Oldal: 7 / 34 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 61 - 70 (332) összesen
Like Tree75Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Junior Member
    Varin, a brazil meccsekről van esetleg külön statisztikád?

Senior Member varin avatara
    Idézet zz.stopper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Varin, a brazil meccsekről van esetleg külön statisztikád?
    Március 19-es adatom van:
    790 tipp, 337 egység profit, 6.68% ROI.

Junior Member
    Köszi. Hasonló eredményt vártam Csak így tovább!
    varin likes this.

Idézet zz.stopper eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszi. Hasonló eredményt vártam Csak így tovább!
    Köszi.

Bíztam benne, hogy a mostani hétvége rengeteg tippje kihúz minket a gyenge áprilisból, de ez nem történt meg. Ettől függetlenül ebben bízom talán a legjobban a forrásaim közül

Senior Member
    Na azért az utóbbi napok szépen alakultak Most kell megtartani a lendületet

Junior Member
    Valóban kezd helyrelendülni a lelki béke Volt tegnap két bosszantó eredmény is, a Cardiff DNB és az egyik francia DNB, de úgy tűnik, a rossz forma mulandó volt MoneyMaker is szép zöldhullámot hoz, így nem lehetünk elégedetlenek egyáltalán.

Nem vagyok régóta a sportfogadásban, de az azért látszik, hogy a legjobb tippmestereknél is akadnak rosszabb formák, amiket túl kell élni és ezt nehéz kezelni. De összességében aki mondjuk kiszállt az áprilisi rosszabb hónapkezdésnél, az most valóban verheti a fejét a falba

Így tovább!

Senior Member vasero avatara
    Üdv! Írtam már cikkhez is, ott nem kaptam választ, talán itt tud valaki valamit mondani a kérdésemre. Ha előfizetek Logibetre, és tegyük fel sikerül profitálnom belőle naponta átlagosan pl 1-2 egységnyi tét összegben, ami az elmúlt év alapján elképzelhetőnek tűnik, akkor gyakorlatban mekkora összeg lehetne az egységnyi tét, amit az ajánlott két iroda még tolerálna korlátozás nélkül?

Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv! Írtam már cikkhez is, ott nem kaptam választ, talán itt tud valaki valamit mondani a kérdésemre. Ha előfizetek Logibetre, és tegyük fel sikerül profitálnom belőle naponta átlagosan pl 1-2 egységnyi tét összegben, ami az elmúlt év alapján elképzelhetőnek tűnik, akkor gyakorlatban mekkora összeg lehetne az egységnyi tét, amit az ajánlott két iroda még tolerálna korlátozás nélkül?
    Erre azért nem könnyű válaszolni P-nél kb. bármennyi, B-nél valószínűleg nem bármennyi.

Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Junior Member ZeBerDee10 avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Erre azért nem könnyű válaszolni P-nél kb. bármennyi, B-nél valószínűleg nem bármennyi.

Valakinek van esetleg tapasztalata ezzel kapcsolatban?
    P nem korlátoz, év napja akkor ha folyamatosan arbolsz, vagy kis piacokon nagy nyerő vagy, de itt a logibeten sok az ATP, WTA torna, PL meccsek stb, itt nem fog fent állni ez a veszély. Egyébként a max betet megtudod nézni fogadás előtt, így lehet kalkulálni.

Senior Member vasero avatara
    Lehet, hogy nem könnyű, de nem is várok pontos választ, csak nagyságrendileg kb mennyi lehet. Ha nincs is sokaknak tapasztalata arról, hogy mikor korlátoznak, arról lehet, hogy milyen nagyságú nyereményeknél nem volt semmi gond. Persze nem akarok senkinek a zsebében turkálni, hogy ki mennyivel játszik, inkább itt egy konkrét példa elméletben: egy évig napi +2 egység átlagosan, az egy évben +730. Ha egy egység 10euro, akkor az egy évben 7300, ha egy egység 20, akkor meg 14600euro profit. Ez például apró pénznek számíthat még ezeknek az irodáknak? A te éves profitod logibeten nagyobb ettől, így valamiféle tapasztalatod kell, hogy legyen. Azért kérdezem ezt, hogy mekkora bankkal lehetne, lenne érdemes játszani a Logibetes tippeket hosszabb távon.

Oldal: 7 / 34 ElsőElső ... 5678917 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •