Oldal: 28 / 128 ElsőElső ... 1826272829303878 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 271 - 280 (1278) összesen
Like Tree442Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member varin avatara
    Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv! Két kérdésem lenne, ha már lehet. Érdekelne, hogy az elmúlt 3 hónap alatt a brazil tippek milyen számokat produkáltak? Ha van ilyen adatod. Ma látom a német alacsonyabb ligákból is vannak tippek, információs forrásból. Ezek is folyamatosan lesznek, mint a brazilok?
    Hello!

Sajnos az első kérdésre nem tudok válaszolni, nekem sincs erre vonatkozó pontos statisztikám, de próbálok majd kérni. A viszonylag pontos becslésem alapján augusztus és július mínuszos volt, a június viszont pluszos - nagyobb, mint amekkora mínusz az elmúlt másfél hónap.

A második kérdést illetően: igen, lesz, de kevesebb, mint brazil. Nem tudom, hogy ez most jó-e vagy rossz

Senior Member
    Brazil tippek:

Július: -0,12 egység
    Június: +66,42 egység
    Januártól minden hónap plusszos (összesen +410 egység).

Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Brazil tippek:

Nagy vagy, köszi a számokat

Senior Member
    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Brazil tippek:

így ez elvileg akkor is pluszos lenne, ha a mail érkezésekor már bekövetkezett odds eséssel számolnánk ki. Nálam nagyon-nagyon-nagyon sokszor fordul elő. Vagy az, hogy később tudom csak megtenni és emiatt csökken. A tipp leírásban persze minden esetben benne van, hogy oddscsökkenés várható. Rendben, elfogadjuk. De a valós eredmény akkor sem ennyi, ha a világ összes statisztikusa a fejére áll és mondjuk ettől függetlenül pluszosnak tekinthető.

Idézet gmesko75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    így ez elvileg akkor is pluszos lenne, ha a mail érkezésekor már bekövetkezett odds eséssel számolnánk ki. Nálam nagyon-nagyon-nagyon sokszor fordul elő. Vagy az, hogy később tudom csak megtenni és emiatt csökken. A tipp leírásban persze minden esetben benne van, hogy oddscsökkenés várható. Rendben, elfogadjuk. De a valós eredmény akkor sem ennyi, ha a világ összes statisztikusa a fejére áll és mondjuk ettől függetlenül pluszosnak tekinthető.
    Ez igaz és teljesen jogos, viszont én sajnos annál többet nem tudok tenni, minthogy leellenőrzöm, hogy a tipp küldésének időpontjában mi az odds. Ezt minden alkalommal meg is teszem.

De megértem és elfogadom, hogy nektek sajnos nem feltétlenül ilyen jó a ROI-tok a brazil tippekből.

Senior Member vasero avatara
    Gondolom a tenisz bőven minuszos az elmúlt hónapokban, az lehúz mindent.

Igen, az sajnos nagyon...

Junior Member
    Genyó brazilok nem olvassàk a fórumot, rittig màs eredményre hajtanak.

Senior Member vasero avatara
    A mai napon járt le az első 3 hónapos logibet előfizetésem, ennek apropóján egy kicsit hosszabban összegezném az eddigi tapasztalataimat. Hátha valakinek a hasznára lesz, illetve hátha valaki rá tud világítani az általam elkövetett hibákra, amiket elkövettem.

A bankom összege el volt döntve, hogy mennyit szánok rá, az egységnyi tétet 0,33%-ban határoztam meg, tehát egy 6 egységes tipp tétje volt 2%-a a bankomnak. Általában napi szinten összegeztem a bankomat, és a meghatározott százalékok szerint korrigáltam az egységnyi tétet a következő napra. Egy irodában volt számlám, a 365-nél.

Kezdetben a master tippmestereket követtem, ha jól emlékszem négyen voltak akkor, a tippjeiket gondolkodás nélkül megjátszottam. Ehhez egyedül a hathárom cikkeiben ajánlott tippeket vettem még hozzá, saját ötleteket nem játszottam, mivel azok régebben sem voltak nyereségesek. A bankom növekedett, de elmaradtam a logibetes számoktól. Ez miatt bő egy hét után regisztráltam a másik irodában, és elhagytam a hathármas tippeket is, mert akkor épp többnyire vesztesek voltak. Ezután fegyelmezetten raktam az ajánlott tippeket. Varin profitja növekedett, az enyém nem. Ezért leiratkoztam több tippmesterről, akik akár már 2 éve is csak egy helyben állnak, már ami a profitot illeti. Nem tudom, hogy mi alapján történik a tippmesterek rangsorolása, de véleményem szerint nem a legjobb, ha olyan tippmesterek vannak az élmezőnyben, akik évek óta nem tudnak hozzátenni az addig megszerzett profitjukhoz. Tehát oda jutottam, hogy maradt varin, akit immár egy az egyben lekövettem, amennyire tudtam, persze odds csökkenés és néhány lekésett tipp mellett. Eddigre neki is elmúlt sajnos az ihletett formája, én pedig elbúcsúztam a pluszoktól, beköszöntött a tartós mínuszok kora. A vb alatt megengedtem magamnak néhány magánakciót is, nem kellett volna, veszítettem rajta. Nem sokkal ezelőtt elkezdtem követni még néhány tippmestert, többségük csak kevés tipped ad, de legalább emelkedő a profit görbéjük.

És most jöjjön számokban. A bankom 63%-a elveszett, ebből max 10% nem logibetes tippek miatt, a többi viszont az ajánlott tippeken ment el. Hogy a veszteség ekkora, abban biztosan több dolog is közrejátszik. Nehéz megmondani mekkora hatása van pl az odds csökkenéseknek, a lekésett tippeknek. Sok múlik a szerencsén is, hogy melyik tippmestert mikor követi az ember. Egy biztos, a logibetes számokat elérni nagyon nehéz, a plusz kisebb plusz, a mínusz nagyobb mínusz lesz.

Három hónap lejárt, egyet nyertem tippjátékon, ez még hátra van. A veszteségek miatt a kezdeti egységet is már jócskán vissza kellett vennem. Belegondolva, hogy mekkora nyerési sorozatra lenne szükség, hogy ilyen kis egységgel visszanyerjem csak azt, ami eddig elment, hát elég kiábrándító. És még az előfizetési díjat, meg hogy egy kis profit is jó lenne, nem is számoltam... Nem voltak hatalmas elvárásaim, de sajnos jelenleg még azoktól is nagyon messze vagyok.

Biztos lehet jobban is csinálni, mint ahogy én csináltam, nekem eddig így sikerült.
    gmesko75, varin and makai like this.

Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A mai napon járt le az első 3 hónapos logibet előfizetésem, ennek apropóján egy kicsit hosszabban összegezném az eddigi tapasztalataimat. Hátha valakinek a hasznára lesz, illetve hátha valaki rá tud világítani az általam elkövetett hibákra, amiket elkövettem.

A bankom összege el volt döntve, hogy mennyit szánok rá, az egységnyi tétet 0,33%-ban határoztam meg, tehát egy 6 egységes tipp tétje volt 2%-a a bankomnak. Általában napi szinten összegeztem a bankomat, és a meghatározott százalékok szerint korrigáltam az egységnyi tétet a következő napra. Egy irodában volt számlám, a 365-nél.

Kezdetben a master tippmestereket követtem, ha jól emlékszem négyen voltak akkor, a tippjeiket gondolkodás nélkül megjátszottam. Ehhez egyedül a hathárom cikkeiben ajánlott tippeket vettem még hozzá, saját ötleteket nem játszottam, mivel azok régebben sem voltak nyereségesek. A bankom növekedett, de elmaradtam a logibetes számoktól. Ez miatt bő egy hét után regisztráltam a másik irodában, és elhagytam a hathármas tippeket is, mert akkor épp többnyire vesztesek voltak. Ezután fegyelmezetten raktam az ajánlott tippeket. Varin profitja növekedett, az enyém nem. Ezért leiratkoztam több tippmesterről, akik akár már 2 éve is csak egy helyben állnak, már ami a profitot illeti. Nem tudom, hogy mi alapján történik a tippmesterek rangsorolása, de véleményem szerint nem a legjobb, ha olyan tippmesterek vannak az élmezőnyben, akik évek óta nem tudnak hozzátenni az addig megszerzett profitjukhoz. Tehát oda jutottam, hogy maradt varin, akit immár egy az egyben lekövettem, amennyire tudtam, persze odds csökkenés és néhány lekésett tipp mellett. Eddigre neki is elmúlt sajnos az ihletett formája, én pedig elbúcsúztam a pluszoktól, beköszöntött a tartós mínuszok kora. A vb alatt megengedtem magamnak néhány magánakciót is, nem kellett volna, veszítettem rajta. Nem sokkal ezelőtt elkezdtem követni még néhány tippmestert, többségük csak kevés tipped ad, de legalább emelkedő a profit görbéjük.

És most jöjjön számokban. A bankom 63%-a elveszett, ebből max 10% nem logibetes tippek miatt, a többi viszont az ajánlott tippeken ment el. Hogy a veszteség ekkora, abban biztosan több dolog is közrejátszik. Nehéz megmondani mekkora hatása van pl az odds csökkenéseknek, a lekésett tippeknek. Sok múlik a szerencsén is, hogy melyik tippmestert mikor követi az ember. Egy biztos, a logibetes számokat elérni nagyon nehéz, a plusz kisebb plusz, a mínusz nagyobb mínusz lesz.

Három hónap lejárt, egyet nyertem tippjátékon, ez még hátra van. A veszteségek miatt a kezdeti egységet is már jócskán vissza kellett vennem. Belegondolva, hogy mekkora nyerési sorozatra lenne szükség, hogy ilyen kis egységgel visszanyerjem csak azt, ami eddig elment, hát elég kiábrándító. És még az előfizetési díjat, meg hogy egy kis profit is jó lenne, nem is számoltam... Nem voltak hatalmas elvárásaim, de sajnos jelenleg még azoktól is nagyon messze vagyok.

Biztos lehet jobban is csinálni, mint ahogy én csináltam, nekem eddig így sikerült.
    Nagyon király, hogy ezt leírtad, mindig jól jönnek ezek a vélemények, még akkor is, ha ezek egy része nem pozitív. Fontos azonban, hogy a felhasználók lássák egy előfizető véleményét is.

Néhány dolgot azért hozzátennék:

- A 0.33%-os egységnyi tét kicsit óvatosnak tűnik, még úgy is, hogy tudom, rengeteg a tipp, amelyet meg kell fogadni
    - Nem jó a sok variálás, ha eldöntöd, hogy csak X, Y kritériumok alapján fogadsz, akkor az a bankroll arra legyen félretéve. Így könnyen összemosódik egyik, illetve másik tippmester teljesítménye a saját számaiddal és a Hathármas cikkekkel.
    - Megnéztem, én például május 8. óta +53.64 egységben vagyok, ami reálisan nézve lehet, hogy nulla körüli, egyrészt a longtermek, másrészt az oddsesések miatt. Ellenkező oldalon viszont ott van nektek a cashout lehetősége, amit főleg a teniszeknél szoktam javasolni. Az elmúlt időszakban pocsékul ment a tenisz, azonban meggyőződésem, hogy ha valaki rendszeresen casohoutolt a teniszeimből az elmúlt időszakban 90% felett, most jobban áll.
    - Sajnos az viszont valóban igaz, hogy valószínűleg pont, mire elkezdtél csak engem követni, akkor ütött be a probléma, ezt őszintén sajnálom, remélem, megfordul majd.

(Ez a bekezdés nem elsősorban neked szól)
    Én mindig, mindenkinek azt javasoltam, hogy válogasson, állítsa össze a saját portfólióját, ismerje meg a tippmesterek szokásait, tétrakását, statisztikáit. Tudja, hogy milyen tippmestertől milyen sportágakat érdemes rakni és ne ész nélkül tegye pl. az összes senior tippet, ahogyan ne ész nélkül tegye az összes mastert sem. Példának okáért ha valaki minden Tippergreta-tippet 10 egységgel rak, ahogy ő ajánlja, az nagyon torzítja a számokat.

Sajnálom, hogy egyelőre negatívak a tapasztalataid, reméljük, ez - ahogyan a szériám - megfordul majd idővel. Én továbbra is azt tudom mondani, hogy a sportfogadás a hosszútávról szól, a hosszútávú eredmények pedig szerintem nagyon jók.
    makai and vasero like this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •