Oldal: 35 / 127 ElsőElső ... 2533343536374585 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 341 - 350 (1262) összesen
Like Tree441Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member varin avatara
    Remek napot zártunk, aminek nagyon örülök. Külön felderít, hogy a tenisz visszatért a normál kerékvágásába és ismét "húzóágazat" lett. Extrán örülök az ITF-duplatippnek, amely eredetileg bár nem teljesen saját tipp volt, sikerült kimatekozni, hogy a tippben még nagyobb value lett a sérülés, illetve a 3 és fél órás meccset követően, mint tegnap.

A MU-tipp viszont kicsit bosszant, az +9 egység helyett -5 lett olan 27-28-szoros oddsról, míg a Norwich-Stoke-on járt volna legalább egy félvesztes, illetve a Fradi-Loki és a Millwall-Villa sem alakult szerencsésen.

De azért soha rosszabb napot )

Senior Member Jeckeld avatara
    Sziasztok!
    Közel 3 hónap Logibetezés után szeretném megosztani veletek a tapasztalataimat. Mivel én ezt csak kis halként űzöm ezért néhány konkrét összeget is írok, hátha segít azoknak akik gondolkoznak azon, hogy belevágjanak-e.
    Nyáron a VB vége felé tettem néhány saját tippet, amiből tudtam is kivenni, a döntőre 1500 Ft-ot hagytam bent, amit feltettem Varin akkori ingyenes tippjére, amit közvetlen a meccs előtt 13-as oddson tudtam megtenni. Be is jött, így lett egy közel 20e Ft-os kezdőtőkém.
    Befizettem egy hónapot Logira, és naívan úgy gondoltam, hogy 200 Ft-os egységgel kezdek, max befizetek még 20-at ha nem úgy alakulnának a dolgok, ahogy azt terveztem. Feliratkoztam minden Master és Senior tippmesterre, nem válogattam a sportágak között, ez az óta sem változott. Rögtön az első pár napban Tippergreta egy 10-es odds-on adott tippje is bejött, így gyakorlatilag rögtön dupláztam is.
    Ez után többnyire gyengébb napok jöttek, vissza is kellett vennem a tétem nagyságából. Sokat ugráltam 100 és 200 Ft között 25 forintjával változtatva az egységet. De még így is sikerült kb. 6000 Ft pluszban zárni ezt a tört hónapot.
    Augusztus elég gyenge hónap volt, szigorúbbra kellett vennem a saját stratégiámat (bár ezt kellett volna már az elejétől is ) végig 100 Ft-os egységekkel operáltam, de így is be kellett még fizetnem a hónapban kb. 8-10e Ft-ot, hogy a hétvégi nagyobb tippmennyiséget tartani tudjam. Szóval gyakorlatilag a legrosszabbkor sikerült beszállnom. De kitartottam, bíztam a Login látható számokban.
    Szeptemberben is végig 100 Ft-os egységekkel operáltam, hó végére kb. 20e Ft pluszban zártam. Régebben pókereztem, így áttoltam egy kisebb összeget oda, amiből később 25-ezret visszaforgattam a fogadásba (a 20e plusszon kívül)
    Elég jó hónap volt és eddig az októberre sincs panasz. Ebben a hónapban már folyamatosan emeltem az egységen, ahogy a bankrollom engedte, jelenleg 400 Ft az egységem és közel 100ezer van a számlámon, valamint 10 még le nem zárult fogadás mellett is már pluszban vagyok. szóval mondhatom, hogy megérte Nyilván benne vannak a pakliban az augusztushoz hasonló gyenge hónapok, de ha figyelünk a bankroll managmentre szerintem ezek is átvészelhetőek.
    Annyit még mindenképp hozzátennék, hogy volt néhány saját kútfőből megrakott tippem, amik közül volt ami bejött, de összességében inkább mínuszt termeltek (le is szoktam róluk ), szóval lehetett volna jobb is. Főleg, hogy voltak olyan tippek, amiket nem egyből tudtam rakni és esett az odds, illetve néhány éjszakai tippről is sikerült lemaradnom.
    A tippjeimet nagyrészt a zöld-sárga oldalon tettem, azokat is amik a Pinn-re jöttek, szóval még ezzel is javítható a statisztika, én is most fogom áttolni oda a rollom egy részét (pont augusztusban már tettem át oda pénzt, de az akkori hónap azt úgy kb. el is vitte).
    varin, Pari201 and Noemail like this.

Senior Member varin avatara
    Idézet Jeckeld eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!
    Közel 3 hónap Logibetezés után szeretném megosztani veletek a tapasztalataimat. Mivel én ezt csak kis halként űzöm ezért néhány konkrét összeget is írok, hátha segít azoknak akik gondolkoznak azon, hogy belevágjanak-e.
    Nyáron a VB vége felé tettem néhány saját tippet, amiből tudtam is kivenni, a döntőre 1500 Ft-ot hagytam bent, amit feltettem Varin akkori ingyenes tippjére, amit közvetlen a meccs előtt 13-as oddson tudtam megtenni. Be is jött, így lett egy közel 20e Ft-os kezdőtőkém.
    Befizettem egy hónapot Logira, és naívan úgy gondoltam, hogy 200 Ft-os egységgel kezdek, max befizetek még 20-at ha nem úgy alakulnának a dolgok, ahogy azt terveztem. Feliratkoztam minden Master és Senior tippmesterre, nem válogattam a sportágak között, ez az óta sem változott. Rögtön az első pár napban Tippergreta egy 10-es odds-on adott tippje is bejött, így gyakorlatilag rögtön dupláztam is.
    Ez után többnyire gyengébb napok jöttek, vissza is kellett vennem a tétem nagyságából. Sokat ugráltam 100 és 200 Ft között 25 forintjával változtatva az egységet. De még így is sikerült kb. 6000 Ft pluszban zárni ezt a tört hónapot.
    Augusztus elég gyenge hónap volt, szigorúbbra kellett vennem a saját stratégiámat (bár ezt kellett volna már az elejétől is ) végig 100 Ft-os egységekkel operáltam, de így is be kellett még fizetnem a hónapban kb. 8-10e Ft-ot, hogy a hétvégi nagyobb tippmennyiséget tartani tudjam. Szóval gyakorlatilag a legrosszabbkor sikerült beszállnom. De kitartottam, bíztam a Login látható számokban.
    Szeptemberben is végig 100 Ft-os egységekkel operáltam, hó végére kb. 20e Ft pluszban zártam. Régebben pókereztem, így áttoltam egy kisebb összeget oda, amiből később 25-ezret visszaforgattam a fogadásba (a 20e plusszon kívül)
    Elég jó hónap volt és eddig az októberre sincs panasz. Ebben a hónapban már folyamatosan emeltem az egységen, ahogy a bankrollom engedte, jelenleg 400 Ft az egységem és közel 100ezer van a számlámon, valamint 10 még le nem zárult fogadás mellett is már pluszban vagyok. szóval mondhatom, hogy megérte Nyilván benne vannak a pakliban az augusztushoz hasonló gyenge hónapok, de ha figyelünk a bankroll managmentre szerintem ezek is átvészelhetőek.
    Annyit még mindenképp hozzátennék, hogy volt néhány saját kútfőből megrakott tippem, amik közül volt ami bejött, de összességében inkább mínuszt termeltek (le is szoktam róluk ), szóval lehetett volna jobb is. Főleg, hogy voltak olyan tippek, amiket nem egyből tudtam rakni és esett az odds, illetve néhány éjszakai tippről is sikerült lemaradnom.
    A tippjeimet nagyrészt a zöld-sárga oldalon tettem, azokat is amik a Pinn-re jöttek, szóval még ezzel is javítható a statisztika, én is most fogom áttolni oda a rollom egy részét (pont augusztusban már tettem át oda pénzt, de az akkori hónap azt úgy kb. el is vitte).
    Nagyon szépen köszi a visszajelzést, ilyenekből lenne jó sokkal többet olvasni

Junior Member
    Sziasztok!

A TrollFoci közzétett egy linket melyben egy logibetes vélemény hatására én is regisztráltam egy hónapra.
    Eddig csak hébe- hóba fogadtam több kevesebb sikerrel, de a hosszútávú nagyobb profit érdekében kipróbálom, ismerkedek ezzel a világgal.

Egy olyan kérdésem lenne hogy az oldalon a Tét fül alatt ahol 5-10-3 számok fordulnak elő mit jelent, valamint hogy kötésben vagy egyenként szokás megrakni a tippadók által közzétetteket.

Előre is köszi a válaszokat

Senior Member Javi Moreno avatara
    Idézet hdr.laszlo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

A TrollFoci közzétett egy linket melyben egy logibetes vélemény hatására én is regisztráltam egy hónapra.
    Eddig csak hébe- hóba fogadtam több kevesebb sikerrel, de a hosszútávú nagyobb profit érdekében kipróbálom, ismerkedek ezzel a világgal.

Egy olyan kérdésem lenne hogy az oldalon a Tét fül alatt ahol 5-10-3 számok fordulnak elő mit jelent, valamint hogy kötésben vagy egyenként szokás megrakni a tippadók által közzétetteket.

Előre is köszi a válaszokat
    Hello!

Hogy mit jelent pontosan a tét, azzal kapcsolatban érdemes elolvasni a FAQ részleg vonatkozó pontját. Van egy olyan menüpont, hogy "Hogyan érdemes felhasználni a megvásárolt tippeket?" - itt írják le pontosan, hogy milyen tétrakást javasolnak a tippekhez. Íme:

"Egy tippre a sportfogadó tőkénk maximum 5%-át tegyük fel. A tippmesterek minden tipphez megadják a hozzá tartozó "tétet" is. A tét nagysága 1-10 között lehet. A Logibet.com által javasolt bankroll management szerint 1 egységnyi tét a bankroll 0,5%-ának feleljen meg. Ezek szerint például egy 6-os téttel érkező tippre a bankroll 6*0,5 = 3%-át tegyük fel."

Ettől egyébként el lehet térni, nem kötelezően betartandó, de ez egy biztonságosabb, óvatosabb tétezési rendszer.

Érdemes lehet a FAQ többi menüpontját is megnézni, hogy mindennel tisztába kerülj, ami esetleg eddig nem volt egyértelmű.

Ami pedig a második kérdésedet illeti, a tippmesterek kizárólag single fogadásokat ajánlanak, nincsen a Logibeten kombi, tehát az ottani tippeket sem javasolt kötni egymással, mindent egyesével tanácsos megfogadni.

Ha bármi egyéb kérdésed van, nyugodtan tedd fel akár itt, akár a Logibet ügyfélszolgálatán (info@logibet.com).

Senior Member
    200 egység simán elmehet logi tippekkel (van rá élő példám), így a 0,5% egy egységre nem mondanám, hogy biztonságos.
    vasero and Pari201 like this.

Junior Member
    1/10 = 0.5% nem biztonságos, max akkor ha csak olyan tipstereket követsze, akik havi 10-40 tippel melóznak mondjuk, de még akkor sem mondanám annak.
    inkább 0.2-0.25%, vagy kevesebb,pláne Varin vagy Greta követése esetén
    varin likes this.

Member
    Nemrég egy hozzászólásban én is felvetettem, hogy nagyon vékony szerintem is a 200 egységes tőke. Senior és Master tippmesterek tippjeivel én belenéztem egy 200 egységnél nagyobb vesztő szériába (kb. mindenkit a lejtmenetben kaptam el). Az ő tippjeik közül is szűrtem a sportágakat, a stabilabbakat tettem. Most már sokkal jobb a helyzet, felfelé indult el a tőke, de én 500+ egységes BR-t tartok biztonságosnak minimum. 200 egységgel én simán nulláztam volna. Persze felmerül, hogy mindig igazítani a tétet a BR-hoz, de én inkább a nagyobb rollnak vagyok a híve, biztonságosabb, nyugisabb.

Az utóbbi időben szépen elkapták a toplista elején álló tipsterek a fonalat, több a +EVs tipp is szerintem, így tovább!

Türelem, türelem, és szigorú BR menedzsment, és jön a profit!
    varin likes this.

Junior Member
    Idézet Schmitt Pál és a borz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nemrég egy hozzászólásban én is felvetettem, hogy nagyon vékony szerintem is a 200 egységes tőke. Senior és Master tippmesterek tippjeivel én belenéztem egy 200 egységnél nagyobb vesztő szériába (kb. mindenkit a lejtmenetben kaptam el). Az ő tippjeik közül is szűrtem a sportágakat, a stabilabbakat tettem. Most már sokkal jobb a helyzet, felfelé indult el a tőke, de én 500+ egységes BR-t tartok biztonságosnak minimum. 200 egységgel én simán nulláztam volna. Persze felmerül, hogy mindig igazítani a tétet a BR-hoz, de én inkább a nagyobb rollnak vagyok a híve, biztonságosabb, nyugisabb.

Az utóbbi időben szépen elkapták a toplista elején álló tipsterek a fonalat, több a +EVs tipp is szerintem, így tovább!

Türelem, türelem, és szigorú BR menedzsment, és jön a profit!
    Minden Mastert és seniort követsz? Ha nem akkor kiket? Köszi
    Teljesen egyetértek a biztonságos gyarapodással!

Junior Member
    Sziasztok!
    Bankroll menedzsmenttel kapcsolatban kérdeznék.

A kezdő bankom 50e ft, 300.-ra felosztva, jelenleg 1 egység 166ft.-

Minden megrakott tipp után az aktuális bank összegemet osszam el 300.-al majd szorozzam vissza a tippnél látható tétegységgel?
    Vagy logikusabb fix tétegységet használni addig amíg például be nem zuhan a bankom 20%.-ot?

Remélem érthető a kérdés.

Köszönöm!

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •