Oldal: 94 / 107 ElsőElső ... 44849293949596104 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 931 - 940 (1070) összesen
Like Tree375Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member
    Inkább a sportágakra kellene szűrési lehetőség, havi bontásban, tipsterenként.
    zizzenet likes this.

Member vasero avatara
    Mindenki nagyon vigyázzon a feltörekvő nagy tehetségekkel, bár én is elkerültem volna messziről mindet... Bitmap, oakland23, JokerOrigin, a promó cikkek szereplői. Bitmap el van tűnve, oakland23-at sikerült telibe a csúcson bekövetni, szerencsére a 11es tippjeit már jó ideje kukázom, de így is jól ráfizettem... Joker már bizonyított a hoki tippekkel, na nem mostanában, de az origines tippjei elég csapongóak... Ehhez jön hozzá az élmezőny gyengélkedése. Super eddig nulla, vagy annyi se. Van mit javulni.

Senior Member varin avatara
    Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenki nagyon vigyázzon a feltörekvő nagy tehetségekkel, bár én is elkerültem volna messziről mindet... Bitmap, oakland23, JokerOrigin, a promó cikkek szereplői. Bitmap el van tűnve, oakland23-at sikerült telibe a csúcson bekövetni, szerencsére a 11es tippjeit már jó ideje kukázom, de így is jól ráfizettem... Joker már bizonyított a hoki tippekkel, na nem mostanában, de az origines tippjei elég csapongóak... Ehhez jön hozzá az élmezőny gyengélkedése. Super eddig nulla, vagy annyi se. Van mit javulni.
    Ha teljesen őszinte akarok lenni, én hónapok óta csak a Karlsson+Griezmann duót tenném. Én kaviccsal se a tengert, oakland23 totális pálfordulása nálam nagyon problémás és visszás... Annak viszont örülök, hogy Tomihmv jó formában van.

Nehéz hetek, nehéz hónapok, kár tagadni.

Senior Member
    +1 sajnos

Senior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha teljesen őszinte akarok lenni, én hónapok óta csak a Karlsson+Griezmann duót tenném. Én kaviccsal se a tengert, oakland23 totális pálfordulása nálam nagyon problémás és visszás... Annak viszont örülök, hogy Tomihmv jó formában van.

Nehéz hetek, nehéz hónapok, kár tagadni.
    Karlsson 1,5 hónapja van itt, tehát csak Griezmann.

Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Karlsson 1,5 hónapja van itt, tehát csak Griezmann.
    Valóban így van akkor értsd a közeljövőre

Member vasero avatara
    Kár a törölt hozzászólásért

Kár a törölt hozzászólásért
    Ő maga törölte, nem mi. De szerintem mi is töröltük volna, mert ezért kár volt regelni...

Member vasero avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ő maga törölte, nem mi. De szerintem mi is töröltük volna, mert ezért kár volt regelni...
    Kár volt vagy nem, de úgy megy, ahogy írta. Persze, kell a marketing, értem én.

Kár volt vagy nem, de úgy megy, ahogy írta. Persze, kell a marketing, értem én.
    Szerintem senki sem hülye a Logibetnél sem... Az őszinte kommunikációba nem fér bele, hogy most Tomi kapjon egy felszopó cikket 14 tipp miatt, miközben az elmúlt időszak olyan volt, amilyen. De ez ugyanúgy tökéletesen igaz rám is. Ha 3 hét múlva junior leszek, attól még nem lesz varint istenítő cikk, ha a 4. héten nyerek 40 egységet. Istennek hála, hogy a Logibet nem egyike a hányadék facebookos csoportoknak (mind ismerjük a legnagyobbakat....), akik most megírnák az ő Tomijuk 14 nyertes tippjét, elfedve a korábbiakat.

Persze, van marketing, van "önszopás", van promózás, de csak akkor, ha van mit.

Bele kell állni a szar eredményekbe is, hiszen az is a Logibet. Ezzel együtt is 300x jobb alternatíva, mint a szánalmas csaló facebookos oldalak.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •