Oldal: 70 / 73 ElsőElső ... 20606869707172 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 691 - 700 (724) összesen
Like Tree245Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member varin avatara
    Idézet tulip00 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Nem a temahoz kapcsolodik,de hatha tud valaki valaszolni.
    Tippmixpro regisztracional kerdezi a lakcimemet,kuldenek levelet regisztracio utan mint a bet365, vagy csak formalitas?
    Nem küldenek levelet, de a valós címnek kell lennie.

Senior Member vasero avatara
    Logibeten hogyan működik a profitgarancia? Lejárt az egy hónap super előfizetésem, bőven minuszos az elmult 1 hónap. Jelenleg nincs aktív előfizetésem. Azt hittem ha veszteséges az időszak, akkor automatikusan meghosszabbítódik.

Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Logibeten hogyan működik a profitgarancia? Lejárt az egy hónap super előfizetésem, bőven minuszos az elmult 1 hónap. Jelenleg nincs aktív előfizetésem. Azt hittem ha veszteséges az időszak, akkor automatikusan meghosszabbítódik.
    Írtak neked választ
    Utoljára módosítva: varin által: 2019.02.07 15:20

Senior Member vasero avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Írtak neked választ
    Igen, köszönöm.

Amúgy én színes feliratot nem láttam, lehet azért mert befizetésem se volt, nem hogy automatikus, mivel "kézileg" írták át a mindenféle hátralévő időszakokat.

Senior Member
    Valamit ki lehetne találni egy engem érintő probléma megoldására.
    -1150-es profitom van, de volt egy kis időszak amikor jutalékot kaptam. Majd' másfél éve ott rohad a számlámon 35 euro. Vagy le lehetne vinni a minimális kifizetést 30 eurora, vagy ha 15-öt befizethetnék, akkor hozzájutnék az ötvenesemhez.
    Ahhoz, hogy valamikor nullszaldós legyek, arra kábé annyi az esély minthogy engem választanak meg majd a következő pápának.

Member
    Idézet prigioni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valamit ki lehetne találni egy engem érintő probléma megoldására.
    -1150-es profitom van, de volt egy kis időszak amikor jutalékot kaptam. Majd' másfél éve ott rohad a számlámon 35 euro. Vagy le lehetne vinni a minimális kifizetést 30 eurora, vagy ha 15-öt befizethetnék, akkor hozzájutnék az ötvenesemhez.
    Ahhoz, hogy valamikor nullszaldós legyek, arra kábé annyi az esély minthogy engem választanak meg majd a következő pápának.
    No offense, de ha le tudtál menni bárhogyan -1150 egységbe, az sajnos beszédes...

dpp
    dpp nem elérhető
    Junior Member
    Sziasztok! Véletlenül kétszer dobtam fel ugyanazt a tippet a Logibetre, törlési opciót meg nem találok. Nem tudom lehet-e orvosolni a dolgot, mindenesetre nem szándékosan tettem fel ugyanazt, csak elfelejtettem, hogy azt már felvittem.

Member nasgur avatara
    Sziasztok!

Lehet, hogy hülye kérdés. De ha a Super tippsterem az ingyen hónapban is veszteséggel zárt, akkor addig megy a free hónap amíg nem lesz pluszba? Vagy pedig ennyi, és újra meg kell venni?

Idézet dpp eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Véletlenül kétszer dobtam fel ugyanazt a tippet a Logibetre, törlési opciót meg nem találok. Nem tudom lehet-e orvosolni a dolgot, mindenesetre nem szándékosan tettem fel ugyanazt, csak elfelejtettem, hogy azt már felvittem.
    info@logibet.com - itt segítenek.

Idézet nasgur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Lehet, hogy hülye kérdés. De ha a Super tippsterem az ingyen hónapban is veszteséggel zárt, akkor addig megy a free hónap amíg nem lesz pluszba? Vagy pedig ennyi, és újra meg kell venni?
    Így van, megy az előfizetésed, ameddig nem lesz egy pluszos hónapja.
    nasgur likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •