Oldal: 11 / 119 ElsőElső ... 9101112132161111 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 110 (1187) összesen
Like Tree427Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member varin avatara
    Mondjuk a rossz szerencse így is elkapott minket, a Pella-over és Istomin és hányadék módon úszik.

Senior Member
    Azt hiszem, tényleg muszáj lesz befogni a szám. Csakhát korán reggel elkapott az a fránya rossz előérzet és muszáj volt megosztanom. De ígérem, ezentúl magamban tartom, hátha nem jön be

Idézet gmesko75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azt hiszem, tényleg muszáj lesz befogni a szám. Csakhát korán reggel elkapott az a fránya rossz előérzet és muszáj volt megosztanom. De ígérem, ezentúl magamban tartom, hátha nem jön be
    Oda se neki, nem lehet mindig nyerni

Senior Member vasero avatara
    Pedig jó lenne
    gmesko75 and varin like this.

Senior Member
    Ez a Gloubic-Kato meccs megint a rizikósabb fajtából volt. Épp melózom és mikor ránéztem az eredményre, épp 5-1-re állt a második szett. Na mondom, ez sem mutat túl jól. Ki kellett mennem a telepre, közben azon járt az agyam, hogy már csak kettő játék hiányzik, nem igaz, nem lesz meg. Mire visszaértem, nyert a tipp Úgyhogy köszi.

Más téma. Ma nem kaptam emaileket a kiértékelt tippekről. Tegnap estig minden rendben volt. Írtam az online supportnak, ott mondták, hogy nincs bepipálva a profilomban a Tip result email értesítés. Csak azért írom ezt le, mert én nem állítottam át, és lehet hogy másnak is akad ilyen problémája

Senior Member vasero avatara
    Ez a Gloubic-Kato meccs megint a rizikósabb fajtából volt. Épp melózom és mikor ránéztem az eredményre, épp 5-1-re állt a második szett. Na mondom, ez sem mutat túl jól. Ki kellett mennem a telepre, közben azon járt az agyam, hogy már csak kettő játék hiányzik, nem igaz, nem lesz meg. Mire visszaértem, nyert a tipp Úgyhogy köszi.

Más téma. Ma nem kaptam emaileket a kiértékelt tippekről. Tegnap estig minden rendben volt. Írtam az online supportnak, ott mondták, hogy nincs bepipálva a profilomban a Tip result email értesítés. Csak azért írom ezt le, mert én nem állítottam át, és lehet hogy másnak is akad ilyen problémája
    Volt 5-0 is

Az a baj, hogy tegnap is és ma is elengedtem a legelső tippemet, pedig jött volna mindkétszer. Nagyon filóztam mára a Duque-Marino-Boulter overrel, de megijesztett, hogy a brit lány feladta az előző meccsét. Pedig jobb lett volna két nyerővel kezdeni a napot

Ruudékban nagyon bízom, az nagyon elcseszett line volt.

Reméljük, jó napunk lesz. Ha nem, vannak mentő brazil focik ilyen esetre

Sajnos a sok tipp néha szélsőséges eredményeket szül és nem mindig úgy, mint a múlt héten )

Igyekszem visszább venni a teniszből, az most látványosan nem megy. Ugyanakkor a 9 egységes Riveros-tippet nem bánom, az oddsváltozásból is látszott, hogy mekkora value van benne.

Holnaptól tehát kicsit kevesebb lesz a tenisztipp, reméljük, az eredményesség pedig visszacsap a múlt hetibe.

Persze ha minden múlt hetet "csak" egy ennyire rossz mostani hét követne, akkor sok bajunk nem lenne az életben.

Senior Member
    Reméljük, most gyorsabban fordulunk, mint áprilisban Kár hogy pont most kezdődik a foci uborkaszezon. Mármint vb-ig. Na meg a brazilokat leszámítva. Pedig mennyivel élvezetesebbek a jó kis európai meccsek Azért ha van tuti tenisz megérzésed, necrejtsd véka alá

Senior Member
    Tegnap még a brazil meccsek is cserbenhagytak minket...

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •