Oldal: 99 / 104 ElsőElső ... 4989979899100101 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 981 - 990 (1032) összesen
Like Tree360Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member
    Tehát jó a szűrés!
    varin likes this.

Senior Member Zozinho19 avatara
    A Supertipster hogy működik? Csupán érdeklődés...
    Logibet likes this.

Member Logibet avatara
    Idézet Zozinho19 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Supertipster hogy működik? Csupán érdeklődés...
    Hello!

Köszi az érdeklődést, ahogy mindig, az eredményeket most sem titkoljuk el Azt persze fontos leszögezni, hogy a fejlesztések nem álltak le, várhatóak újabb módosítások még.

A felújítás óta az eredményekkel nincs gond, az előrelépés mindenképpen látványos, hiszen a mínuszt követően jelenleg +32 egység az elmúlt két hónap, vagyis mióta újrakalibrálták a fejlesztők a matematikát.

A jövőben szeretnénk még jobban kiküszöbölni a hibákat és az anomáliákat, így remélhetőleg az eredmények még jobbak lesznek, mint jelenleg.
    Zozinho19 likes this.

Junior Member
    Lehet tudni mikortól lesz "nyitva" az oldal? Köszi

Member Logibet avatara
    Idézet Badzso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lehet tudni mikortól lesz "nyitva" az oldal? Köszi
    Hello!

A terveink szerint holnaptól, de mindenképpen azonnal írunk a Logibeten, ha megtörténik a nyitás, illetve a Hathármon is lesz cikk a kinyitás pillanatában.

Senior Member Tippergreta avatara
    Sziasztok Logisok!

Rég írtam már, nincs igazán időm itt is aktívkodni, pedig szerettem Persze az oldalt azért olvasgatom!

A Hónap végén lesz majd havi értékelő és egy nagyobb is az elmúlt 7 hónapról, amikor is csomó új és jó változás lett bevezetve és én/mi is újrakezdtünk login dolgozni.

Addig is sok sikert mindenkinek, hétvégén tőlem nem sok minden várható, elutazom, de a két forrásom tippjeit persze kirakom!

Pacsi Gréta!
    Logibet, boby10 and buktar like this.

Junior Member Karlsson avatara
    Szevasztok! Egy héten belül elindul a divízió 1/A VB, utána pedig jön az 'A' csoportos VB is májusban, illetve az AHL/NHL kettőssel továbbra is foglalkozni fogok (még ha visszafogottabb mennyiségben is) szóval senkinek se forduljon meg a fejében az, hogy vége a szezonnak. Nálam olyan nyáron sincs, ilyenkor pedig pláne nem. Jégkorongon kívül is lesznek tippek nyárra, erről majd írok részletesebben is, ha aktuális lesz. Addig pedig továbbra is a hokié a főszerep.

Szeretném az áprilist minimum nullásra kihozni, ezt még reálisnak érzem így -13 egységnél. Okunk nincs a pánikra, nagyon jó hónapok vannak a hátunk mögött Logibeten, kisebb hullámzások pedig benne vanak. Az én hónapomat az NHL ette meg, elképesztően nagy meglepetések születtek. Azokra pedig vagy nem mertem fogadni még ha sejtettem is, vagy -ne szépítsük- szépen rászaladtam.

Fogok bizonyos időközönként üzeneteket küldeni, jó az ha van kontakt közöttünk. A kommenteket mindig később veszem észre, igyekszem ezen javítani. Addig pedig segítsetek egymásnak is, ki tudja, lehet következőnek viszonozni fogja a szívességedet az akinek segítettél

Kösz a bizalmat, hajrá mindenkinek!
    buktar and hogar like this.

Member Logibet avatara
    Elkezdődött!

Várunk mindenkit sok szeretettel
    hogar likes this.

Senior Member
    A tegnapi nap elég viccesre sikeredett. A Bayern Munchen, Arsenal, Real Madrid, Valencia és Sevilla ötös összehozott 1:7 -es gólkülönbséget és szereztek 1 pontot.

Senior Member varin avatara
    39/32, +45.02

Sok érdemleges nem történt mostanság Brazíliában.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •