Oldal: 121 / 121 ElsőElső ... 2171111119120121
Eredmény: 1.201 - 1.205 (1205) összesen
Like Tree432Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member varin avatara
    Remélem, megélem, hogy egy bet builderes, sárga lapos tippcunamit nem én viszek fel elsőnek és én "másolhatok" le valakiről. Kezd kicsit túl sok lenni a véletlen egybeesés a Logibeten...

Member
    Konkrétabban légyszi

Senior Member varin avatara
    Idézet makka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Konkrétabban légyszi
    Nem fogok neveket írni, mindenki tudja szerintem kikről van szó. De kezdem unni, hogy felviszek bet builderes meccseket, majd néhány órával később ugyanazok a meccsek, kb. ugyanazokkal a tippekkel felkerülnek, rendszeresen, ugyanazoktól.

Member vasero avatara
    Nem tudom a logibet index pontosan hogyan számítódik, számít-e benne a profit egységben, vagy csak ROI-n keresztül számít bele, de talán ettől függetlenül is egységesebbé lehetne tenni a statisztikákat. Arra gondolok, hogy lehetne logibetes irányelv, ha nem is kötelező, hogy aki flate staket használ, annak 5-6 körül legyen az, így kb megegyezne a tippmesterek átlaga. Joker majdnem mindig 10-et ír, Karlsson és knorbika majdnem mindig 3-at, mindhárman írhatnának 5-öt is, attól függetlenül, hogy hány százalékot ajánlanak egy tippre, így ránézve a havi statisztikára, a megnyert egységek sokkal inkább hasonlíthatóak lennének egymáshoz már első ránézésre is.

Member Logibet avatara
    Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem tudom a logibet index pontosan hogyan számítódik, számít-e benne a profit egységben, vagy csak ROI-n keresztül számít bele, de talán ettől függetlenül is egységesebbé lehetne tenni a statisztikákat. Arra gondolok, hogy lehetne logibetes irányelv, ha nem is kötelező, hogy aki flate staket használ, annak 5-6 körül legyen az, így kb megegyezne a tippmesterek átlaga. Joker majdnem mindig 10-et ír, Karlsson és knorbika majdnem mindig 3-at, mindhárman írhatnának 5-öt is, attól függetlenül, hogy hány százalékot ajánlanak egy tippre, így ránézve a havi statisztikára, a megnyert egységek sokkal inkább hasonlíthatóak lennének egymáshoz már első ránézésre is.
    Hello!

Köszönjük szépen a véleményed. A Logibet-index fejlesztése 2020-ban biztosan terítéken lesz, mostanra ugyanis bőségesen megérett a felújításra és a hibák kijavítására. Ennek tökéletesítése mindenképpen a jövő év egyik legfontosabb projektje lesz.

A másik ötleted viszont sajnos nehezen megvalósítható. A Logibet egy független tippadó felületként funkcionál, ahol a tippmesterek megmutathatják tudásukat. A tippmesterek önálló entitásként, saját stratégia alapján, saját tétrendszer meghatározásával tippelnek, ami nem függhet a többi tippmester szokásaitól. Persze kiemelten fontosnak tartjuk, hogy a vásárlókat segítsék a tétrakás publikálásával akár a bemutatkozásnál, akár pedig a tippek alatt, illetve azt, hogy a tippadást konzekvensen, a vásárlók érdekeit szem előtt tartva végezzék.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •