Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234
Eredmény: 31 - 40 (40) összesen
Like Tree11Likes

Téma: Úszó Eb 2018

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Sopronfan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért az eb utolsó napján inkább a forma fog dönteni, nem az egyéni legjobb.
    Való igaz, de többen is olyan formában vannak, hogy itt nyugodtan lehet nézni az egyéni csúcsokat. Qudarellának és Ajnának is örömúszás lesz ez, míg a brit lánynak ez a fő száma, 200-on nem annyira volt esélye az éremre. Jó kis döntő lesz ez és szerintem erős időket fognak úszni.

Junior Member StarIBenny1 avatara
    Milák Kristóf véleményem szerint előbb fog célba csapni, mint Cseh Laci. Erre 1.4 oddsot kapunk. Bár Cseh képes egy nagyon jó döntőre, de nem gondolom most.

De aki "erősebb" oddsot akar annak ajánlom figyelmébe, hogy Milák előrébb végez, mint Guy. Erre Tippmixen 1.6 szorzót kapunk.

Burián 1-2. lesz 1.45! vagy Kata előrébb végez, mint Ustinova 1.5!

Verrasztó 400 vegyes győzelme! 1.5

4x100 vegyesváltó 4-6. helyen végez 1.8!

Késely Ajna futamán gondolkozom.

Mit gondoltok összességében?

Junior Member
    én is ugyan ezen a tippeken agyalok, bár merőben eltérnek a magyar oddszoktól az külföldi fogadóiroda szorzói...

Milák szerintem is megveri Cseh Lacit! Laci gyenge rajtoló, Milák ha jól elkapja a rajtot már az első 50 méteren annyit ver Lacira, hogy onnan nem fog tudni visszajönni. Ezt rakom 1.40-ért

Verrasztó győzelme alap hangon tetszene, de sem a formája sem a nyilatkozatai nem éppen azt támasztják alá, hogy kirobbanó formában lenne! De itt érdekes, hogy az Unibet 1.08-at ad Verrasztó győzelméért! Vagy ők tudnak valamit vagy kúrvára benézték...

Burián 1-3 hely valamelyikén fog végezni valószínűleg! 1-2-be rakom mert nagyon egyben van az úszása, nagy idő is lehet ebben, de itt is érdekes, hogy a külföldi irodák nagyon az olasz győzelmét várják és csak hajszállal esélyesebb az orosznál.

Késelyre szerintem a legjobb tipp, hogy megelőzi Köhler-t 1.60-ért.

A 4*100-as váltó eslp két helye elvileg megvan(Oroszország,Nagy-Britannia). 3-6ig fogunk valahol végezni...
    Nekem is a 4-6 a szimpatikus tipp, de picit félek attól, hogy szépen fogjuk befejezni az úszó EB-t és össze jön a bronz. Ezen még agyalok egyet.

Jelen állás szerint a tippjeim:

Késely A. - S. Köhler (női 400 m gyors)
    Késely A. (Ki végez előrébb?)
    Odds: 1,60

Milák K. - Cseh L. (100 m pillangó)
    Milák K. (Ki végez előrébb?)
    Odds: 1,40

Burián K. - Női 200 m hát
    1-2. (H: 1-2., D: 3-4., V: más helyen végez)
    Odds: 1,45

Magyarország - 4x100 m vegyesváltó
    4-6. (H: 1-3., D: 4-6., V: más helyen végez)
    Odds: 1,80
    Cesc18 likes this.

Idézet kala23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Verrasztó győzelme alap hangon tetszene, de sem a formája sem a nyilatkozatai nem éppen azt támasztják alá, hogy kirobbanó formában lenne! De itt érdekes, hogy az Unibet 1.08-at ad Verrasztó győzelméért! Vagy ők tudnak valamit vagy kúrvára benézték...
    Kicsit kúszott már feljebb, de még 1.20-ért is sokkoló...Nálam 50-50 a brit sráccal, szóval 4.50-ért bőven +EV Litchfield.
    kala23 and StarIBenny1 like this.

Junior Member
    4*100-asra mit mondasz Cesc?

Idézet kala23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    4*100-asra mit mondasz Cesc?
    Jó lenne tudni kikkel állunk ki A pille és gyors nekünk erős lesz, Cseh vagy Milák illetve Kozma helyett szerintem Német Nándi.

Ha a közvetlen riválisainkat nézzük, tehát a fehérorosz, német, holland triót akkor valószínűleg a hát és mell után mögöttük leszünk. Pillén valamit hozhatunk vissza, de azért Tsurkin és Verlinden sem rossz, ráadásul Cseh és Milák is tolni fog egy 100 pille döntőt előtte. Gyorson a fehéroroszok lesznek bajba, nekik az a leggyengébb láncszem. Nándi vagy akár Doma is itt húzhatja ezt a résztávot.

Nagyon szoros lesz, ha minden összeáll akkor megcsíphetjük a bronzot, ha nem, akkor a 6. hely is benne van.

Junior Member
    Bohus-Horváth-Milák-Németh

Idézet oakland23 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bohus-Horváth-Milák-Németh
    Én is így kalulálok, főleg miután Doma mondta, hogy délután jöhetnek a fiatalok

Junior Member StarIBenny1 avatara
    Verrasztót végül kihagytam.

A szelvényem:

Milák vs Cseh --> Milák
    Burián vs Ustinova --> Burián
    Késely vs Köhler --> Késely
    4x100 --> 4-6.

Erős 3/4 kombi szerintem.

1 már pipa

Junior Member
    Jött is a tippem Ajnára. Sajnos nem sikerült nyerni de így is szép eredmény.

Oldal: 4 / 4 ElsőElső ... 234

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •