Oldal: 95 / 119 ElsőElső ... 45859394959697105 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 941 - 950 (1184) összesen
Like Tree427Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Member vasero avatara
    Nem konkrétan Tomiról van szó, viszont te magad is most őt valamiért megemlítetted. Pl volt a végig kaszáltuk Indian Wellst, ha jól emlékszek, nyertél 55 egységet, nem 40et, ami rendben is van, így volt, de tudjuk milyen volt a március még ezzel együtt is. Nincs ezzel baj, mindenki azt reklámoz, amit akar, igaz is, ami le van írva a promókban, ami meg nincs leírva benne, az benne van a statisztikában. Nem a logibet hibája, hogy pl raktam oakland tippjeit, én voltam a hülye...
    Utoljára módosítva: vasero által: 2019.04.03 11:22
    varin likes this.

Senior Member varin avatara
    Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem konkrétan Tomiról van szó, viszont te magad is most őt valamiért megemlítetted. Pl volt a végig kaszáltuk Indian Wellst, ha jól emlékszek, nyertél 55 egységet, nem 40et, ami rendben is van, így volt, de tudjuk milyen volt a március még ezzel együtt is. Nincs ezzel baj, mindenki azt reklámoz, amit akar, igaz is, ami le van írva a promókban, ami meg nincs leírva benne, az benne van a statisztikában. Nem a logibet hibája, hogy pl raktam oakland tippjeit, én voltam a hülye...
    Azért Tomit említettem, mert a törölt kommentben éppen azt említette a kedves user, hogy most majd mindjárt jön Tomi felszopó cikke

Az IW-t illetően pedig utólag természetesen jogos a dolog, de mentségemre szóljon, hogy a cikk megszületésekor még rendben volt minden, utána omlott össze a gépezet. Természetesen egy ilyen márciusból utólag kiemelni egy plusszos 2 hetet óriási gáz lenne és nem is adnám hozzá a nevemet.

Member vasero avatara
    Úgy emlékszem, a tiéd volt előbb, a 6:04es, de nem biztos, lehet az övé.

Jogos, akkor még rendben volt a március. Az azt megelőző időszak tenisz eredményeihez lehetne hasonlítani, hogy fennáll e a 2 jó hét kiemelésének gyanúja. Tényleg jó lenne havi bontásban sportágankénti statisztika, amit már említettek itt a fórumban.
    Utoljára módosítva: vasero által: 2019.04.03 12:14

Úgy emlékszem, a tiéd volt előbb, a 6:04es, de nem biztos, lehet az övé.

Jogos, akkor még rendben volt a március. Az azt megelőző időszak tenisz eredményeihez lehetne hasonlítani, hogy fennáll e a 2 jó hét kiemelésének gyanúja. Tényleg jó lenne havi bontásban sportágankénti statisztika, amit már említettek itt a fórumban.
    Ha ilyen statra vagytok kíváncsiak, szóljatok és megpróbálom a statokból kinyerni, de hogy publikus felületre mikor kerül ki ilyesmi, azt nem tudom sajnos.
    vasero likes this.

Member vasero avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha ilyen statra vagytok kíváncsiak, szóljatok és megpróbálom a statokból kinyerni, de hogy publikus felületre mikor kerül ki ilyesmi, azt nem tudom sajnos.
    Engem akkor érdekelne a január, februári teniszed. Márciusra már vannak adataim.

Engem akkor érdekelne a január, februári teniszed. Márciusra már vannak adataim.
    Január: 116 tipp, -55 egység
    Február: 9 tipp, +23.5 egység
    vasero likes this.

Member
    Nekem csak azzal van némi problémám, hogy ilyen-olyan forrásokra hivatkoznak páran, amivel nem tudunk mit kezdeni, csak elfogadni vagy nem. Varin te már legalább megjelölöd a brazil forrást, ami jó, felületesen már át is néztem.

Nem az a baj, hogy forrásokból dolgoznak, hanem az, hogy a forrásokról nem tudunk semmit, nem tudjuk eldönteni, hogy ezek hiteles források-e. Minden tipp indoklása külön fontos. Hiába volt 5 jó tippje valakinek, ha a hatodik tipp hülyeség; de ha nem látom, hogy miért tippel erre, nem tudom eldönteni, hogy akkor most jó vagy sem. Veszítenek a tippek az értékükből, hiszen, így konkrétan random tippé válnak. Vagy, ha a forrásban magában van indoklás, nekem az is elég lenne, ha azt bemásolnák. "Ez a tipp XY forrásból van, ez volt mellé az indoklás, cső." A semminél ez is jobb lenne.

Értem én, hogy miért nem szerencsés megjelölni a forrást, de a másik véglet sem szerencsés.
    Utoljára módosítva: Negan által: 2019.04.03 13:34
    varin and ZeBerDee10 like this.

Senior Member zizzenet avatara
    Pontosan. Én még csak bő egy hónapja vagyok (totál bukta), keresgélem, h kit, mikor, mire, de nagyon zavaró, h azokról a tippekről, amelyek mások nevében kerülnek be (pl. Greta esetében Bane vagy Joker) nem lehet külön szűrni, varin brazil, Karlsson orosz forrásai indoklás nélkül nagyon nehézzé teszik, h érdemileg minek érdemes utánajárni, melyek a saját tippjeik, melyek származnak más forrásból. Vakon meg nem teszem senki tippjeit.
    Remélem, h azért alakulnak majd jobban a dolgok (az én szempontomból is ), és a fenti tipstereket csak példának írtam, no offense

Idézet zizzenet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pontosan. Én még csak bő egy hónapja vagyok (totál bukta), keresgélem, h kit, mikor, mire, de nagyon zavaró, h azokról a tippekről, amelyek mások nevében kerülnek be (pl. Greta esetében Bane vagy Joker) nem lehet külön szűrni, varin brazil, Karlsson orosz forrásai indoklás nélkül nagyon nehézzé teszik, h érdemileg minek érdemes utánajárni, melyek a saját tippjeik, melyek származnak más forrásból. Vakon meg nem teszem senki tippjeit.
    Remélem, h azért alakulnak majd jobban a dolgok (az én szempontomból is ), és a fenti tipstereket csak példának írtam, no offense
    Annyira egyébként nem nehéz utánajárni, hiszen nekem például nem volt még soha magamtól brazil tippem, szóval ha letöltöd az excel fájlt és rászűrsz a brazil focira, akkor kizárólag a forrás statisztikáját kapod.

A többiekről nem tudok nyilatkozni, csak azt tudom, hogy Karlsson esetében az NHL és MOL Liga tuti saját mind, a kosár meg tuti nem saját egyik sem. A KHL vegyes lehet.

Mi is reméljük, hogy elindul a felfelé menet és nem veszünk semmit offense-nek, azért vagyunk itt, hogy kulturáltan, normálisan beszélgessünk, ha jók a statok, arról, ha pedig rosszak, arról
    zizzenet likes this.

Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    letöltöd az excel fájlt és rászűrsz a brazil focira
    És van elég időd, türelmed hozzá

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •