Oldal: 56 / 57 ElsőElső ... 64654555657 UtolsóUtolsó
Eredmény: 551 - 560 (561) összesen
Like Tree170Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Member
    Kedves Tippgreta.Itt ülünk hatan, elàrulnàd nekünk hogy mi az a pinnis line? Köszönjük

Member Jeckeld avatara
    Hozzászólásról még mindig nem jön mail, még nem olvastam mit írtál, remélem még időben vagyok

Member Tippergreta avatara
    Highlanders, semmi szexi nincs benne, ha arra gondoltatok Csak Pinnacle érdekes és szerintem hibás linet (határt) hozott A Real madrid Kupa meccsére, viszont ezt beten nem lehetett rakni és hozzászólásban írtam be, hogy mit tegyenek a betes fogadók, de sajnos nem jön értesítés szóval mindegy

Jeckeld, remélem raktad mert már 3-0 szóval tök mindegy Pinnaclen push már meg van, beten 1 real gól kell még.

remélem 5%kal raktad

Member Jeckeld avatara
    Idézet Highlanders eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kedves Tippgreta.Itt ülünk hatan, elàrulnàd nekünk hogy mi az a pinnis line? Köszönjük
    Az a Pinn accle oldalon megjátszható határ a gólokra. Konkrétan itt az, hogy lehetett arra fogadni, hogy 3-nál több lesz.

Én már csak 3.5-öt láttam amikor jött az értesítés, de megraktam úgy is, mellé még a beten over 3.75öt
    Tippergreta likes this.

Idézet Jeckeld eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az a Pinn accle oldalon megjátszható határ a gólokra. Konkrétan itt az, hogy lehetett arra fogadni, hogy 3-nál több lesz.

Én már csak 3.5-öt láttam amikor jött az értesítés, de megraktam úgy is, mellé még a beten over 3.75öt

Mindegy. easy money

Senior Member varin avatara
    A szokásos hétértékelő ezúttal mínuszt kell bevalljon, hiszen 7 egységet buktunk a héten.

Ezzel nincs gond, benne van egy ilyen hét, abszolút nem gáz. A mák-pech arány viszont megint nem volt éppenséggel korrekt. Pénzügyőr-Puskás, Vasas-Loki, stb, de ami a legjobban fájt, az a Paranaense-Coritiba. Ha ott nem bukunk 1.03-ról, a -7 egység hopp-hopp +11 lett volna. De az Oswiecim-Katowice hoki is hányás volt.

Volt persze mák is, 1-2 brazil meccs vagy a Cagliari-Roma esetében. De azért az arány ismét a rossz oldalra ugrott...

Sajnálom a Vidi 14 egységét is, szerintem "huncut" meccs volt, de meg kellett próbálni ennyivel.

Elég csendes hetünk volt, viszonylag kevés volt a tipp, amivel nincs gond. Kezdődik a darts-vb, ezt őszintén szólva még nem tudom, mennyi tippel dolgozom majd végig, de a szokásos tippek várhatóak.

Reméljük, plusszos hét következik, ránk férne már egy konzisztensen plusszos hét nap, amikor egyenletes teljesítménnyel épülünk fel

Member Jeckeld avatara
    Sziasztok!
    Az imént jött a Bet-től egy ilyen üzenet:
    "CC7913436242W azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.90 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Mohamed Salah - Felett 1.5Játékos - kapura tartó lövésekLiverpool v Napoli. Észrevettük, hogy ezt a választást azt követően tette meg, hogy a kimenetel már ismert volt vagy abból anyagi előny származott, így a választást a szabályainknak megfelelően érvénytelenítettük"

Nos elsőre eléggé furcsálltam a szövegezést, mivel jóval a meccs előtt tettem meg a fogadást, Gréta Logis tippje alapján.
    Nem tudom egyébként pontosan mi számít kapura tartó lövésnek, de én úgy éreztem, hogy megvolt Salah-nak az over. Egy a góljával és valamikor a második félidőben is volt egy közelről és éles szögből , amit a kapus fogott meg. De a Bet vesztesnek számolta el a fogadást, ez után az üzenet után viszont megkaptam mégis a nyertes tippért járó összeget, szóval gondolom az utóbbit mégis elszámolták kapura lövésnek.

Azért is írok, mert a Login Gréta tippje is vesztesnek lett zárva, de ha más is megkapta utólag a pénzét, akkor ezt is jó lenne javítani, hadd szépüljön ezzel is a statisztikája
    varin likes this.

Senior Member varin avatara
    Borzalmasan rossz nap sajnos, de ez benne van... Nincs katasztrófa, reméljük, a hétvége jobban sikerül és marad némi plusz erre a hétre.

Idézet Jeckeld eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Az imént jött a Bet-től egy ilyen üzenet:
    "CC7913436242W azonosítójú fogadásával kapcsolatban keressük, amelyet 1.90 nyereményszorzóval tett meg a következőre: Mohamed Salah - Felett 1.5Játékos - kapura tartó lövésekLiverpool v Napoli. Észrevettük, hogy ezt a választást azt követően tette meg, hogy a kimenetel már ismert volt vagy abból anyagi előny származott, így a választást a szabályainknak megfelelően érvénytelenítettük"

Nos elsőre eléggé furcsálltam a szövegezést, mivel jóval a meccs előtt tettem meg a fogadást, Gréta Logis tippje alapján.
    Nem tudom egyébként pontosan mi számít kapura tartó lövésnek, de én úgy éreztem, hogy megvolt Salah-nak az over. Egy a góljával és valamikor a második félidőben is volt egy közelről és éles szögből , amit a kapus fogott meg. De a Bet vesztesnek számolta el a fogadást, ez után az üzenet után viszont megkaptam mégis a nyertes tippért járó összeget, szóval gondolom az utóbbit mégis elszámolták kapura lövésnek.

Azért is írok, mert a Login Gréta tippje is vesztesnek lett zárva, de ha más is megkapta utólag a pénzét, akkor ezt is jó lenne javítani, hadd szépüljön ezzel is a statisztikája
    Nyertes a tipp, pár napot kivettem most, majd írok az adminoknak.
    2 kaput találó lövése volt.

A kézilabda EBt extrém mód beneztem, a téteket szintén. Bocsi

Junior Member
    Sziasztok!
    Nekem is rendezték, jóváírták a pénzt.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •