Oldal: 102 / 121 ElsőElső ... 25292100101102103104112 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1.011 - 1.020 (1205) összesen
Like Tree432Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member varin avatara
    Idézet vasero eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak azt nem jó látni, hogy bezuhannak a szorzók rögtön.
    El sem hiszed, hogy mennyire sietek ezekkel a tippekkel Annál gyorsabban tényleg nem tudnám kiküldeni, mint ahogyan teszem. Most valóban volt pár, ami hamar bezuhant. Én csak annyit tudok tenni, hogy a publikálás pillanatában megnézem az oddsot, többet nem.

Persze ha rendszeres lesz az ilyen gyors bezuhanás, akkor át kell gondolni a dolgokat, esetleg kiszervezni ezeket a tippeket más platformra?!

Member vasero avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    El sem hiszed, hogy mennyire sietek ezekkel a tippekkel Annál gyorsabban tényleg nem tudnám kiküldeni, mint ahogyan teszem. Most valóban volt pár, ami hamar bezuhant. Én csak annyit tudok tenni, hogy a publikálás pillanatában megnézem az oddsot, többet nem.

Persze ha rendszeres lesz az ilyen gyors bezuhanás, akkor át kell gondolni a dolgokat, esetleg kiszervezni ezeket a tippeket más platformra?!

Elhiszem, és én is siettem.
    varin likes this.

Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

Csak a legelsot neztem, de az konkretan az email utan 30 masodperccel mar 1.33 volt, 1.83 helyett, nagyon durva, jo persze sokan masok is rakjak a vilag masik felen, ahogy kijon, de na ez kemeny volt
    varin likes this.

Érdekes módon épp a 10/10-es az egyik legstabilabb, az majdnem ugyanannyi még )

Member
    Bár én csak hozzászólásról kaptam eddig e-mail-t a logibettől, az ijesztően lassú volt. Ha a tippekről is így érkezik az értesítés akkor kis piacos tippet esélytelen elkapni.

Sziasztok!

Legyetek majd mindenképpen gép előtt este 7 óra környékén, mert komoly esély van rá, hogy kiszállunk az Attal-tippből. A Whoscored is már védekező posztra tette vissza és Vieira is azt mondta, hogy valószínűleg védőt fog játszani.

Jelzem majd mindenképpen, hogy mizu, de szinte biztos a cashout.

Az pedig attól függetlenül is jó döntés lesz, ha esetleg öt gólt lő

Senior Member
    Felpakoltunk jópár egységet a brazil tippekre, már csak jönniük kell!

Member
    Idézet buktar eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Felpakoltunk jópár egységet a brazil tippekre, már csak jönniük kell!
    Ilyenkor félek

Ha belövi a tizit +170 egység kb. és minden a világon rendbe jön... De minden.

De amikor igazán kéne, akkor nem, akkor esélytelen.

Beszakadt a brazil foci is, ez ilyenkor már törvényszerű.... Szopik minden, romokban minden. Egy tizi és miénk a világ. Így még csőd minden...

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •