Oldal: 22 / 57 ElsőElső ... 12202122232432 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 211 - 220 (561) összesen
Like Tree170Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member varin avatara
    Idézet andrejcsikgabor eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia. Köszönöm a gyors választ. Ezt már próbáltam, de nem működött nálam valamiért. Akkor sem kaptam e-mailt amikor mindenkire feliratkoztam és egyébként aznap volt tipp. Valamint én nem a hatharmon hanem a logibeten lévő tippekre gondoltam. Azokra amit előfizetési díj nélkül is lehet látni.
    Megnézzük, mi lehet a baj. Ha nem freemailes vagy citromailes vagy, akkor működnie kéne.
    A Logibeten azt hiszem csak belépve láthatod az ingyenes tippeket.

Junior Member
    Elofizettem az oldal dícshimnuszai hatására, top tipsterek tippjeibol hatbol semmi eddig ah arany. Mondjuk en voltam a hulye, h a wimbledoni tippeket is benyaltam az oldalrol...

Idézet norman26 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Elofizettem az oldal dícshimnuszai hatására, top tipsterek tippjeibol hatbol semmi eddig ah arany. Mondjuk en voltam a hulye, h a wimbledoni tippeket is benyaltam az oldalrol...
    Minek hiszel jobban, 6 tipp eredményének vagy több ezernek?

A Logibet nem valami facebookos fos, ahol kamuígéretekkel vernek át téged és olyan számokat látsz, amelyek köszönőviszonyban sincsenek az igazsággal. Ott minden szám, minden stat korrekt. A top tippmesterek évek óta stabilan plusszolnak, amit nem hat tipp fog eldönteni vagy megváltoztatni. És nem "nyaltál" be semmit, mert továbbra is masszív plusz a Wimbledon a két említett tippmesternél.

Viszont ha te 6 tipp alapján döntsz egy tippadó szolgáltatásról, nem biztos, hogy a profi sportfogadás a te asztalod.
    Noemail and onlyvape like this.

Na, akkor CR7.

Jelenleg ugye úgy állunk, hogy Roni és Cserisev 4-4 góllal végezte, Griezmann pedig 3-mal áll, így jelen állás szerint félnyertes a tippünk, ami 9 egység profitot jelent. Ha esetleg lőne egyet Griezmann, még akkor is plusszolunk 3,3 egységet, arra viszont nem látok túl nagy esélyt, hogy Grizi duplázni tudna a fináléban.

Ha viszont teszünk 2 egységet mondjuk a franciára 5x-ös oddsért, akkor ha nem lő gólt, +7 egységben végzünk, ha pedig gólt lő, 4,66 egység jön. Ha esetleg 2 vagy több gólt lőne, +4 egység lenne a vége.

Mindezek szellemében én azt mondom, hagyjuk bent a tippet így és ha nem duplázik a francia nagy bajunk nem lehet.

Senior Member vasero avatara
    A wimbledoni hosszútávúak nem jól alakultak

És még nem is írtam ki mindent.... pokol!

Senior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Minek hiszel jobban, 6 tipp eredményének vagy több ezernek?

A Logibet nem valami facebookos fos, ahol kamuígéretekkel vernek át téged és olyan számokat látsz, amelyek köszönőviszonyban sincsenek az igazsággal. Ott minden szám, minden stat korrekt. A top tippmesterek évek óta stabilan plusszolnak, amit nem hat tipp fog eldönteni vagy megváltoztatni. És nem "nyaltál" be semmit, mert továbbra is masszív plusz a Wimbledon a két említett tippmesternél.

Viszont ha te 6 tipp alapján döntsz egy tippadó szolgáltatásról, nem biztos, hogy a profi sportfogadás a te asztalod.
    Mint tudjátok, én sokat morogtam amikor rosszabbul ment a szekér. Ez a hónap számomra egyelőre jól alakul. Az eredmények jelentős részben függnek a követett tipszterektől. Nálam úgy néz ki a szitu, hogy július 1-11 közt (ezeken a napokon zárult le az összes megtett tipp, 12-én még van nyitott kérdés), a kiválasztott tippadók +34 egységet hoztak számomra. Mint mondtam, több tipsztert is követek, ami nem mindig jó, de most éppen így jött ki, aminek örülök. Nem sorolok fel mindenkit, de akik nagy részben hozzájárultak ehhez: varin, onlyvape, Noemail, Griezmann. Csak így tovább és soha többet júniust Onlyvape-nek üzenem azért, hogy ne az utóbbi 1-2 nap trendjét kövesse :P
    Viszont ha az írásom miatt megfordul a helyzet, akkor kurva világ lesz.
    varin, onlyvape and Noemail like this.

Idézet gmesko75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mint tudjátok, én sokat morogtam amikor rosszabbul ment a szekér. Ez a hónap számomra egyelőre jól alakul. Az eredmények jelentős részben függnek a követett tipszterektől. Nálam úgy néz ki a szitu, hogy július 1-11 közt (ezeken a napokon zárult le az összes megtett tipp, 12-én még van nyitott kérdés), a kiválasztott tippadók +34 egységet hoztak számomra. Mint mondtam, több tipsztert is követek, ami nem mindig jó, de most éppen így jött ki, aminek örülök. Nem sorolok fel mindenkit, de akik nagy részben hozzájárultak ehhez: varin, onlyvape, Noemail, Griezmann. Csak így tovább és soha többet júniust Onlyvape-nek üzenem azért, hogy ne az utóbbi 1-2 nap trendjét kövesse :P
    Viszont ha az írásom miatt megfordul a helyzet, akkor kurva világ lesz.
    Viszont általában, amikor morogsz, akkor utána pozitívba fordul, míg amikor dicsérsz, utána negatívba Szóval lehet, hogy most kell óvatosak legyünk

Senior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont általában, amikor morogsz, akkor utána pozitívba fordul, míg amikor dicsérsz, utána negatívba Szóval lehet, hogy most kell óvatosak legyünk
    Épp ezért ne tudd meg mennyit gondolkoztam, hogy írjak-e De megígértem, hogy a jóról is beszámolok, szóval muszáj volt jelentkeznem

Member Jeckeld avatara
    Sziasztok! Abszolút kezdőként gondolkodom, hogy néhány hónap erejéig (jó esetben hosszú távon ) kipróbálom a Logibetet, ez ügyben kérnék egy kis segítséget/tanácsot.
    Olvastam a BR menedzsmentről. viszont sajnos azt nem tudom megengedni, hogy az elképzelt alap egységemhez képest befizessem a teljes BR-t.
    Az elképzelésem a következő: Első hónapban befizetnék 50 egységet, amit később még 50-el ki tudnék pótolni ha nem jól alakulnának a tippek az elején. A következő hónapokban ugyanígy 50 (+50 ha szükség van rá) egységet fizetnék be, amíg el nem érem a szükséges bankrollt. Éppen ezért az elején már azzal elégedett lennék, ha a tippek a Logibet előfizetés árát behozzák és 0-ra kijövök.
    A kérdés, hogy ilyen modell mellett is belevágjak-e vagy érdemes inkább összegyűjteni a full BR-re valót? Egy ilyen 50 egységes kezdő BR mellett hány tipsterre érdemes feliratkozni, hogy nagyjából meg tudjak játszani minden tippet? És kik lennének azok, akikkel jó eséllyel visszajön legalább a Logibet havidíj? (esetemben +20 egység fölött lenne ez meg)
    Esetleg ha a befizetett összeget nem szeretném növelni, akkor az elején gondolkodjak kisebb egységben?
    (pl. ha ugyanazt az összeget 75egységre osztom, akkor kb. +30al lenne meg a nullszaldó)
    varin likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •