Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Válogatott mérkőzések

Senior Member
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bazz...

Mennyin kaptad el?
    A szlovákok ellenit én is csak 1.5@-tel, de a Nemzetek Ligája csoportgyőztesre fogadást még érintetlenül hagyták az irodák, amikor már a Wales meccsre nem lehetett fogadni és a szlovák meccs szorzói már beszakadtak. 1.88@-n lehetett tenni, hogy nem a dánok nyerik a csoportot, ami nem olyan rossz, ha a 4-ből 1 meccset leadnak otthon Walesnek a hétvégén. Semmi jel nem mutat arra, hogy a hétvégéig változna a helyzet, az új edző/csapat megbízatása is 2 meccsre szól. Ha véletlenül addig megegyeznének, akkor sem tűnik ideális felkészülésnek és ha ez nem történt volna meg se érezném lehetetlennek, hogy Wales vagy Írország megnyerje ezt a csoportot a dánok előtt, szóval ez az 1.88@ 10/10-en ment. Tippmixprón 1.77@-re lehetett kihozni és szokás szerint bealudtak, tovább volt elérhető. Ide viszont már nem tudtam ezeket beírni, mert addigra leszedték mindenhonnan. Pár kombiba, azért be tudtam szúrni.

ppp.jpg

Amúgy további fejlemény, hogy ma este a dánok biztosították a szlovák szövetséget, hogy szerdán lesz meccs...

Senior Member mr.blonde avatara
    Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A szlovákok ellenit én is csak 1.5@-tel, de a Nemzetek Ligája csoportgyőztesre fogadást még érintetlenül hagyták az irodák, amikor már a Wales meccsre nem lehetett fogadni és a szlovák meccs szorzói már beszakadtak. 1.88@-n lehetett tenni, hogy nem a dánok nyerik a csoportot, ami nem olyan rossz, ha a 4-ből 1 meccset leadnak otthon Walesnek a hétvégén. Semmi jel nem mutat arra, hogy a hétvégéig változna a helyzet, az új edző/csapat megbízatása is 2 meccsre szól. Ha véletlenül addig megegyeznének, akkor sem tűnik ideális felkészülésnek és ha ez nem történt volna meg se érezném lehetetlennek, hogy Wales vagy Írország megnyerje ezt a csoportot a dánok előtt, szóval ez az 1.88@ 10/10-en ment. Tippmixprón 1.77@-re lehetett kihozni és szokás szerint bealudtak, tovább volt elérhető. Ide viszont már nem tudtam ezeket beírni, mert addigra leszedték mindenhonnan. Pár kombiba, azért be tudtam szúrni.

ppp.jpg

Amúgy további fejlemény, hogy ma este a dánok biztosították a szlovák szövetséget, hogy szerdán lesz meccs...
    Hát ez ügyes volt, sok sikert!

Senior Member varin avatara
    Továbbra sincs infó egyébként arról, hogy kik fognak játszani holnap a dánoknál. Most éppen két opció tűnik lehetségesnek:
    - dán harmadosztályú játékosok
    - a dan futsal válogatott

Funny.

Senior Member varin avatara
    Jelenleg úgy tűnik, hogy az első és a másodosztály játékosai nem lesznek a keretben, harmadosztályú játékosok és futsalosok viszont igen.
    Utoljára módosítva: varin által: 2018.09.04 14:06

Senior Member
    A megbízott edző 10% alatti labdabirtoklással számol.
    Utoljára módosítva: hatvanharom.hu által: 2018.09.04 20:20

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •