Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (14) összesen

Téma: Konföderációs kupa

Member

Konföderációs kupa

Eddig nem találtam még ilyen témát úgyhogy remélem nem bánjátok ha indítok egyet. Ide jöhet minden ami a kupával kapcsolatos érdekesség, tipp, esélylatolgatás.

Member
    Kezdeném is a mai első mérkőzéssel a Portugália-Mexikó ütközettel. Mindkét csapat erős kerettel utazott el és nem fogják félvállról venni a versenyt, természetesen érdemes megvárni a kezdő felállását de úgy gondolom a mindkét csapat szerez gólt opció jelenleg 1,85ért jó választás. Bátrabbaknak a hazai/mindkét csapat szerez gólt is jó fogadás lehet 4feletti oddson.

Junior Member Varga Szilárd avatara
    A Mexikóiakat nem szokták megszórni mostanság, pláne nem akár 3 góllal, de szerintem Portugália rámol vagy 3-at, és talán a Közép-amerikaiak szépítenek. Mindkét csapat fog szerintem gól lőni, és úgy vélem Portugália 3-1-re fog nyerni a MExikóiak ellen.
    Varga Szilárd

Senior Member
    Nagyon jónak tartom a tippet! Én most az U-21 Európa bajnokságról tettem fel a tippemet a blogomban.A blogom címe:tippelés futball mérkőzésekre.Kérlek nézzétek meg és mondjatok véleményt.Üdv,Jani!

Member
    Tegnap szépen jött a mcs gól. Mára valakinek valami tipp?

Member
    B-keret ide vagy oda, szerintem a németeknek nem lesz akadály Ausztrália. Akár hendis győzelem is jó lehet de én simában rakom őket egy nagy tétesen.

Member
    Hát kicsit elbohóckodta németország majdnem rá is fázott de lehozta a meccset

Junior Member Varga Szilárd avatara
    Generáció váltáson megy keresztül a nationalelf, s ezért kísérletezgetnek inkább, itt még lehet De a VB-n már nem!
    Varga Szilárd

Junior Member

konföderációs kupa

Portugálok nyerik jó 3-as szorzó

Member
    Valakinek valami jó tipp az esti rangadóra? Kemény összecsapásra számítok kevés góllal.

Oldal: 1 / 2 12 UtolsóUtolsó

Címkék ehhez a témához

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •