Oldal: 49 / 116 ElsőElső ... 3947484950515999 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 481 - 490 (1152) összesen
Like Tree419Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Member nasgur avatara
    Sziasztok!

Van valami konkrét táblázat vagy bármi a profitról? Külön sportáganként, tippsterenként?
    Megmondom őszintén nagy jól hangzik, hogy ennyi meg annyi profit, de az előfizetői visszajelzéseket visszaolvasva a végeredményt ezt mégsem teljes egészében igazolja. Olvastam olyat is, hogy negatívan zárt valaki.
    Félre értés ne essék, nem kritizálni akarok senkit. Csak én is komolyan fontolom az előfizetést, de jó lenne látni valami eredménytáblázatot vagy valamit. Az hogy be van írva hogy pl: szeptember +18 egység (most mondtam valami), az így elég kevés. Szerintem sokkal több előfizetőt lehet bevonzani ha egyértelműen lehetne látni a számokat, akár sportágakra, tippelőkre, bajnokságokra lebontva. Vagy ha van ilyen és csak én nem találkoztam vele akkor elnézéseteket kérem.
    varin likes this.

Senior Member varin avatara
    Idézet nasgur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Van valami konkrét táblázat vagy bármi a profitról? Külön sportáganként, tippsterenként?
    Megmondom őszintén nagy jól hangzik, hogy ennyi meg annyi profit, de az előfizetői visszajelzéseket visszaolvasva a végeredményt ezt mégsem teljes egészében igazolja. Olvastam olyat is, hogy negatívan zárt valaki.
    Félre értés ne essék, nem kritizálni akarok senkit. Csak én is komolyan fontolom az előfizetést, de jó lenne látni valami eredménytáblázatot vagy valamit. Az hogy be van írva hogy pl: szeptember +18 egység (most mondtam valami), az így elég kevés. Szerintem sokkal több előfizetőt lehet bevonzani ha egyértelműen lehetne látni a számokat, akár sportágakra, tippelőkre, bajnokságokra lebontva. Vagy ha van ilyen és csak én nem találkoztam vele akkor elnézéseteket kérem.
    Hello!

Természetesen van, aki negatívban zár, vannak mínuszos napok, hetek, hónapok, mindig is lesznek. Ez sajnos a sportfogadás velejárója Az oldalnak szerencsére nem is célja azt hazudni, hogy ilyen nincs.

Ami a statisztikákat illeti, minden tippmesternek vannak részletes statisztikái, hogy milyen eredményesen tippel mondjuk jégkorongból, milyen jól jönnek a 8/10-es tippjei, ilyenek. Sajnos ligánkénti lebontás nincsen, de sportágankénti minden tippmesternél van, illetve van külön ranglista is a sportágak szerint. Emellett természetesen megnézheted, melyik hónapban hogy teljesített a tippmester, hány tipp, milyen ROI, átlagodds, stb., szűrhetsz éves, féléves teljesítményre is.

Ezen felül minden tippmester teljes tipptörténete letölthető, így ha tovább akarsz szűrni valamit, akkor azt viszonylag könnyen megteheted egy excel fájlban.

Szóval van sok statisztika, amely mentén el lehet indulni.

De ha bármi kérdésed van, szívesen segítünk ebben a topicban eligazodni.
    Utoljára módosítva: varin által: 2018.11.06 11:33

Senior Member Lewis Deyong avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

Természetesen van, aki negatívban zár, vannak mínuszos napok, hetek, hónapok, mindig is lesznek. Ez sajnos a sportfogadás velejárója Az oldalnak szerencsére nem is célja azt hazudni, hogy ilyen nincs.

Ami a statisztikákat illeti, minden tippmesternek vannak részletes statisztikái, hogy milyen eredményesen tippel mondjuk jégkorongból, milyen jól jönnek a 8/10-es tippjei, ilyenek. Sajnos ligánkénti lebontás nincsen, de sportágankénti minden tippmesternél van, illetve van külön ranglista is a sportágak szerint. Emellett természetesen megnézheted, melyik hónapban hogy teljesített a tippmester, hány tipp, milyen ROI, átlagodds, stb., szűrhetsz éves, féléves teljesítményre is.

Ezen felül minden tippmester teljes tipptörténete letölthető, így ha tovább akarsz szűrni valamit, akkor azt viszonylag könnyen megteheted egy excel fájlban.

Szóval van sok statisztika, amely mentén el lehet indulni.

De ha bármi kérdésed van, szívesen segítünk ebben a topicban eligazodni.
    Engem érdekelne, hogy europai focit nezve ki a legjobb es hany egyseg pluszban van vele iden?! Azert kerdezem mert lattam a multkor, hogy irtatok valakinek, hogy brazil foci nelkul hogy all az europai foci az osszes tippmestert nezve, es meglepoen keves volt az a plusz. Igy erdekelne hogy van e olyan koztetek aki azert szepen plusszolt vele eddig.

Member
    Idézet Lewis Deyong eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem érdekelne, hogy europai focit nezve ki a legjobb es hany egyseg pluszban van vele iden?! Azert kerdezem mert lattam a multkor, hogy irtatok valakinek, hogy brazil foci nelkul hogy all az europai foci az osszes tippmestert nezve, es meglepoen keves volt az a plusz. Igy erdekelne hogy van e olyan koztetek aki azert szepen plusszolt vele eddig.
    Hát, amennyiben nem érkezik hamarosan válasz a dologra, és neked sürgős, akkor töltsd le az első néhány top foci tippster tipptörténetét. Importáld be mondjuk excel-be a csv fájlt, amit kapsz! Szűrj rá a foci tippekre, és ami a fő macera, szedd ki egyesével a nem európai focikat!

Hello!

Hát ezt nehéz így megválaszolni, mivel rajtam kívül aligha tippel bárki rendszeresen nem európai focira Így az én korábban említett statisztikám mellett a sportági toplistát érdemes nézni.

Senior Member
    De miért csak az európai foci érdekel?
    Nekem jöhet bármilyen sportág/liga fiúk!

Senior Member Tippergreta avatara
    Hali!

Logibeten már nem lesz chat?

Írtam emailt kB 2-3 napja egy elég fontos témában, de még mindig nincs válasz!

Megnézné az illetékes? Köszi

Senior Member Javi Moreno avatara
    Idézet Tippergreta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hali!

Logibeten már nem lesz chat?

Írtam emailt kB 2-3 napja egy elég fontos témában, de még mindig nincs válasz!

Megnézné az illetékes? Köszi
    Hello!

Én azt az infót kaptam most, hogy válaszoltak neked rögtön a mailed után, de most elküldték újra a választ.

Üdv

Senior Member Baseballfan avatara
    Asszem lassan beruhazok egy Berettyóújfalu mezbe ha így hozzák a nagy tétes nyerőket ;-)

Azért így is bosszantó napunk van... a Vasas-Budaörs duplából minimum az egyiket illett volna behúzni.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •