Oldal: 105 / 121 ElsőElső ... 55595103104105106107115 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.041 - 1.050 (1205) összesen
Like Tree432Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Junior Member
    De látom reagáltál is,és visszavettél a mennyiségből.Nyilván torna kezdet ezért itt bőven borulhatnak a kezdeti megállapítások.

Member Logibet avatara
    Mi is felfigyeltünk lukinsky remek formájára, hamarosan lesz is hathármas cikk róla

Member
    Sziasztok.

Hamarosan lejár a Logibet előfizetésem amit szívesen újra meg vennék abban az esetben ha lehetne olyan opció hogy egy tippmester be vállalná azt hogy komplett napi szelvény ötletet küld ki nekem egy adott időpontra pl 10:00-11:00 között.
    Ez azért kellene mert vendéglátásban dolgozom és nem lesz időm telefont nyomkodni és feladni a tippeket.
    Ha nem akkor majd szeptember hónapban újra csatlakozom.

Valaki esetleg?

Member Logibet avatara
    Idézet Zoli911 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok.

Hamarosan lejár a Logibet előfizetésem amit szívesen újra meg vennék abban az esetben ha lehetne olyan opció hogy egy tippmester be vállalná azt hogy komplett napi szelvény ötletet küld ki nekem egy adott időpontra pl 10:00-11:00 között.
    Ez azért kellene mert vendéglátásban dolgozom és nem lesz időm telefont nyomkodni és feladni a tippeket.
    Ha nem akkor majd szeptember hónapban újra csatlakozom.

Valaki esetleg?
    Hello!

Köszönjük az észrevételt. A Logibet tippmesterei nem adhatnak fel kombis fogadásokat, csak single tippeket, illetve arra sem lehet kötelezni őket, hogy egy meghatározott időpontig előre adják fel tippjeiket, hiszen ezzel nagyon sok értékes tippről és információról maradhatnak le, amellyel csökkenhet az előfizetők profitja.

Ha ilyen irányban gondolkozol, akkor javasoljuk, hogy délelőtt nézz fel mindig a Logibetre és próbálj egy kombit összeállítani a legjobb tippekből.

Member vasero avatara
    Mi lett a Szigetszentmiklós U20 meccsel?

Senior Member varin avatara
    Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi lett a Szigetszentmiklós U20 meccsel?
    Törölve, június 12-én lesz.

Junior Member
    Sziasztok!

Mint friss logibet előfizető, írnék pár sort

Előfizető mindössze 3 hete vagyok, de hónapok/évek óta követem az oldalt és hathármat is.

Először is a 20 euró nagyon kedvező olyan tipsterekért mint Griezmann,Karrlson, Varin vagy Tippergreta pl, de ami ennél is jobb azok az ő forrásaik mint Joker vagy a brazilok, Moneymaker pingpongos embere stb.

Másodszor én az infók miatt is fizetek elő, nem csak magukért a tippekért és nem rakom minden tippadó minden tippjét, kivétel Griezmann és félig-meddig Tippergreta.

Én a következőképpen követem a tippadókat, hátha segítség ez valakinek

Először is a tétkezelésben csak Griezmann tippjeinél tartom a kiírt tétet, a többinél az indoklás alapján döntöm el 2-4% között, de 90%ban 2%kal nyomulok.

Őket és így követem:

Griezmann: Úgy ahogy van, néha még nagyobb téttel

Varin: Brazil forrását rakom, egységesen 2%kal + Varin magyar vonatkozású tippjeit. Semmi betbuilder vagy tenisz.

Moneymaker: Pingpong forrás tétkezelést itt 1/10 = 0.5% + 1-2 tenisz tippjét 2%kal, indoklás és általa írt tét határozza meg

Tippergreta: kb mindent viszek, általában 2-3%os téttel

Karrlson: Külföldi forrásait 2%kal

Nagyjából így néz ki a logis repertoárom, de sok olyan infót tudok meg az indoklásokból, amikből vagy másik opciót vagy esetleg utána is tudok fogadni a csapatokra és élőben is sokat lehet keresni az indokok alapján, gondolok itt pl Varin és Grizi Nb2es overjeire vagy Greta Sevensrugby indoklására Fijiről és sorolhatnám.

Köszi!!!

Szóval tuti maradok előfizető, 20 eurót bőven megér.

Kis szerkesztés: Az igazsághoz hozzátartozik, hogy még a top 10-12ben is vannak számomra értékelhetetlen tippadók, akik nem adnak értelmes indoklást vagy egyszerűen nem tetszik a stílusok, de őket nem kell követni és meg van oldva!
    Utoljára módosítva: Pari201 által: 2019.06.04 13:48
    ZeBerDee10, Logibet and theodoro like this.

Member Logibet avatara
    Idézet Pari201 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Mint friss logibet előfizető, írnék pár sort

Előfizető mindössze 3 hete vagyok, de hónapok/évek óta követem az oldalt és hathármat is.

Először is a 20 euró nagyon kedvező olyan tipsterekért mint Griezmann,Karrlson, Varin vagy Tippergreta pl, de ami ennél is jobb azok az ő forrásaik mint Joker vagy a brazilok, Moneymaker pingpongos embere stb.

Másodszor én az infók miatt is fizetek elő, nem csak magukért a tippekért és nem rakom minden tippadó minden tippjét, kivétel Griezmann és félig-meddig Tippergreta.

Én a következőképpen követem a tippadókat, hátha segítség ez valakinek

Először is a tétkezelésben csak Griezmann tippjeinél tartom a kiírt tétet, a többinél az indoklás alapján döntöm el 2-4% között, de 90%ban 2%kal nyomulok.

Őket és így követem:

Griezmann: Úgy ahogy van, néha még nagyobb téttel

Varin: Brazil forrását rakom, egységesen 2%kal + Varin magyar vonatkozású tippjeit. Semmi betbuilder vagy tenisz.

Moneymaker: Pingpong forrás tétkezelést itt 1/10 = 0.5% + 1-2 tenisz tippjét 2%kal, indoklás és általa írt tét határozza meg

Tippergreta: kb mindent viszek, általában 2-3%os téttel

Karrlson: Külföldi forrásait 2%kal

Nagyjából így néz ki a logis repertoárom, de sok olyan infót tudok meg az indoklásokból, amikből vagy másik opciót vagy esetleg utána is tudok fogadni a csapatokra és élőben is sokat lehet keresni az indokok alapján, gondolok itt pl Varin és Grizi Nb2es overjeire vagy Greta Sevensrugby indoklására Fijiről és sorolhatnám.

Köszi!!!

Szóval tuti maradok előfizető, 20 eurót bőven megér.

Kis szerkesztés: Az igazsághoz hozzátartozik, hogy még a top 10-12ben is vannak számomra értékelhetetlen tippadók, akik nem adnak értelmes indoklást vagy egyszerűen nem tetszik a stílusok, de őket nem kell követni és meg van oldva!
    Kedves Pari201,

Köszönjük szépen, nagyon hasznos lehet az előfizetőknek egy ilyen vélemény, iránymutató lehet, hogy kit és hogyan érdemes követni. Köszönjük továbbá bizalmadat, reméljük, elégedett leszel továbbra is
    Pari201 likes this.

Member Logibet avatara
    Sziasztok!

Hamarosan további fejlesztések várhatóak a Logibeten, nem titkolt célunk, hogy a SuperTipstert még tovább fejlesszük és alakítgassuk, mert a működése még mindig nem tökéletes, habár az eredmények javulnak. De mi még jobbat szeretnénk kihozni belőle

Viszont ami talán ennél is fontosabb, az egy esetleg új előfizetői csomag kialakítása lehet a meglévőek mellé. Egy nagyon szabad fantáziával zajló ötletelés keretében kíváncsiak lennénk a ti véleményetekre is, hogy mit látnátok szívesen a Logibeten még.

Mi két dolgot hallottunk már több felhasználótól:

1: Élő tippek, akár Discordon, a Logibetből kiszervezve, de logis tippmesterekkel.
    2: Kifejezetten csak nagy tétes tippek egyenesen a tippmesterektől, VIP-ügyfélszolgálattal.

Szeretnénk megismerni a ti véleményeteket is. Mi az, ami hiányzik most nektek a Logibetről?

Köszönjük!
    Pari201 likes this.

Junior Member
    Én az élőzést támogatom
    Logibet likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •