Oldal: 97 / 104 ElsőElső ... 47879596979899 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 961 - 970 (1033) összesen
Like Tree360Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member
    Nekem elég a State 1 jelölés, ha nekem szántad.

Senior Member varin avatara
    Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom a sárga lapos bet builder tippekre van-e valamilyen statisztika. Néha beakad, néha nagyon mellé megy, érdekes lenne látni, mennyi az annyi.
    Ne kérj tőlem ilyet... Viccet félretéve, próbálok majd statot nézni.

Ami a brazilokat illeti, az automata rendszerbe mi nem nagyon tudunk belejavítani. Ha a szolgáltatótól X adatot kap a Logibet, akkor azon nehéz módosítani. Sajnos a kisebb bajnokságoknál annyi jön, hogy "State". Annyit tudok tenni, hogy odaírom a leírásba, hogy melyik liga.

Egyébként pedig tessék angolul használni a Bet365-öt, mert durván megkönnyítik az életeteket a keresősávval
    vasero likes this.

Member
    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nekem elég a State 1 jelölés, ha nekem szántad.
    Igen, neked szántam, pedig a hsz-ed alá kattintottam a válaszra mégis csak sima hsz lett, na mind1.

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ne kérj tőlem ilyet... Viccet félretéve, próbálok majd statot nézni.

Ami a brazilokat illeti, az automata rendszerbe mi nem nagyon tudunk belejavítani. Ha a szolgáltatótól X adatot kap a Logibet, akkor azon nehéz módosítani. Sajnos a kisebb bajnokságoknál annyi jön, hogy "State". Annyit tudok tenni, hogy odaírom a leírásba, hogy melyik liga.

Egyébként pedig tessék angolul használni a Bet365-öt, mert durván megkönnyítik az életeteket a keresősávval
    Csak úgy tudtam leszűrni, hogy az összes Bet Builder-tipp.

73 tipp, 289 egység felrakott tét, +39 egység

De ebben benne van pl. egy vb-döntős +60 egység, egy Parma-Juventus +45 egység.

Leszűrtem azokat a tippeket is, ahol egy meccsre ment fel több tipp, vélhetően ezek a laposok.

34 tipp, 123 egység, +7 egység (itt egy Sevilla-Atléticóból élünk, az +62 egység volt, azóta nemigen ültek ezek a tippek)
    vasero likes this.

Junior Member Man1878utd avatara
    A Bet Builder tippekkel sokat lehet ám kaszálni!

Mióta visszatért a brazil foci

14/9, +30.81

Kimaradó tippek:

+1.40

A kimaradó tippeknél is ledolgozott 16 egységet az elmúlt napokban emberünk. Őszintén szólva nem bánom, mindenkinek jó, ha jó formában van.

Ezt jó lenne ilyen ütemben folytatni.

Member vasero avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak úgy tudtam leszűrni, hogy az összes Bet Builder-tipp.

34 tipp, 123 egység, +7 egység (itt egy Sevilla-Atléticóból élünk, az +62 egység volt, azóta nemigen ültek ezek a tippek)
    Kösz a statot.

Ehhez jött a Roma -13, Udinese +36,5, Napoli -9, összesítve +21,5.
    varin likes this.

Junior Member
    Hali! 2 hete elkezdtem én is logibetezni, eddig nem rossz szerintem! Aki esetleg kíváncsi a tippjeimre, nézegessen rá néha a profilomra, egyelőre csak newbie vagyok, de talán már nem kell sok idő, hogy menő rookievá avanzsáljak! :P

https://logibet.com/tipster/th3k1ngl2p

Senior Member
    Idézet th3k1ngl2p eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak így tovább, és akkor bankot robbantunk!

Hello!

Ismertek jól, én mindig a lehető legőszintébben beleállok az eredményekbe. Ha éppen +200 egység egy hónap, abba is, ha meg -250 egy negyedév, abba is... Nos, most utóbbi a helyzet. Nincs is mit szépíteni ezen, a Logibet-index kimondja helyettem is az ítéletet, hiszen keddtől junior leszek. Szerintem abszolút rendben van ez így, aki hosszú időn keresztül nem teljesít jól, igenis húzzon a legjobbak közül és dolgozzon meg érte, hogy visszajusson. Én is így teszek.

Még nem pontosan tudom, mik lesznek a változás eredményei a tippeket illetően, valószínűleg tőlem kevesebb lesz és csak fókuszált területek (olasz foci, NB II - ez a kettő biztos, a többit meglátjuk). A tenisz háttérbe szorul majd, az borzalmasan megy hónapok óta...

Határozott célom minél hamarabb visszajutni a legjobbak közé, ezért pedig keményen fogok dolgozni, ám ez semmiképpen sem a tippszámban, inkább a minőségben kéne majd megmutatkozzon.

Vannak azonban pozitívumok is, ezek közül pedig a legfontosabb a brazil tippek. Nagyon szépen hoznak, jó formában van a forrásunk, nagyon elégedett vagyok most vele. Úgy tűnik, a szűkítés felemás eredménnyel működik, hiszen a lekaszált tippek is összességében plusszosak, viszont nem olyan jó ROI-val, mint amiket meghagytam. Egyelőre marad ez a kevesebb tipp, az eredményességet pedig meglátjuk hosszútávon. A brazil focit illetően nincs pihenő, október-novemberig folyamatosan van miből vadásznunk, így ha másért nem is, ezek miatt biztosan megéri majd velem tartanotok

Amíg én vergődöm a junior-senior határán, addig is ott van Karlsson, Tippergreta, Griezmann és Tomihmv, akik nagyon jó formában vannak és szállítják a profitot.

Köszönöm, ha a továbbiakban is velem tartotok, akik pedig most azt mondják, elvesztették a bizalmukat, majd újra csatlakoznak, ha kiérdemeltem azt ismét

Sok sikert nekünk nyárra is!

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •