Oldal: 9 / 128 ElsőElső ... 78910111959109 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (1274) összesen
Like Tree442Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member
    Idézet mirrmurr30 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Még annyit tennék hozzá, hogy a teljes bankunknak mekkora részét vesszük alap tétnek. Én óvatos vagyok, és csak 0,5%-át. Vagyis 100 000 Ft-nál 500 Ft az alaptét. 5-ös téterősséggel ez 2500 Ft feltett tétet jelent. Ez azért is jó, mert hétvégén csak a Masterektől elég sok tipp kerül megjátszásra, gyakran egy két napra előre. Ezt bírni kell a bankunknak. Elég méreg, ha e miatt marad le az ember pár jó tippről.
    Igen, ezt én is így csinálom, a tippözönt másképp nem nagyon lehetne bírni.

Senior Member
    Nem kell az összes tippet megjátszani. A sportági statisztikák és a toplist sokat segít ebben.

Senior Member mirrmurr30 avatara
    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem kell az összes tippet megjátszani. A sportági statisztikák és a toplist sokat segít ebben.
    ez így van. frankón ki lehet választani, hogy miről akar az ember értesítést kapni.

Senior Member mirrmurr30 avatara
    Ami engem érdekelne az a hosszú távú fogadások tétje. Ugye itt lehet arra is játszani, hogy javul az odds és megéri kiszállni korábban. Viszont hosszú távon benntartani a pénzt vagy nagyon nagy oddsért érdemes, vagy nagy pénzt befektetni. Ti hogyan válaszototk tétet ilyenkor?

Senior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Melyik meccsel kapcsolatban kételkedsz?
    Nos, azért nem volt teljesen alaptalan a félelmem...

Senior Member varin avatara
    Idézet gmesko75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nos, azért nem volt teljesen alaptalan a félelmem...
    Carreno nem fáj, az sima volt, az over 16.5-ünk viszont igen.
    Copilon gondolkoztam, az úszott volna, viszont Krawietz 2-0-ja 3-as körüli oddson maradt ki.

1W, 2L - túléltünk már nagyobb krízist is, van még tér a javításra

Senior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

1W, 2L - túléltünk már nagyobb krízist is, van még tér a javításra
    Persze, simán, csak nem bírtam magamban tartani. Felrobbantam volna és az kinek jó? Mondjuk asszony lehet, hogy örülne

Zed
    Zed nem elérhető
    Senior Member
    Idézet mirrmurr30 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    ez így van. frankón ki lehet választani, hogy miről akar az ember értesítést kapni.
    Én még elég kezdő vagyok és soxor azt választom, ami bukó és hagyom, ami jön. Ti hogy szelektáltok?

Senior Member
    Sziasztok! Először is szeretnék gratulálni az eddigi hétvégi eredményekhez, nagyon-nagyon szuperül jöttek a tippek (a master tippmestereké, a többiek eredményét most nem ismerem). Viszont az Eurovíziós top Balkán tipp eredményével nem tudom mi a frász van. Egyrészt a tipp eredményben Moldovát jelöltétek, ami miatt a tipp vesztes. De Moldova 19. lett, míg a megtippelt Albánia 12. Ha emlékeim nem csalnak, akkor Szlovénia is a balkáni csoportba tartozott, ami viszont 3. lett, szóval emiatt lehetne vesztes a tipp. Csakhogy!!! Nekem a b365 nyertesnek könyvelte el az Albániára leadott tippet a szép kis 6,5-es szorzóval. Most akkor ez hogy van? Persze jó ha nyertes, csak nem tudom miért.

Senior Member varin avatara
    Idézet gmesko75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Először is szeretnék gratulálni az eddigi hétvégi eredményekhez, nagyon-nagyon szuperül jöttek a tippek (a master tippmestereké, a többiek eredményét most nem ismerem). Viszont az Eurovíziós top Balkán tipp eredményével nem tudom mi a frász van. Egyrészt a tipp eredményben Moldovát jelöltétek, ami miatt a tipp vesztes. De Moldova 19. lett, míg a megtippelt Albánia 12. Ha emlékeim nem csalnak, akkor Szlovénia is a balkáni csoportba tartozott, ami viszont 3. lett, szóval emiatt lehetne vesztes a tipp. Csakhogy!!! Nekem a b365 nyertesnek könyvelte el az Albániára leadott tippet a szép kis 6,5-es szorzóval. Most akkor ez hogy van? Persze jó ha nyertes, csak nem tudom miért.
    Nos, úgy tűnik valaki benézett valamit. Vagy én vagy pedig a fogadóirodák

Ha megnézem a bukméker Results szekcióját, akkor ott már Albánia a nyertes. Én úgy emlékszem, hogy amikor a tippet kiajánlottam, Bulgária, Moldova, Albánia és Szerbia volt, de a mostani listában már nem Moldova van, hanem Szlovénia... De akár Szlovénia, akár Moldova, a tipp vesztes. Szóval nem igazán értem ezt most

Várjunk még vele egy kicsit és kérek másokat is, akik rakták, hogy jelentkezzenek, hogy nekik nyert-e vagy vesztett a tipp. Ha másoknak is nyertes és nem javítja át a buki sem, akkor javíttatom én is a vesztes kiértékelést.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •