Oldal: 23 / 125 ElsőElső ... 1321222324253373123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 221 - 230 (1248) összesen
Like Tree441Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member
    Idézet Jeckeld eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Abszolút kezdőként gondolkodom, hogy néhány hónap erejéig (jó esetben hosszú távon ) kipróbálom a Logibetet, ez ügyben kérnék egy kis segítséget/tanácsot.
    Olvastam a BR menedzsmentről. viszont sajnos azt nem tudom megengedni, hogy az elképzelt alap egységemhez képest befizessem a teljes BR-t.
    Az elképzelésem a következő: Első hónapban befizetnék 50 egységet, amit később még 50-el ki tudnék pótolni ha nem jól alakulnának a tippek az elején. A következő hónapokban ugyanígy 50 (+50 ha szükség van rá) egységet fizetnék be, amíg el nem érem a szükséges bankrollt. Éppen ezért az elején már azzal elégedett lennék, ha a tippek a Logibet előfizetés árát behozzák és 0-ra kijövök.
    A kérdés, hogy ilyen modell mellett is belevágjak-e vagy érdemes inkább összegyűjteni a full BR-re valót? Egy ilyen 50 egységes kezdő BR mellett hány tipsterre érdemes feliratkozni, hogy nagyjából meg tudjak játszani minden tippet? És kik lennének azok, akikkel jó eséllyel visszajön legalább a Logibet havidíj? (esetemben +20 egység fölött lenne ez meg)
    Esetleg ha a befizetett összeget nem szeretném növelni, akkor az elején gondolkodjak kisebb egységben?
    (pl. ha ugyanazt az összeget 75egységre osztom, akkor kb. +30al lenne meg a nullszaldó)
    Az az igazság, hogy az 50 egység lehet, hogy kevés lesz. Persze attól függ, kiket követsz. varinnak a mai brazil liga tippjei kitesznek 84 egységet, ha jól számolom. De mellette van tenisz is. A többiek kevesebb tippel dolgoznak, én Griezmannt, Noemailt és aprod1-et ajánlom. Velük kijössz szerintem az 50 egységből kezdetben. Esetleg még mehet melléjük onlyvape, de akkor lehet, hogy már átléped az 50 egységes küszöböt. De a tipszterek statjai jól böngészhetőek, lehet köztük válogatni
    Noemail likes this.

Senior Member vasero avatara
    Én is hasonlóan kezdtem, annyi különbséggel, hogy nekem meg volt a rászánt pénz egyben, csak nem akartam mindet befizetni, hátha nem lesz rá szükség, mert majd jön be a profit. Sajnos nem így lett, fogyni kezdett a pénz, így muszáj volt befizetni, újra, és újra, ... Továbbá néha van olyan, hogy sok tipp aktív, akár több napra előre, akkor lehet olyan helyzet, hogy nem tudod mindet megrakni a pénzből. Az 50 egység az biztos kevés lesz, varin brazil tippjei 7 egységgel mennek, és simán összejön bőven 10 feletti aktív tipp, és akkor már nem is tudod lekövetni. Persze ha varint nem követed, akkor a tippszámmal nem lesz annyi gondod, a többiek nem olyan aktívak. Viszont ha varint kiveszed az elmúlt hónapok eredményeiből, akkor egész más számok jönnek ki.

Senior Member
    Szia varin!

Volt tegnap a Goncalense-Tigres do brasil meccs, amire logibetről kijött, hogy nyertes 3-0-ás eredménnyel. Nálam viszont a b365 érvénytelenítette és visszaadta a tétet. Neten rákeresve is 3-0 látszik eredménynek. Van ötlet, hogy miért lehet ez?

Senior Member varin avatara
    Idézet gmesko75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia varin!

Volt tegnap a Goncalense-Tigres do brasil meccs, amire logibetről kijött, hogy nyertes 3-0-ás eredménnyel. Nálam viszont a b365 érvénytelenítette és visszaadta a tétet. Neten rákeresve is 3-0 látszik eredménynek. Van ötlet, hogy miért lehet ez?
    Hello!

Fogalmam sincs, utánakérdezek. Természetesen ha mindenkinél ez volt az általános, javíttatom a Login is pushra.

Senior Member varin avatara
    És ha nem egyenlítenek a horvátok 4-1-ről, pluszos lesz a vb-nk ))))

Senior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És ha nem egyenlítenek a horvátok 4-1-ről, pluszos lesz a vb-nk ))))
    Ez nagyon durva mentés volt Ügyes voltál, de ha hiszed ha nem, inkább a pluszolás, mint az ingyen hónap. Kár, hogy az elején meglepetés hegyek voltak, elég szép lehetett volna ez. Bár akkor lehet, hogy nem ez a döntő, nem ez az eredmény... Mindegy, hagyjuk is, gratula a végeredményhez. És azért az is jó, hogy nem "éppencsak" pluszos lett

Senior Member
    Na és ezentúl minden héten összekalapálhatnál egy ilyesmi kombót

Senior Member Jeckeld avatara
    Sziasztok!
    Végül elég szerencsés körülmények között, de belevágtam Varin VB döntős trial tippjét sikerült 13-as oddson megraknom közvetlenül a meccs előtt, ebből lett egy kb. 100 egységes rollom, majd a Logibet előfizetés után rögtön behúztam TipperGreta 10-es odds-on 10 egységgel ajánlott tippjét is, így nagyjából lett is egy 200 egységes rollom
    Most olvastam a varinnal készült korábbi interjút, ahol a cash out-ok fontosságáról is beszél, főleg a tenisztippek esetében. Az lenne a kérdésem, hogy nektek mik a tapasztalataitok? Érdemes minden fogadásra beállítani, vagy csak meghatározott sportágaknál jobb vele foglalkozni? Mi az a határ amit érdemes lehet beállítani? Részelges kifizetést érdemes beállítani, vagy sima Auto kifizetést?
    Előre is köszönöm a válaszaitokat, a mestereknek pedig a remek induló tippeket
    Utoljára módosítva: Jeckeld által: 2018.07.21 15:51

Junior Member
    Hàt ezt a szombatot gyorsan felejtsük el ...

Senior Member
    Idézet Badzso eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hàt ezt a szombatot gyorsan felejtsük el ...
    Az elmúlt két nap az általam követett tipsztereknél a kommunizmus idejét idézi. Nagyon erősen vörös Kár, hogy 1-2 ilyen nap képes lerombolni kb 2 hét eredményeit. Igazából az ilyen mértékben vesztes nap azért elég ritka szerencsére, és szerintem művészet ennyire mellélövöldözni Nálam még nem lépte át a rage küszöböt, ahhoz még kell kis idő
    Utoljára módosítva: gmesko75 által: 2018.07.22 10:11

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •