Oldal: 106 / 127 ElsőElső ... 65696104105106107108116 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.051 - 1.060 (1261) összesen
Like Tree441Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Member
    Én is az élőt támogatom! Nagyon jó lenne live tippeket kapni a legjobb tipsterektől.

Member vasero avatara
    Az élő tippekre kíváncsi lennék, meg hogy mennyire lenne rakható. A nagy tétes tippeknél fontos a tippek kiválasztása, hogy mi alapján történne. A supertipster kiválasztási rendszere egyelőre nem túl meggyőző. Meg ugye, hogy mennyibe kerül.

Nekem, ami legjobban hiányzik, az egy jó szűrő a lezárt tippekre. Legalább, hogy egy tippmesternél tudjak dátumra és sportágra szűrni, de ha nagyobb ligákra, tipp típusokra is lehetne, az lenne a legjobb.
    theodoro and Pari201 like this.

Junior Member
    Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az élő tippekre kíváncsi lennék, meg hogy mennyire lenne rakható. A nagy tétes tippeknél fontos a tippek kiválasztása, hogy mi alapján történne. A supertipster kiválasztási rendszere egyelőre nem túl meggyőző. Meg ugye, hogy mennyibe kerül.

Nekem, ami legjobban hiányzik, az egy jó szűrő a lezárt tippekre. Legalább, hogy egy tippmesternél tudjak dátumra és sportágra szűrni, de ha nagyobb ligákra, tipp típusokra is lehetne, az lenne a legjobb.

Ez egy nagyon jó ötlet!!! Ez szerintem is nagyon fontos, hogy ne csak sportágra legyen szűrés hanem külön bajnokságra is.

Úgy jobban követhetőek lennének a tipsterek is, jobban szűrhetőek lennének a hibáik. Ez valóban fontosabb mint az élőzés

Member
    A szűrés nagyon jó lenne, hogy lehessen szűrni egy adott tipster tippjeit adott sportágra, adott időszakra, adott bajnokságra. Sokkal profitábilisabban lehetne tenni a tippeket.
    Pari201 likes this.

Member Logibet avatara
    Idézet Schmitt Pál és a borz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A szűrés nagyon jó lenne, hogy lehessen szűrni egy adott tipster tippjeit adott sportágra, adott időszakra, adott bajnokságra. Sokkal profitábilisabban lehetne tenni a tippeket.
    Ezt nem váltja ki a letölthető tipptörténet? Ott is leszűrhető minden, igaz, picit körülményesebb, mint egy beépített funkció.
    theodoro likes this.

Member Logibet avatara
    HIVATALOS: Nincs többé Hathárom-Logibet átok

Korábban megszokhattátok, hogy egy Hathármon is bemutatott tippmesterünk a cikket követően rossz formába kezd, ám úgy tűnik, a május 31-én körüludvarolt lukinsky kivétel ez alól.

A junior tippmester a cikk megírását követően még durvább kaszálásba kezdett és az elmúlt egy hetet 39 tippből +49.4 egységgel zárta, ami 21.2% ROI-nak felel meg.

És hogy mi lukinsky teljes statisztikája a Garros kezdete óta?

137 tipp, +97.89 egység, 11.75% ROI

Bravó, le a kalappal!

Junior Member
    Idézet Logibet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezt nem váltja ki a letölthető tipptörténet? Ott is leszűrhető minden, igaz, picit körülményesebb, mint egy beépített funkció.
    Nagyon hasznos lenne egy ilyen opció, azt bármikor nézhetjük mobilról is pl, nem hinném hogy a tipptörténetes letöltős dolog ezt kiválthatná

Senior Member
    Idézet Logibet eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Már többször leírtam, hogy a bajnokság megnevezése nincs benne.

Junior Member
    +1 a bővített stathoz,a letölthető nem váltja ki.A letölthető nagyon körülményes.

Member vasero avatara
    Úgy tűnik egyelőre a szűrő/részletesebb stat van az élen

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •