Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12
Eredmény: 11 - 15 (15) összesen
Like Tree1Likes

Téma: Angol foci 2017/2018

Member
    1.84 a Brighton-Soton over 2 szorzója. Value-nak tűnik!

Senior Member varin avatara
    West Ham United-Crystal Palace
    Premier League, Kedd 20:45

A nap másik két mérkőzését már kielemeztük, jöjjön a harmadik.

Londoni rangadót rendeznek a WHU vadiúj stadionjában, a meccset pedig a hiányzók személye határozza meg, mindkét félnél temérdek játékos küzd ugyanis kisebb sérüléssel vagy eltiltással. A teljesség igényével, íme a lehetséges hiányzók:

WHU: Obiang (26/2), Lanzini (20/3), Arnautovic (23/6) Edimilson Fernandes (9/0), Andy Carroll (14/2), Reid (19/0), Masuaku (25/1), Fonte (8/0), Kouyaté (23/2), Noble (19/2), Ayew (24/6), Antonio (15/1)

Crystal Palace: Wickham (0/0), Dann (16/1), Puncheon (12/0), Schlupp (22/0), Loftus-Cheek (17/1), Sakho (11/1), Cabaye (23/0)

Mint látható, mindkét oldalon tele vannak kulcsjátékosokkal, habár David Moyes a mérkőzést megelőző sajtótájékoztatón szándékosan nem árult el konkrétumokat a kérdéses játékosokról. De ha valóban hiányozni fog ezeknek a játékosoknak a fele, az azt jelenti, hogy mindkét oldalon a védelem, illetve a középpálya kaphatja majd a komolyabb ütést.

A két csapat utolsó hét meccséből hat is overrel végződött, ősszel 2-2-t játszottak a Selhurst Parkban.

Őszintén szólva ilyen felforgatott csapattal nem kizárt, hogy a WHU megelégedne az egy ponttal is, de a védelmüket nem tartom alkalmasnak arra, hogy kibekkeljenek egy 0-0-t. A 2-2-t favirozálnám ezen a mérkőzésen, de nálam over 2.25 a játék 1.92-ért, míg a BTS szorzója 1.90 körül van.

Kinél mi a játék mára Angliában?
    mr.blonde likes this.

1.70-es szorzóval adják a Sheffield Utd.-Aston Villa meccsen az over 1.75-öt, ami első ránézésre elég value. Ugyan mindkét gárda védelme jól muzsikál, de a támadósorok is.

Birminghamben 2-2-re végeztek a felek és most is benne van szerintem legrosszabb esetben egy 1-1 - a Villa góljában nem kételkedem.

Senior Member th3PR0j3ct0r avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    1.70-es szorzóval adják a Sheffield Utd.-Aston Villa meccsen az over 1.75-öt, ami első ránézésre elég value. Ugyan mindkét gárda védelme jól muzsikál, de a támadósorok is.

Birminghamben 2-2-re végeztek a felek és most is benne van szerintem legrosszabb esetben egy 1-1 - a Villa góljában nem kételkedem.
    Gratula magunknak, én az over 1.5-re szaladtam rá, 1.56-ért volt béefen. Mondjuk a tegnapi championship meccsek elég gólszegények voltak. Végül a Luton-Wycombe over 3.5 mentette a napot.

Idézet th3PR0j3ct0r eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratula magunknak, én az over 1.5-re szaladtam rá, 1.56-ért volt béefen. Mondjuk a tegnapi championship meccsek elég gólszegények voltak. Végül a Luton-Wycombe over 3.5 mentette a napot.
    Amolyan Murphy-törvény módjára az ide beírt két tipp elbukott és kb. minden más jött

De ha már Angliában járunk, akkor mára is van tipp.

Stoke-Watford - under 2.75 @1.76

Nemigen várok nagy dolgokat ezen a mérkőzésen, a Stoke-nál új tréner dolgozik Paul Lambert személyében, a Watfordnál pedig akad néhány hiányzó - emiatt a szokásosnál is óvatosabb játékot várok tőlük.

A Darazsak idegenben amúgy is rendkívül gólképtelenek, hat vereséget számolnak zsinórban, melyeken összesen két gólt szereztek. A két csapat közös múltja alapján sem várható fene nagy gólgála, a 2004 óta lejátszott 11 meccsen összesen 15 gól esett, és a 9 under mellett 2 félvesztes eredményünk lett volna 2.75-ös határon.

Oldal: 2 / 2 ElsőElső 12

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •