Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (18) összesen
Like Tree4Likes

Téma: Európa Liga 2017/2018

Senior Member ivan avatara

Európa Liga 2017/2018

A héten megkezdődnek a selejtezők, ha van valami tippetek, infótok, azt ide bedobhatjátok. Találtam egy érdekes hírt, a lett Liepaja idegenlégiósai nélkül lehet kénytelen majd pályára lépni az északír Crusaders ellen, mert nem kapták meg a vízumot.

https://www.liepajniekiem.lv/sports/...ertijas-205183
    varin likes this.

Senior Member varin avatara
    Idézet ivan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A héten megkezdődnek a selejtezők, ha van valami tippetek, infótok, azt ide bedobhatjátok. Találtam egy érdekes hírt, a lett Liepaja idegenlégiósai nélkül lehet kénytelen majd pályára lépni az északír Crusaders ellen, mert nem kapták meg a vízumot.

https://www.liepajniekiem.lv/sports/...ertijas-205183
    Fasza tippnek tűnik, ahogy olvasom, a grúz edző sem lehet ott a meccsen, ráadásul a műfű is a lettek ellen van. Nem véletlenül csökkent ennyire az odds.

A másik, ami nekem tetszik, az az Irtysh Pavlodar-Dunav Rousse, kazah-bolgár összecsapás. A vendégek csak a CSZKA kizárása miatt indulhatnak az EL-ben, ráadásul rendkívül sokat is kell utazniuk a mérkőzésre. A Dunav egy szegényebb kiscsapat, mindössze 2,2 millió eurós kerettel, gyakorlatilag nulla európai tapasztalattal.

A kazahok 8,2 millió eurós kerete már meggyőzőbb és náluk azért több a rutinosabb játékos, habár 2013 óta nem jártak Európában. Edzőjük bolgár, Dimitar Dimitrov, aki minden bizonnyal jól ismeri a mostani ellenfelet. Ehhez még hozzátehetjük azt is, hogy a kazah bajnokság éppen megy, így a Pavlodar játékosai frissebbek is, hiszen játékban vannak.

Mindezeket figyelembe véve nálam a hazaiak -1.25-ös nyeretése a játék, 2x-es oddsért.
    ivan likes this.

Senior Member ivan avatara
    ÉLŐ Batumi - Jagiellonia
    Jagiellonia -0.75@2.01
    over 1.25@1.99

félidő van. eddig nagyon egyoldalú a meccs, a lengyelek már elhibáztak egy büntetőt is, fordulás után behúzhatják ezt a meccset.

6 órától kezdődik a Mlada Boleslav-Skenderbeu mérkőzés Az albánok hatalmas meglepetésre kiütötték a Kariat Almatyt, míg a csehek a Shamrock Rovers csapatát győzték le. A kettős siker ellenére nem lehetnek azonban elégedettek a csehek, hiszen nem játszottak valami jól, beszámolók szerint igen unalmas, gyenge meccs volt.

Én most sem várok túl izgalmas találkozót, a Korce buszt állítani érkezik szerintem erre a mérkőzésre. Nálam under 2.25 a játék 1.88-as oddsért, maximum 2-0-t látok ebben.

86 percig egészen pofás is volt...

Kezdődik a csoportkör, ne fukarkodjunk a tippekkel

Nekem most így első ránézésre a Vardar-Zenit mérkőzés szúrt szemet. 2 feletti szorzóért lehet tenni a Szkopje +1-et, ami nem tűnik rossz tippnek. A macedónok kettős győzelemmel ütötték ki a Fenert, utolsó két bajnokijukat is fölényesen nyerték otthon, de hazai pályán BL-selejtezőn a Malmö és a Koppenhága is vereséggel távozott innen.

Ezzel szemben a Zenit nem túl acélos, a holland Utrechten csak hosszabbítás után jutottak túl, két bajnoki 0-0-ból érkeznek, idegenben pedig európai kupameccset azért nem szoktak gólokkal nyerni.

Nálam ez 1-1 körüli eredmény, de az egygólos orosz siker is money back lenne, ami jó üzlet.
    mr.blonde likes this.

Senior Member PetoPisti avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kezdődik a csoportkör, ne fukarkodjunk a tippekkel

Nekem most így első ránézésre a Vardar-Zenit mérkőzés szúrt szemet. 2 feletti szorzóért lehet tenni a Szkopje +1-et, ami nem tűnik rossz tippnek. A macedónok kettős győzelemmel ütötték ki a Fenert, utolsó két bajnokijukat is fölényesen nyerték otthon, de hazai pályán BL-selejtezőn a Malmö és a Koppenhága is vereséggel távozott innen.

Ezzel szemben a Zenit nem túl acélos, a holland Utrechten csak hosszabbítás után jutottak túl, két bajnoki 0-0-ból érkeznek, idegenben pedig európai kupameccset azért nem szoktak gólokkal nyerni.

Nálam ez 1-1 körüli eredmény, de az egygólos orosz siker is money back lenne, ami jó üzlet.
    Ez tetszik nekem is. Én is meglepetést várok. 1-1, 2-1.

Ami kifejezetten tetszik még az az Arenal 1,4ért. Bár ott azért a kezdő bekavarhat még, de a Köln annyira formán kívül van, hogy illene simán nyernie az Arenalnak 1-2 hiányzó ellenére is.
    varin likes this.

Idézet PetoPisti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez tetszik nekem is. Én is meglepetést várok. 1-1, 2-1.

Ami kifejezetten tetszik még az az Arenal 1,4ért. Bár ott azért a kezdő bekavarhat még, de a Köln annyira formán kívül van, hogy illene simán nyernie az Arenalnak 1-2 hiányzó ellenére is.
    Igen-igen, az Arsenal nálam is kb. 3-0.

Senior Member mr.blonde avatara
    Összerakhatnánk ma egy combos kis kombit az EL-ből A Köln-Bate U3.5 és a Rosenborg - Zenit O1.5 ami talán jó alap lehet, de még nem mentem végig az összes meccsen. Esetleg valakinek valami?

Member
    1.33-1.37 körül adják az AEK-Milan x2-t, szerintem az beleférne a kombiba
    Ludogorets-Braga over 1.5 is egész pofás odds.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •