Oldal: 72 / 128 ElsőElső ... 2262707172737482122 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 711 - 720 (1277) összesen
Like Tree442Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member vasero avatara
    Idézet makka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is ezt látom de a logibeten már ezt is meg kell becsülni
    Az a baj, hogy a nulla körüli hónapok (évek), de még a kis pluszosak is a felhasználónak veszteségesek lesznek. Ennek mértéke függ a tippektől, Karlsson nem tudom milyen tippeket ad, milyenek az odds csökkenések, de pl varin, griezmann követésénél ez komoly tényező.

Senior Member varin avatara
    Ott is a remek start, 2/2 NHL Karlsson úrtól, ráadásul 2.04-es és 2.08-as oddson Bravó, csak így tovább. Túl sok most már az ember, akitől féltem az első helyemet

Egyébként többen is kérdeztétek, hogy én kiket követek rendszeresen a Logibeten. Nos, íme a válasz:

A Masterek közül természetesen Karlssont, illetve Tippergreta hokitippjeit. Érdemes megnézni a számait Grétának, 2018. január 1-je óta 325 tippből +287 egység a hoki, ami jelzi, valóban remek kis forrást talált.

A Seniorok közül Griezmannt mindenképpen nagyon érdemes, főleg ha ilyen izmos kolumbiai kupameccsekre vadászik, illetve még Noemail erősebb tippjeire szoktam figyelni.

A juniorok közül én Roleey kollégában bízom nagyon, mert nincs ugyan jó formában, de az a munka és szakmaiság, amit belepakol a tippekbe, biztos vagyok, hogy hosszútávon kifizetődik.

Apropó, kora délután jön az interjú Karlsson úrral

Member
    Ez a +287 egység hol látszik, mert ilyen statot nem látok.

Ez a +287 egység hol látszik, mert ilyen statot nem látok.
    Hát én adatbázisban tudtam megnézni, nektek oda kevésbé van bejárásotok De ha letöltitek a tiphistoryt és leszűrítek 2018. január 1-től a tippeket, majd kiszűrítek a hokit, elméletileg ugyanez jön ki. De egyébként íme:

Csatolt képek Csatolt képek

Member
    Gondolom technikailag lehetetlen (és értelme se) lenne egy használhatóbb reálisabb nyílvános stat a tipsterekről

Gondolom technikailag lehetetlen (és értelme se) lenne egy használhatóbb reálisabb nyílvános stat a tipsterekről
    Szerintem kb. bármilyen stat kinyerhető, ha lemented excelbe és ott szűrögetsz kicsit. Macerásabb persze, mintha ki lenne írva, hogy XY az elmúlt 3 hónapban hogy teljesített mondjuk Premier Leauge-ből

Amúgy milyen statokra lennél kíváncsi?

Member
    Sportágankénti szűrő havi bontásban, mert a fenti példánál is az össz jégkorong stat mínuszos közben az utolsó év stabilan pluszos.
    Sportágon belül (foci) ligákra szűrés, pl. nálad se mindegy, hogy a saját tippjeid vagy a brazil foci eredményeit nézzük.
    Tippergreta and vasero like this.

Sportágankénti szűrő havi bontásban, mert a fenti példánál is az össz jégkorong stat mínuszos közben az utolsó év stabilan pluszos.
    Sportágon belül (foci) ligákra szűrés, pl. nálad se mindegy, hogy a saját tippjeid vagy a brazil foci eredményeit nézzük.
    Én remélem, hogy ilyenek tényleg lesznek is, viszont amíg nincsenek, addig plusz 1-2 perces melóval ki lehet szűrni ezeket a letöltött statból.

De jogosak a vágyak, egyet is értek velük.

Senior Member Tippergreta avatara
    Egy részletesebb statisztika hasznos lenne a vásárlóknak és nekünk.

Makka, a -600 egységet én hoztam össze hokiból, azóta a társam, kozmetikázta -150 körülire

Senior Member vasero avatara
    Idézet Tippergreta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy részletesebb statisztika hasznos lenne a vásárlóknak és nekünk.

Makka, a -600 egységet én hoztam össze hokiból, azóta a társam, kozmetikázta -150 körülire
    Ami hoki az mind Joker tipp, vagy csak ahol oda van irva?

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •