Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 34 (34) összesen
Like Tree9Likes

Téma: Varin gólszerzős topicja

Senior Member varin avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Milan-Arsenal

Cutrone gólt lő @ 2.60

Találkoztam egy ilyen tippel, vélemény?
    Jó formában van a srác és 99%, hogy ma is kezdeni fog. 2-0, 2-1 körüli eredményt várok, vannak hiányzói az Arsenalnak, szóval van esély a milánói gólokra. A 2.60 határeset, de inkább jó tipp, mint nem.
    Cesc18 likes this.

Manchester United-Watford

Kezdés: Vasárnap 16:00
    Tipp: Michael Carrick gólt szerez
    Odds: 8.50
    Iroda: Uni

A csapatkapitány búcsúmeccse lesz az Old Traffordban, amikor is valószínűleg már se számukra, se a Watford számára nem lesz semmi tétje. Mourinho elmondta, hogy Carrick kezdeni fog, így szerintem megpróbálnak vele lövetni egy gólt - akár azt is elképzelhetőnek tartom, hogy a Darazsak hagyják is.

Az odds nekem value-nak tűnik, ugyanez a Beten csak 3.50. Vélhetően 60-70 percet kap majd Carrick, noha azért nincs éppen top formában. Nincs Lukaku sem, úgyhogy ha tizit kap a United, én biztos vagyok benne, hogy ő lövi majd.

A tavalyi nem túl erős hónapok után idén sem állunk le Többségében persze cikkben érkeznek majd a gólszerzős tippek, de most kezdjünk itt egy jó ajánlattal!

Manchester United-Leicester City - Kelechi Iheanacho gólt szerez @5.40 (Unibet)
    1.5/10

Bet365-ön 5.50, de akik most fogadnak, inkább 5.40-ért tegyék az Unibeten, mert ha nem kezd, ott visszaadják a tétet.

Nagyon tetszik ez az odds, egyáltalán nem számítok sima mérkőzésre. A MU kicsit szétesett csapat benyomássát kelti, Mourinho nyilatkozatai is arra utalnak, hogy bajos szezonjuk lesz. Négyet kaptak a Liverpooltól, de nem tudták verni a Club Americát, a San Josét és a Milant sem. Tele vannak hiányzókkal, Matic, Valencia, Rojo, Herrera, Fellaini, Young, Pogba, Phil Jones és lehet, hogy Bailly is maródi lesz, úgyhogy a középpályán és a védelemben is akadhatnak gondok.

Hiányzók a Leicesternél is bőségesen vannak, például Kérdéses Jamie Vardy játéka, így jelen állás szerint a 4-2-3-1-es formáció ékje Iheanacho lesz, aki jó felkészülési időszakot tudhat maga mögött. A vb-t követően három barátságos meccsen játszott, csapata minden gólját ő lőtte, szám szerint négyet.

Pinnacle-nél 4-szeres mindössze az odds, ez jelzi, milyen korrekt az 5.50. Van rá egyébként némi esély, hogy Vardy kezd, ezért az Unibet az ajánlott bukméker!
    szepgabor80 and boby10 like this.

Junior Member
    Ez nagyon jó elemzés, osztom a véleményedet és játszom a tippet!
    Köszönöm!

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •