Oldal: 112 / 126 ElsőElső ... 1262102110111112113114122 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.111 - 1.120 (1259) összesen
Like Tree441Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member varin avatara
    Idézet Schmitt Pál és a borz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Varin, tudnál egy statot mondani, hogy állnak a brazil tippek all-time és idén? Köszönöm!
    Yep, este megnézem a statokat, holnap pedig tudtommal lesz egy olyan cikk, ami a szűkítés utánról szól.

Junior Member
    Azt lehet tudni, hogy mennyire lesz aktív Gréta két forrása? Elsősorban Jokerre gondolok, mert mire én előfizettem, persze már alig volt tippje Gréta szintén nagyon visszavett, pedig az ő csapatuk is erősen befolyásolt az előfizetésem során.

Köszönöm!

Brazil tippek:

All time stat:
    2086 tipp, 13837 felrakott egység, +1092 egység profit, +7,90% ROI

2019 stat:
    533 tip, 3711 felrakott egység, +256.13 egység, +6,90% ROI

Szűkítés óta stat:
    Holnap a cikkben, de spoiler: kb. kétszerese a 2019-es ROI-nak

Senior Member Tippergreta avatara
    Szinte minden napra lesz ezentúl tipp, mára is volt kettő, de sajna nem tudtam kirakni, csak a hokit, de legalább nyert.

Köszi Pari201, igyekszünk élni a bizalmaddal

Member Logibet avatara
    Nocsak, SuperTipsterünk is felfigyelt Dutchdota E-sport tippjeire ez igazi történelmi pillanat, hiszen ilyen korábban nem volt!

Hajrá!

Senior Member
    Leamortizálta a júliusi profitot. Bízzunk a jobb folytatásban!

Junior Member
    Nem akarok senkit megbántani de ez a E-sport eddig katasztrófa. Hála az égnek, hogy nem lehetett azokat a tippeket megrakni beten. 43 egység plusszal állok júliusban úgy, hogy volt néhány tipp amit megrakni sem tudtam, illetve sok estben gyengébb oddsot kaptam el.
    Ezt az E-sportos bakit leszámítva zseniális a SuperTipster. Június 26-án kezdtem el rakni a tippeket, azóta közel 50 egységet termeltem.

Member Logibet avatara
    Idézet realgyula1989 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem akarok senkit megbántani de ez a E-sport eddig katasztrófa. Hála az égnek, hogy nem lehetett azokat a tippeket megrakni beten. 43 egység plusszal állok júliusban úgy, hogy volt néhány tipp amit megrakni sem tudtam, illetve sok estben gyengébb oddsot kaptam el.
    Ezt az E-sportos bakit leszámítva zseniális a SuperTipster. Június 26-án kezdtem el rakni a tippeket, azóta közel 50 egységet termeltem.
    Hello!

Köszi a kritikát és a véleményt. Sajnos jól írtad. Minket is nagyon bosszant a dolog, hiszen hónapok óta remekül ment a SuperTipster, de Dutchdota E-sport tippjei most jelentős mennyiségű egységet elvittek.

Azt hozzá kell tenni, hogy ahhoz, hogy egy tippmester tippje bekerülhessen az ST-válogatásba, komoly feltételeknek kell megfelelnie, a tippmesternek pedig remek statisztikái voltak (és összességében még vannak is) E-sportból.

A rendszer természetesen büntet, Dutchdota valószínűleg sokat veszít majd a Logibet-indexéből, aminek hatására kiesik a seniorok közül és a SuperTipster sem válogat majd a tippjei közül.

A pozitív véleményt köszönjük, nagyon örülünk neki, hogy az E-sport-tippeket leszámítva az elmúlt időszak profitábilisan sikerült.

Na, sikerült bőségesen visszanyerni a múlt heti mínuszt, legfaszább Nagyon remélem, hogy velem tartottatok!

Hasonló folytatást nekünk. Hétvégén kezdődik az NB II, szóval van okunk bizakodni!

Member JokerOrigin avatara
    Sziasztok!

Ma a visszatérések napján, a méltán híres Németh Péter mellett én is visszatérek, mondjuk én inkább Logibeten leszek aktív.

Új Bemutatkozás:

KIs nyári szünet után újra támadok.

lesz mindenféle sport amit fogadok, de elsősorba fodball, tenisz és hokimoki.

Nem szeretném mínusszal zárni a pályafutásomat, és látom jön az élő is, ahhoz pedig fel kell küzdeni magam.

10/10 az új flatstake, ez max 2-3% legyen nálatok testvéreim.

Mindenki saját felelősségére kövessen, a limit miatt nem kerül ki minden egyes tippem ide + míg newbie vagyok, nem kaptok értesítést sem.

Lets go, LOL

Ennyi volnék

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •