Oldal: 119 / 121 ElsőElső ... 1969109117118119120121 UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.181 - 1.190 (1203) összesen
Like Tree432Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Junior Member
    Sziasztok,

Augusztus eleje óta használom a logibetet, de elég "improvizatívan", és most szeretném rendbe tenni a dolgaimat, bankrollmanagement illetve bankroll disztribúció szemponjából.
    A logibet letölthető tip historyjával kapcsolatban lenne egy kérésem.
    Nekem nagyon hasznos lenne, ha szerepelne benne a tipp feladásának az ideje és az is, hogy melyik irodában kellett megjátszani a tippet.
    Szóval fejlsztési ötletnek szeretném bedobni ennek a két új oszlopnak a felvételét.
    Logibet likes this.

Member Logibet avatara
    Idézet DaveSpeed eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

Augusztus eleje óta használom a logibetet, de elég "improvizatívan", és most szeretném rendbe tenni a dolgaimat, bankrollmanagement illetve bankroll disztribúció szemponjából.
    A logibet letölthető tip historyjával kapcsolatban lenne egy kérésem.
    Nekem nagyon hasznos lenne, ha szerepelne benne a tipp feladásának az ideje és az is, hogy melyik irodában kellett megjátszani a tippet.
    Szóval fejlsztési ötletnek szeretném bedobni ennek a két új oszlopnak a felvételét.
    Hello!

Köszi a javaslatokat, ez két olyan fejlesztési ötlet, ami már be van tervezve és el fog készülni, de az időpontját még nem tudjuk.

Junior Member
    Ok, várom, köszi!

Senior Member varin avatara
    Összegezzük a hetet!

Viszonylag jó volt a buli ezen a héten, hiszen 61 tippnől +97.17 egységet nyertünk, amivel bőségesen visszanyertük a múlt heti mínuszt.

Javul a brazil foci, a sima foci parádésan ment és az NFL is okés volt, pedig még egy peches bukónk is volt.

A tenisz ebben az évben már csendesebb lesz, sajnos az nem úgy működik, ahogyan kéne...

De a szeptember eddig a swingek hónapja, mostanra sikerült leküzdeni a mínuszt és visszahozni nullába. Ha sikerül a hónap végére egy kis pluszt összeszedni, az már csodálatos eredmény.

Fontos!!!!

Most szóltak a kollégák a Discordon, hogy a Cagliari-Genoa esetében nullán kivehető a sok bet builderes tipp (kivéve a 7.50-es oddsot) és megtehető magasabb oddson. Ezt tegyétek meg, hiszen ingyen kapunk jobb oddsokat.

Na, akkor összegezzük a hetet, ilyenkor mindig szívesebben írom ezt, mint egy -60 egységes hétnél

Szóval ez a hét 74 tippből +169 egységgel végződött, ami kb. 40%-os ROI-nak felel meg. Kár volt bármi máshoz nyúlni, mint focihoz, hiszen az 200+ egység lett.

Gyakorlatilag a teljes profit szombat délután két meccsel, a Hertha-Paderborn és a Bayern-Köln meccsel és az ott lévő sárgákkal jött össze. Kár tagadni, piszok mázlink volt, de nekem nincs bajom azzal, hogy két meccs hozta ezt a brutális pluszt, mindig is lesznek ilyen oddsok és ilyen tippek nálam, így lesz olyan, hogy 1-1 tipp verhet ekkora pluszba egy hónapot.

Nyilván 100-as oddsokat nem naponta fogunk megfogni, én bőven örülni fogok, ha a következő hét csak +10 egység mondjuk

Grat mindenkinek, aki velem tartott, nem semmi ez a negyedévünk, pontosabban május óta félelmetes a profit és az eredményesség...

Nem hiszem, hogy én ennél többet valaha is tehetek a Logibetért.

**Heti összegzés**

A múlt heti kaszálás után ez most nem jött össsze, a végerdmény, a -42.7. Nincs ezzel semmi gond, bőven benne van egy ekkora mínusz, jövő héten remélhetőleg megnézzük ismét a pluszos tartományt.

Senior Member
    Varinnál az utolsó 27 tippből 4 nyert. Ez nem annyira biztató. Sőt, az elmúlt hónapot csak az az ominózus 101x tipp tartja pluszban. Persze nyilvánvalóan mindegy, mitől pluszos egy hónap, csak épp 101x oddsokra nem lehet alapozni. A sárga lapos tippek ettől az egy meccstől eltekintve nem jöttek az elmúlt hónap során, illetve az underdog teniszek sem tudnak nyereséget produkálni. Mindent egybevetve, az ajándékhónapom végén (amit ettől függetlenül köszönök) nem tudom, mi okom lenne hosszabbítani. Ja, igen, azt persze lehet mondani, hogy pont belenyúltam a rosszab, de tavaly fél évig voltam tag, akkor sem sikerült pozitív élményeket szereznem. Látom, hogy vannak fejlesztési törekvések, de véleményem szerint az ilyen hullámzásokat nehéz lekezelni.
    dvsc59 and FutballReaktor like this.

Member vasero avatara
    Varinnál most nem jönnek az eredmények, de ez még nem is nagy hullámvölgy, volt ettől sokkal rosszabb is már, viszont szerencsére ezelőtti hónapok meg sokkal jobbak voltak. 101es oddsokra nem lehet alapozni, egyszer jött be neki, így talán nem is csak azokra alapoz. Meg logibet se csak varin tippjeiből áll.

Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Varinnál most nem jönnek az eredmények, de ez még nem is nagy hullámvölgy, volt ettől sokkal rosszabb is már, viszont szerencsére ezelőtti hónapok meg sokkal jobbak voltak. 101es oddsokra nem lehet alapozni, egyszer jött be neki, így talán nem is csak azokra alapoz. Meg logibet se csak varin tippjeiből áll.
    Engem valóban nem izgat, hogy egy tipp rántja-e pluszba a hónapot vagy 70%-os a találati arány. Utóbbi persze egészségesebb, de aki engem követ, tudja, hogy benne van a pakliban az előbbi. Azt hiszem, nálam többet senki sem hangsúlyozza, hogy mennyire kockázatos és bátor dolog engem követni, nem is tudom mindenkinek ajánlani. De ahogyan a kolléga is írja, nem csak belőlem áll a Logibet.

Ha az én stílusom vagy eredményeim nem felelnek meg a kívánalmaknak (amit persze októberben maximálisan megértek eddig), nézelődj tovább. Karlsson kolléga remek hónapokat produkált, Griezmannak azt is elhinném, ha azt mondaná, én vagyok a legszebb ember, akit valaha ismert, Dutchdota kolléga úgy döntött, októberben jobb nyerni, mint bukni és máris ledolgozta a szeptemberi csúnyaságot, maradona2727 továbbra is "mini-Griezmannként" csak néha-néha találkozik mínuszos hónappal, knorbika a Logibet egyik legstabilabb tippmestere, MoneyMaker barátom pedig forróbb most, mint egy Varnus Xavér-Alföldi Róbert koprodukció.

Félig elfogultan ugyanazt tudom mondani, amit eddig már sokszor, még ha baromi nehéz is lekövetni egyes tippmesterek teljesítményét, a fent említett tipsterekből legalább 3-4 óriási érték és nagyon jó teljesítményre képesek. Kis túlzással azt mondom neked, ha unatkozva akarsz nyerni, szinte kockázatmentesen, tedd Karlssont, Griezmannt és maradonát. Kb. semmi baj nem érhet Ha egy Griezmann nem ok a hosszabbításr, őszintén nem tudom, hogy mi az...

Én pedig sorry, de nem fogok a kardomba dőlni, hogy ilyen félév után most esetleg befigyel -80 egység. Persze novemberre javítást tervezek

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •