Oldal: 62 / 128 ElsőElső ... 1252606162636472112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 611 - 620 (1277) összesen
Like Tree442Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Junior Member
    Sziasztok! Nem tudom jó helyre írok-e de új vagyok a Logibeten és egy kérdéssel fordulnék hozzátok. Én az alacsonyabb odsok híve vagyok, mint amiket a Logibeten szoktam látni én nekem ez vált be ebben mozgok jobban. Szóval arról van, hogy hogyan látjátok mennyire van szükség vagy igény ilyen tippekre a Login?

Senior Member vasero avatara
    Ha profitot tudsz termelni a kis oddsokkal, az ugyanolyan jó szerintem, mintha nagyobbakkal tennéd.

Junior Member
    Köszönöm a választ!

Senior Member varin avatara
    Ez a Sevilla-Atlético kicsit helyrerakta a kedvem. Bár illett volna behúzni a 81-es oddsot is

Az jó volt Kár, hogy a csatárok nem találták a góllövő cipőjüket.

Pokolból a mennybe, lehet mondani erre a hétre

Nyilván a +30 egységes hét nem mennyország, de legalábbis biztató évkezdés, aminek nagyon örülök. Sok izgalmas tipp volt, a goalscorerek nagyon csúnyán vitték az egységeket, viszont a Sevilla-Atléti lapjai hatalmasat hasítottak. És ha még egy sevillai sárga jött volna, akkor újabb +80 egység Persze ne legyünk telhetetlenek, két sárga is a 92. perc után volt, így ez most mindenhogy nézve is nagyon korrekt hét volt.

A lengyel hoki továbbra is rendben van, a brazil foci ugyan eddig nem hozta, amit elvárok tőle, de nem aggódom, az majd javul még

Abban pedig szentül hiszek, hogy a SuperTipster is magára kap a gyengébb rajt után, a számok önmagukért beszélnek, remek tippmesterekről, működő dolgokról van szó, ami hosszútávon érvényesülni is fog.

Soha rosszabb hetet

Közel két évtizede fogadok szinte minden nap, de azt hiszem, elérkeztem életem legextrémebb napjához. Ez az a helyzet, amikor az ember az első tippnél anyázik, a másodiknál megőrül, a hatodiknál pedig nevet. A hatalmas mínusz mindig szar, de ez tipikusan az a helyzet, amikor nincs mit tenni, az égiek összeesküdtek ellenünk. Íme a mai repertoár:

Katowice-Bytom - Katowice -9.5

Az első harmad 6-0-ja után nem aggódtam, de sajnos elrontották a második harmadot. Nagyjából a második harmad végétől minden esetben 20-szoros volt az odds, hogy a Bytom lövi a következő gólt, de a mérkőzés vége előtt 13 másodperccel 11-1 volt az állás. Nem tudom elképzelni, ekkor mi lehetett a valós odds arra, hogy elbukjuk, de sikerült.

Sosnowiec-Torun - Sosnowiec 3way

Ez nem extrém, de azért jelzi, mennyire nem volt szerencsénk. A Zaglebie kétszer vezetett, a Torun kétszer egyenlített, majd hosszabbításban azért nyert a Zaglebie. Több, mint 3x-os odds volt, nem fájt volna.

Paulista-Vila Nova - under 3

A 83. percben még laza 1-1 volt, gondoltam, ha balszerencsénk lesz, akkor push, de azért nyerhetünk. Nos, lett gól a 83., a 90. és a 91. percben is, így sima bukó.

Marilia-Cruzeiro - over 2.5

A 11. percben, 0-2-nél hátradőltem. Majd úgy is maradtam, mert maradt ennyi a végeredmény.

Atlantico-Criciuma - 2.75 gól alatt

82. percben járunk, 2-0 az állás. Nyilván egy gól beeshet a félvesztesért, de a biztonság kedvéért itt kettő is jött, tuti, ami tuti.

---------------

Félreértés ne essék, nem kell minden tipp nyerjen, a balszerencse is a sportfogadás része, de ez így egyszerűen nem elfogadható. A legrosszabb az, hogy egy normál, nem peches hétnek örülni kell, szerencséről álmodni pedig nem is lehet.

Menni kell tovább, nincs mese, túl kell élni ezeket a heteket és fel kell dolgozni, hogy van, amikor semmi sem ment meg minket a mínusztól. Csak azt akartam, hogy lássátok, mikkel kell megküzdenie egy tippmesternek...
    makai, vasero, Tippergreta and 1 others like this.

Már vártam az értékelést Ez tényleg durva volt...

Senior Member
    Fel a fejjel hosszutavon ugysem tudnak már lenyomni Teged
    varin likes this.

Senior Member Tippergreta avatara
    A Most kirakott Japán tipp oddsa sajnos 1,7 körülire esett miközben írtam a tippet. Már jeleztem, hogy kirrigáljanak a kedves adminok, annyiért is elfogadható.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •