Oldal: 2 / 116 ElsőElső 12341252102 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (1152) összesen
Like Tree419Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Junior Member
    Azt lehet tudni, hogy hány előfizető van és hányan vannak feliratkozva az adott tipszterre?

Ez is iránymutató lehet.

köszönöm

Senior Member Javi Moreno avatara
    Idézet Pari201 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt lehet tudni, hogy hány előfizető van és hányan vannak feliratkozva az adott tipszterre?

Ez is iránymutató lehet.

köszönöm
    Senior szinttől már kötelező az indoklás, mert mi is úgy vettük észre, hogy a felhasználók szeretik olvasgatni az elemzéseket.

Ami a számokat illeti, eddig nagyon népszerűnek bizonyult a 19 eurós előfizetés, még a mi várakozásainkat is felülmúlta

A tippmesterekre való feliratkozást illetően az emberek többsége a master és a senior tippek között böngészik főleg, de a rendszer előnye - vagyis hogy egyetlen előfizetéssel bármennyi tippet megnézhetsz bárkitől - miatt sokan nézelődnek azért alacsonyabb szinteken is.

Junior Member
    Látok egy tippet a Logibeten a THW Kiel Rhein-Neckar Löwen elleni kézilabda mérkőzésére, melyet Tomihmw rögzített a rendszerben. A probléma csak az, hogy sem a b3t365, sem pedig a p1nnaclesports fogadóiroda nem kínál piacokat erre a mérkőzésre. Hol lehet a tippjét megtenni?

Senior Member mr.blonde avatara
    Mindkét irodában megtalálod a meccset!

Junior Member
    Akkor ezek szerint nem minden felhasználónak elérhető?
    https://i.imgur.com/fuvSFRd.jpg

Junior Member
    Idézet Zsolti844 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Akkor ezek szerint nem minden felhasználónak elérhető?
    https://i.imgur.com/fuvSFRd.jpg
    Német bajnoki, nem BL.
    mr.blonde likes this.

Junior Member
    Jogos. Köszönöm!
    mr.blonde likes this.

Senior Member
    Bocsi a spamért, a kérdésem már feltettem a cikknél, de nem tudom hol érem el előbb a címzetteket Szóval:

Sziasztok! Kérlek benneteket ne nevessetek ki, de még csak most ismerkedem ezzel az egésszel és feltételezem ez a legmegfelelőbb hely az érdeklődésre Már 100x végigolvastam a cikket, de valahogy nem bír beleférni a fejembe ez a rész: "A 158.83 egység profit egyébként azt jelenti, hogy aki akár csak 185 forinttal játszott meg egy 5/10-es tippet, annak máris visszatermelődött a teljes havi előfizetési ára." Valaki hozzáértő és segítőkész emberke kifejtené ezt egyszerű földi halandó számára is érthetően? Ez pontosan mennyi tétet jelent? Vagy hol lehetne tájékozódni, hogy érthető legyen ez számomra? Köszönöm előre is a segítséget.

Senior Member Javi Moreno avatara
    Idézet gmesko75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bocsi a spamért, a kérdésem már feltettem a cikknél, de nem tudom hol érem el előbb a címzetteket Szóval:

Sziasztok! Kérlek benneteket ne nevessetek ki, de még csak most ismerkedem ezzel az egésszel és feltételezem ez a legmegfelelőbb hely az érdeklődésre Már 100x végigolvastam a cikket, de valahogy nem bír beleférni a fejembe ez a rész: "A 158.83 egység profit egyébként azt jelenti, hogy aki akár csak 185 forinttal játszott meg egy 5/10-es tippet, annak máris visszatermelődött a teljes havi előfizetési ára." Valaki hozzáértő és segítőkész emberke kifejtené ezt egyszerű földi halandó számára is érthetően? Ez pontosan mennyi tétet jelent? Vagy hol lehetne tájékozódni, hogy érthető legyen ez számomra? Köszönöm előre is a segítséget.
    Szia!

A legjobb helyen jársz, itt tuti kapsz választ a kérdéseidre

Szóval a fent említett példa csak egy kis matematikai számítás volt, amely azt érzékeltette, hogy milyen kevés pénzbefektetéssel is visszatermelődhetett a 19 eurós előfizetési díj. Mivel a master tippmesterei +159 egységben végeztek, ezért ezt elosztottuk a 19 eurós előfizetési díjjal és így kijött, hogy nagyjából egy egységnyi tét 37-40 forint kellett legyen csak ahhoz, hogy visszajöjjön a 19 euró, ám ha mondjuk valakinél már 100 forint volt egy egységnyi tét és egy 5/10-es tipp ezáltal 500 forinttal került feladásra, máris nagyot profitálhatott.

Amúgy ezen a linken nagyon sok felmerülő kérdésre kaphatsz választ, köztük a "Hogyan érdemes felhasználni a megvásárolt tippeket?" résznél az ajánlott bankroll-menedzsmentre és minimális tőkére is kitértünk.

De kérdezz bátran, ha valami nem világos, szívesen segítünk!

Senior Member
    Idézet Javi Moreno eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szia!

A legjobb helyen jársz, itt tuti kapsz választ a kérdéseidre

De kérdezz bátran, ha valami nem világos, szívesen segítünk!
    Köszönöm szépen a választ, valami ilyesmi körvonalazódott bennem is, csak kicsit sem voltam biztos a dologban. Az utóbbi egy hétben kezdtem rákattanni a témára és igyekszem valamennyi jártasságot szerezni, mielőtt belevágok. Rengeteget olvastam és mindenképpen meg kell jegyeznem, hogy itt találtam a legsegítőkészebb embereket eddig Mind a logibetes ügyfélszolgálaton, mind itt a honlapon. Ez nagyon sokat számít egy szolgáltatás megítélésénél, szóval csak így tovább és sok sikert
    varin likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •