Oldal: 109 / 126 ElsőElső ... 95999107108109110111119 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.081 - 1.090 (1259) összesen
Like Tree441Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Junior Member
    Sziasztok,

Irtam már Üzenetet Logibeten keresztül, de nem kaptam még választ.

Június 16-án manuálisan újra előfizettem, de 20-án ti is automatikusan vontatok tőlem 1 havi díjat.

Vissza tudnátok küldeni?

Köszi
    Logibet likes this.

Member Logibet avatara
    Idézet Schmitt Pál és a borz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Greta román-német tippje nem fogadható (az e-mail idején) a kiajánlott oddson, légyszi korrigáljátok.
    Hello!

Gréta szorzója a publikálás pillanatában valós volt, hiszen ő 21:35-kor adta fel a tippet és a history, valamint az oddsportal adatai alapján is 21:37-kor csökkent a szorzó, így emiatt az oddsot nem módosítjuk.

Viszont mindenképpen megvizsgáljuk az e-mailek felgyorsításának lehetőségét.

Member Logibet avatara
    Idézet Pari201 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok,

Irtam már Üzenetet Logibeten keresztül, de nem kaptam még választ.

Június 16-án manuálisan újra előfizettem, de 20-án ti is automatikusan vontatok tőlem 1 havi díjat.

Vissza tudnátok küldeni?

Köszi
    Hello!

Valahol elveszett az éterben az üzenet, írjál kérlek újra az info@logibet.com-ra egy e-mailt az adatokkal (tranzakció azonosító).

Köszi!

Member
    Idézet Logibet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hello!

Gréta szorzója a publikálás pillanatában valós volt, hiszen ő 21:35-kor adta fel a tippet és a history, valamint az oddsportal adatai alapján is 21:37-kor csökkent a szorzó, így emiatt az oddsot nem módosítjuk.

Viszont mindenképpen megvizsgáljuk az e-mailek felgyorsításának lehetőségét.
    Igen, én már csak máshol tudtam a kiajánlott oddson tenni.
    Logibet likes this.

Member
    A Kecmanovic tipp 14:54kor került feladásra, 51-kor már leesett az odds. Nyilván így is +EV.
    Logibet and vasero like this.

Senior Member Tippergreta avatara
    Idézet Schmitt Pál és a borz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Kecmanovic tipp 14:54kor került feladásra, 51-kor már leesett az odds. Nyilván így is +EV.
    Szia, en 2.38on raktam aztán 2-3 perc és fent volt login, gondolom közben esett, de nyugodtan korrigáljátok a megtehető oddsra, úgy fair.

Member Logibet avatara
    Köszi, hogy jeleztétek. Sajnos az ST-knél, illetve az automata tippeknél nem olyan könnyű belenyúlnunk az oddsokba, pontosan azért, mert automata tippek, automata oddsokkal

Valóban már csak 2.33-ért volt elérhető ez a mostani tipp, megpróbáljuk majd valahogy módosítani, amennyiben nyer.

Member vasero avatara
    A Copa nem Grizi terepe.

Senior Member varin avatara
    A tegnapi nap nagyon fájt, a teniszek után az esti Serra-Macaense adta meg a kegyelemdöfést, de sajnos ilyen is van.

Ami viszont nagyon biztató, az Querrey, akivel 49 egységünk jöhetne. Fabbianóval elődöntőzik, az nagyon sima kéne legyen, utána pedig a döntőben is favorit lesz, tehát jó eséllyel lesz fasza cashoutunk.

Szólok majd mindenképpen a teendőkről.

Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A tegnapi nap nagyon fájt, a teniszek után az esti Serra-Macaense adta meg a kegyelemdöfést, de sajnos ilyen is van.

Ami viszont nagyon biztató, az Querrey, akivel 49 egységünk jöhetne. Fabbianóval elődöntőzik, az nagyon sima kéne legyen, utána pedig a döntőben is favorit lesz, tehát jó eséllyel lesz fasza cashoutunk

Szólok majd mindenképpen a teendőkről.
    Szepen hazavagta a 4 napos ingyenes idoszakot. Igy jartunk

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •