Oldal: 120 / 127 ElsőElső ... 2070110118119120121122 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.191 - 1.200 (1262) összesen
Like Tree441Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Engem valóban nem izgat, hogy egy tipp rántja-e pluszba a hónapot vagy 70%-os a találati arány. Utóbbi persze egészségesebb, de aki engem követ, tudja, hogy benne van a pakliban az előbbi. Azt hiszem, nálam többet senki sem hangsúlyozza, hogy mennyire kockázatos és bátor dolog engem követni, nem is tudom mindenkinek ajánlani. De ahogyan a kolléga is írja, nem csak belőlem áll a Logibet.

Ha az én stílusom vagy eredményeim nem felelnek meg a kívánalmaknak (amit persze októberben maximálisan megértek eddig), nézelődj tovább. Karlsson kolléga remek hónapokat produkált, Griezmannak azt is elhinném, ha azt mondaná, én vagyok a legszebb ember, akit valaha ismert, Dutchdota kolléga úgy döntött, októberben jobb nyerni, mint bukni és máris ledolgozta a szeptemberi csúnyaságot, maradona2727 továbbra is "mini-Griezmannként" csak néha-néha találkozik mínuszos hónappal, knorbika a Logibet egyik legstabilabb tippmestere, MoneyMaker barátom pedig forróbb most, mint egy Varnus Xavér-Alföldi Róbert koprodukció.

Félig elfogultan ugyanazt tudom mondani, amit eddig már sokszor, még ha baromi nehéz is lekövetni egyes tippmesterek teljesítményét, a fent említett tipsterekből legalább 3-4 óriási érték és nagyon jó teljesítményre képesek. Kis túlzással azt mondom neked, ha unatkozva akarsz nyerni, szinte kockázatmentesen, tedd Karlssont, Griezmannt és maradonát. Kb. semmi baj nem érhet Ha egy Griezmann nem ok a hosszabbításr, őszintén nem tudom, hogy mi az...

Én pedig sorry, de nem fogok a kardomba dőlni, hogy ilyen félév után most esetleg befigyel -80 egység. Persze novemberre javítást tervezek
    Valóban van igazság a mondataidban. Griezmannt, Karlssont és Maradonát követtem is, külön vizsgálva az eredményeiket (mármint varintól külön, ugyanis ez a 4 tipster akit követtem) mindegyik pluszos. Dutchdota és knorbika ismeretlen számomra, ígérem, ránézek az eredményeikre.
    Fogalmam sincs, milyen félév után örülünk a -80 egységnek, tavaly augusztus óta nem követtem a logibetet, ugyanis az akkori félév irgalmatlan csalódás volt számomra.
    Bár abból kiindulva, hogy vasero is dicsérő szavakat használ, biztosan jók lehetnek az eredmények. Elképzelhető, hogy csak én vagyok ilyen szerencsétlen balfasz, aki csak a negatív hónapokat mazsolázza ki.
    Ha jól összegzem vasero és varin szavait, akkor igazából csak a "logibet vezető tippmesterét" kell mellőzni és máris rendbe jön minden.

Ja és a kardodba semmiképp se dőlj, mert ha csak az én előfizetési időszakaimat veszem alapul, rettenetesen szét lennél kaszabolva
    varin likes this.

Member vasero avatara
    Hát igen, ha én dicsérek, annak súlya van. Nem mondtam, hogy mellőzni kell, én biztos nem tennék ilyet, csak mást is követek, és egymáshoz viszonyítva tétezem a tipstereket, pl karlsson 3 egysége nálam több, mint varin 10 egysége. A másik dolog aminek híve vagyok, olyan bankroll alkalmazása, hogy beleférjen 1-2 minuszos hónap is varintól tétváltoztatás nélkül. Talán a többiek eredménye tompítja is a kilengéseket, persze bármikor összejöhet többektől egy extrém rossz hónap, sose lehet tudni...

Pontosan emlékszek azokra a rossz hónapokra, amikről beszélsz, te akkor itt hagytad, utána jött még rosszabb, kitartottam, lesz ami lesz alapon. Azóta a befektetett pénzemnél vagyok, kicsi jött is hozzá. Persze nem gazdagodtam meg belőle, de én is követtem el hibákat, amiknek megfizettem az árát. Még mindig nem tudok végleges ítéletet mondani a logibetről, második év után már okosabb leszek. Egyelőre bízok bennük, különben már nem csinálnám.

Senior Member
    Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hát igen, ha én dicsérek, annak súlya van. Nem mondtam, hogy mellőzni kell, én biztos nem tennék ilyet, csak mást is követek, és egymáshoz viszonyítva tétezem a tipstereket, pl karlsson 3 egysége nálam több, mint varin 10 egysége. A másik dolog aminek híve vagyok, olyan bankroll alkalmazása, hogy beleférjen 1-2 minuszos hónap is varintól tétváltoztatás nélkül. Talán a többiek eredménye tompítja is a kilengéseket, persze bármikor összejöhet többektől egy extrém rossz hónap, sose lehet tudni...

Pontosan emlékszek azokra a rossz hónapokra, amikről beszélsz, te akkor itt hagytad, utána jött még rosszabb, kitartottam, lesz ami lesz alapon. Azóta a befektetett pénzemnél vagyok, kicsi jött is hozzá. Persze nem gazdagodtam meg belőle, de én is követtem el hibákat, amiknek megfizettem az árát. Még mindig nem tudok végleges ítéletet mondani a logibetről, második év után már okosabb leszek. Egyelőre bízok bennük, különben már nem csinálnám.
    Na igen, szokás szerint bőségesen van átgondolandó dolog a mondandódban .
    vasero likes this.

Senior Member
    Idézet gmesko75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na igen, szokás szerint bőségesen van átgondolandó dolog a mondandódban .
    Meg is szültem az eredményt. Egy időre félreteszem a szédítő ámokfutás élményét és maradok a higgadtabb, de eredményesebb megoldásnál. Talán visszatérek a vidámparkba, ha megáll a hullámvasút. Köszönöm a tanácsokat

Member vasero avatara
    Meg is szültem az eredményt. Egy időre félreteszem a szédítő ámokfutás élményét és maradok a higgadtabb, de eredményesebb megoldásnál. Talán visszatérek a vidámparkba, ha megáll a hullámvasút. Köszönöm a tanácsokat
    Sok szerencsét hozzá, akármit is jelentsen ez.

Senior Member
    Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sok szerencsét hozzá, akármit is jelentsen ez.
    Azt hittem, jól rejtjeleztem Ezek szerint nem Csak annyit akartam sugallni, hogy ideiglenesen leszállok a varin féle hullámvasútról, mivel jelenleg nem értek egyet a tippelési politikával. Megvárom, amíg ez rendeződik. Addig maradok a fentebb említett tipsterek, kevesebb számú, de talán kevésbé hektikus tippjeinél.
    Mindettől függetlenül kívánom varinnak is, hogy bejöjjön valamelyik gigaodds.
    varin likes this.

Senior Member varin avatara
    Azt hittem, jól rejtjeleztem Ezek szerint nem Csak annyit akartam sugallni, hogy ideiglenesen leszállok a varin féle hullámvasútról, mivel jelenleg nem értek egyet a tippelési politikával. Megvárom, amíg ez rendeződik. Addig maradok a fentebb említett tipsterek, kevesebb számú, de talán kevésbé hektikus tippjeinél.
    Köszi Sok sikert neked is!

Member vasero avatara
    Azt sejtettem, hogy varin tippjeit kihagyod, a higgadtabb megoldás alatt nem tudtam, hogy a többi tipster követését kell érteni, vagy amit korábban írtál, hogy nem hosszabbítasz.

Administrator Admin avatara
    Sziasztok!

Ma reggel lejárt mindenkinek az ingyenes hónap a Discord élő tippjeihez, így a továbbiakban már nincs hozzáférése az élő tippekhez azoknak, akik nem rendelkeznek előfizetéssel.

Kérjük, amennyiben továbbra is szeretnéd követni a legjobb tipsterek élő tippjeit, fizess elő a Logibeten bármelyik csomagra az alábbi felületen: https://logibet.com/hu/packages

Vagy ha már rendelkezel előfizetéssel, de nem látod a tippeket, küldd be a Discord-azonosítódat az alábbi oldalon: https://logibet.com/hu/discord

Ha esetleg rendelkezel előfizetéssel, de nem férsz hozzá az élő tippekhez, viszont már be is küldted az azonosítódat, írj nekünk e-mailt (info@logibet.com) vagy keress minket chaten!

Ha bármilyen kérdésetek van, akár itt is állunk rendelkezésetekre!

Senior Member varin avatara
    Cashoutoljatok a Gaston Ramirez-tippből, nem kezd.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •