Oldal: 45 / 119 ElsőElső ... 3543444546475595 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 441 - 450 (1187) összesen
Like Tree427Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

WBT
    WBT nem elérhető
    Junior Member
    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem látszanak.

Köszi

Senior Member vasero avatara
    Idézet WBT eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Előfizetőként látjátok még a newbie-k tippjeit is, vagy a rookie szint alatt már nem látszik senki?
    Látjuk, de a newbie tippmester nevére rá kell keresni, vagy az oldalára menni.

WBT
    WBT nem elérhető
    Junior Member
    Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Látjuk, de a newbie tippmester nevére rá kell keresni, vagy az oldalára menni.
    Aha! Ok, köszi.
    Suicidekors likes this.

Senior Member
    Bocsi, én csak a főoldalon néztem.

Senior Member varin avatara
    Írtam a tipp alatt is, de hátha nem jutott el mindenkihez: a 9 egységes Operaro-Internacional tippünket töröltessük chaten, hibás oddsra hivatkozva levitték ugyanis az oddsot 1.25-re, de a kezdésig lehet töröltetni a tippet.

Eltelt egy újabb hét, mivel ma aligha lesz tipporgia, megérett az idő egy kis mérlegvonásra. A hét eredménye: 70 tipp, +21.86 egység.

Én ezt nagyon jónak értékelem, volt honnan visszakapaszkodni, hiszen az első két nap után -27 egységben álltunk, vagyis ezt követően közel 50 egység profit jött, ami nagyon jó.

De még így is van okunk bosszankodásra, ha végignézzük a tippeket, nekem például kifejezetten fájt a Sampdoria +1, a Diósgyőr over 1.5, a Vidi-győzelem és a Hali 1x is. Szintén bosszantó a -16 egység egy brazil meccsre, illetve az, hogy törölték a 9/10-es brazil tippet és átírták a szorzót 1.25-re és emiatt töröltetnünk kellett nekünk is a tippet. Egyébként ez 6-0 lett ide, szóval nem véletlen.

No mindegy, a plusz az plusz és fontos is volt, hogy az előző hetet követően egy kicsit növekedjen is a balance-unk. Annak pedig külön örülök, hogy Griezmann barátom minden hónapban rohadt jó, de októberben még durvábban hasít

Aki pedig még nem regisztrált a Logibetre és nem fizetett elő, annak csak ajánlani tudom a csatlakozást
    Suicidekors and Noemail like this.

Junior Member Suicidekors avatara
    Hely
    Hajdúbagos
    Belefogtam a Logibetezésbe énis. A Számlámat még nem hitelesítem addíg míg nem lesz kiegyensúlyozott a tippmesteri profilom.
    akit esetleg érdekelne a tippem (Newbie) annak :Koreszofficiel.
    ui.:Gratulálok varin-nak a +21.86 egységhez Így tovább srácok!
    varin and golszerzo like this.

Sziasztok!

Sokan szoktátok kérdezni a brazil tippek számait, makka kolléga pl. legutóbb a 2018-asra volt kíváncsi. Idén tehát így állunk a brazilokkal:

1232 tipp, 1.92-es átlagodds, 8088 feltett egység, 454 egység profit, 5.61% ROI.

Az adatokért köszönet buktarnak!
    Suicidekors likes this.

Member
    A többi sportág statjaira nem lehetne éves/havi bontást is kiírni a ligibetre?
    Suicidekors likes this.

Senior Member golszerzo avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Sokan szoktátok kérdezni a brazil tippek számait, makka kolléga pl. legutóbb a 2018-asra volt kíváncsi. Idén tehát így állunk a brazilokkal:

1232 tipp, 1.92-es átlagodds, 8088 feltett egység, 454 egység profit, 5.61% ROI.

Az adatokért köszönet buktarnak!
    buktar for prezident!
    Kiváló statok!
    Suicidekors likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •