Oldal: 10 / 128 ElsőElső ... 891011122060110 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 91 - 100 (1274) összesen
Like Tree442Likes

Téma: Minden, ami Logibet!

Senior Member vasero avatara
    Nekem is nyertes a tipp. Arra nem emlékszem, hogy Szlovénia vagy Moldova volt a 4. balkáni ország a fogadáskor, de Moldova nem számít balkáni országnak, Szlovénia pedig csak 22. lett, szóval a tipp szuper Moldovával csak az a baj, hogy pont 10. lett, néhány pont és a másik tipp is bejöhetett volna.

Senior Member
    Sziasztok! Én az áprilisi downsving idején nagyon pipa voltam, időnként a fórumon és privát üzenetben is kifejeztem aggodalmamat, nem tetszésemet. Természetesen tisztában vagyok a sportfogadás természetével, ettől függetlenül az egy elég rossz érzés volt. Viszont a korrektség azt kívánja, hogy most is írjak. Április végén lejárt az előfizetésem és őszintén szólva a rossz élmények miatt nem hosszabbítottam. Saját tippekkel játszottam, persze megint veszteséggel. Aztán 6-án úgy döntöttem, újra bizalmat szavazok, kellett a mankó És ezt most nagyon nem bántam meg. Már az a veszteségem is visszajött, amit saját kútfőből termeltem Most jól megy a szekér és ez nagyon jó A hétvége különösen szuper volt. De gyorsan le is kell kopogni, őszintén bízom benne, hogy ez így is marad. Úgyhogy hajrá, várjuk a további jó tippeket.
    varin likes this.

Senior Member varin avatara
    Idézet gmesko75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok! Én az áprilisi downsving idején nagyon pipa voltam, időnként a fórumon és privát üzenetben is kifejeztem aggodalmamat, nem tetszésemet. Természetesen tisztában vagyok a sportfogadás természetével, ettől függetlenül az egy elég rossz érzés volt. Viszont a korrektség azt kívánja, hogy most is írjak. Április végén lejárt az előfizetésem és őszintén szólva a rossz élmények miatt nem hosszabbítottam. Saját tippekkel játszottam, persze megint veszteséggel. Aztán 6-án úgy döntöttem, újra bizalmat szavazok, kellett a mankó És ezt most nagyon nem bántam meg. Már az a veszteségem is visszajött, amit saját kútfőből termeltem Most jól megy a szekér és ez nagyon jó A hétvége különösen szuper volt. De gyorsan le is kell kopogni, őszintén bízom benne, hogy ez így is marad. Úgyhogy hajrá, várjuk a további jó tippeket.
    Király, ennek őszintén örülök Reméljük, hasonló lesz a folytatás is.

Na, a mai nap elég gyászos lett, de nagyon boldog lennék, ha minden hét nap így sikerülne, ahogyan ez

Senior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na, a mai nap elég gyászos lett, de nagyon boldog lennék, ha minden hét nap így sikerülne, ahogyan ez
    Valóban nem túl jól sikerült lekopognom De ez még belefér, ahogy mondod, reméljük a hétvégére boldogok leszünk

Holnaptól Garros-kvali. Nem fogunk unatkozni

Ez a vasárnap azért nagyot szólt... És még a nap elején anyáztam a balszerencsés tenisz push miatt

Senior Member vasero avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez a vasárnap azért nagyot szólt... És még a nap elején anyáztam a balszerencsés tenisz push miatt
    Nagyon nagyot, jár a gratuláció
    varin likes this.

Senior Member
    Az egész hét jól sikerült, továbbra sem bántam meg, hogy mégis bizalmat szavaztam. egyelőre sikerült kiküszöbölni a vérgőzös áprilist
    Reméljük, hasonlóan jó lesz a folytatás. Bár én félek kicsit a sok tenisztől, bár lehet hogy alaptalanul
    varin likes this.

Idézet gmesko75 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az egész hét jól sikerült, továbbra sem bántam meg, hogy mégis bizalmat szavaztam. egyelőre sikerült kiküszöbölni a vérgőzös áprilist
    Reméljük, hasonlóan jó lesz a folytatás. Bár én félek kicsit a sok tenisztől, bár lehet hogy alaptalanul
    Kicsit én is, de amikor legutóbb beírtad, akkor igazad is lett azt hiszem. Szóval mostantól babonából ne írd be, ha félsz a teniszektől
    gmesko75 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •