Oldal: 3 / 119 ElsőElső 123451353103 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (1184) összesen
Like Tree427Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Junior Member
    Én is előfizettem a mai napon, kíváncsian várom, hogy alakul a hónap

Sok sikert Mindenkinek, főleg a senior és master tippstereknek

Senior Member varin avatara
    Idézet Pari201 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Én is előfizettem a mai napon, kíváncsian várom, hogy alakul a hónap

Sok sikert Mindenkinek, főleg a senior és master tippstereknek
    Ha bármi kérdésed van vagy bármiben tudunk segíteni, csak szólj Addig is sok zöld tippet nekünk

Junior Member
    Logibetről hol lés kinél érdeklődhetnék?

Idézet misi2017 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Logibetről hol lés kinél érdeklődhetnék?
    info@logibet.com a mailcím, illetve munkaidőben van live chatjük is. Ha pedig valamelyik tippmestertől kérdeznél, jó eséllyel itt is kapsz választ

Senior Member
    Sziasztok!

Még egy kérdés felmerült. Tegnap előfizettem és belevágtam a nagy sikerszériába Viszont... Én a ******-re regisztráltam és oda fizettem be. Namost ma pl a master és senior tippek közt szinte csak ******** tipp van. Ahol esetleg van alternatíva ******-ön, ott megteszem, de ahol eltér az esemény, azt inkább kihagyom (Egy-egy szett vagy gól ide-oda elég sokat jelenthet). Ez mennyiben befolyásolja a lehetséges eredményeimet? Egyelőre nincs szándékomban két irodához befizetni. Köszönettel

Senior Member golszerzo avatara
    Idézet gmesko75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Még egy kérdés felmerült. Tegnap előfizettem és belevágtam a nagy sikerszériába Viszont... Én a ******-re regisztráltam és oda fizettem be. Namost ma pl a master és senior tippek közt szinte csak ******** tipp van. Ahol esetleg van alternatíva ******-ön, ott megteszem, de ahol eltér az esemény, azt inkább kihagyom (Egy-egy szett vagy gól ide-oda elég sokat jelenthet). Ez mennyiben befolyásolja a lehetséges eredményeimet? Egyelőre nincs szándékomban két irodához befizetni. Köszönettel
    Ha itt a b365-re és p1nnacle-re gondolsz, akkor szerintem érdemes mindkettőt használni. A p1nnacle egyértelműen a legjobb oddsokat adja a világon, így annak kihagyása jelentősen csökkentheti az összes nyereségedet. Gondolj bele, ha mondjuk 5 egységgel teszed a nyerő tippet 1.8-as odds (4 egység profit) helyett 1.90-es oddsszal (4.5 egység profit) máris fél egységet nyertél, ami hosszútávon rengeteg plusz pénzt jelent.

A sok kihagyott tippről nem is beszélek, mert az egyre jobban fog frusztrálni, ha azért maradsz le komoly profitokról, mert nem tudtad megjátszani a tippet. És a végén esetleg azt fogod gondolni hogy nem éri meg tenni a tippeket, közben meg csak arról van szó, hogy nem akartál két irodában pénzt tartani.

Szerintem totál megéri hosszútávon mindkét helyen regisztrálni. Sőt akár többön is, de megértem hogy a sokadik iroda regisztráció már nem komfortos. A kettő alap, én még ötöt is kezelhetőnek tartok, de biztos van aki ennél is többet kezel.

Senior Member
    Igen ezekre az irodákra gondoltam, nem tudtam, hogy kimoderálódnak Köszönöm a választ, megfontolandó amit írsz.

Junior Member
    Köszönöm szépen
    Eddig minden ok, nagyon tetszik. Indoklások alapján ki tudom választani a megfelelő tippeket!
    Jól indult az első napom

Junior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ha bármi kérdésed van vagy bármiben tudunk segíteni, csak szólj Addig is sok zöld tippet nekünk
    Köszönöm szépen
    Eddig minden ok, nagyon tetszik. Indoklások alapján ki tudom választani a megfelelő tippeket!
    Jól indult az első napom
    varin likes this.

Idézet Pari201 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Köszönöm szépen
    Jól indult az első napom
    Ennek örülök, reméljük, a folytatás is hasonló lesz
    Pari201 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •