Oldal: 71 / 73 ElsőElső ... 21616970717273 UtolsóUtolsó
Eredmény: 701 - 710 (724) összesen
Like Tree245Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member
    Mindenre van válasz csak nekem nem?

Senior Member varin avatara
    Idézet prigioni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mindenre van válasz csak nekem nem?
    Tőlem ne várj nagyon választ erre. Ha ez a szabály, akkor ez a szabály. Mindenkire vonatkozik, nem csak te nem kapod meg a 3x, 4x euródat, hanem mások sem.

Senior Member
    Épp azért írtam, mert nem egyedi az eset. Ezért kellene megoldást találni, két alternatívát írtam is. Bár az tényleg jobb dolog, hogy teszem azt "ülünk" 500 eurón azt forgatgatjuk.

Senior Member varin avatara
    Idézet prigioni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Épp azért írtam, mert nem egyedi az eset. Ezért kellene megoldást találni, két alternatívát írtam is. Bár az tényleg jobb dolog, hogy teszem azt "ülünk" 500 eurón azt forgatgatjuk.
    Szinte senki más nem írt ezzel kapcsolatban, mert ezek a lefektetett szabályok.

Senior Member Javi Moreno avatara
    Akinek van előfizetése, annak csupán egy gombnyomás a feliratkozás, akinek pedig nincs, annak már csak a Logibet új tippmestere, Karlsson miatt is megéri befizetni

Holnap jövünk egy interjúval a tippmesterrel, addig is csekkoljátok az új nagyágyút!

Senior Member vasero avatara
    Az év vége nagyon jól sikerült neki, az előtte lévő másfél év elég lapos a profit görbén.

Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az év vége nagyon jól sikerült neki, az előtte lévő másfél év elég lapos a profit görbén.
    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ekkor már kevésbé volt aktív odaát, illetve a számok hitelessége kedvéért sem a kombi fogadások, sem pedig a live fogadások nem lettek áthúzva. Valóban volt néhány stagnálósabb hónap, de az all time adat így is csábító

Senior Member vasero avatara
    Idézet Javi Moreno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az igazsághoz hozzátartozik, hogy ekkor már kevésbé volt aktív odaát, illetve a számok hitelessége kedvéért sem a kombi fogadások, sem pedig a live fogadások nem lettek áthúzva. Valóban volt néhány stagnálósabb hónap, de az all time adat így is csábító
    A live fogadások mikor kerülnek be a rendszerbe? Volt szó valami ilyesmiről.

A live fogadások mikor kerülnek be a rendszerbe? Volt szó valami ilyesmiről.
    Ha lesz is valamilyen módon live tippadás, az valószínűleg nem a Logibeten belül lesz, hanem egy külső csatornán, mint például Skype vagy Discord. Gondolkozunk a dolgon, de nagyon nehézkes a megvalósítása. De a tippmesterek és a Logibet vásárlói is szeretnék, így valamit ki fognak találni az illetékesek szerintem.
    vasero likes this.

Member
    Én is ezt látom de a logibeten már ezt is meg kell becsülni

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •