Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (31) összesen

Téma: Minden, ami e-sport!

Senior Member varin avatara

Minden, ami e-sport!

A fejlődés elvitatathatatlan, a fogadási lehetőségek csőstül jönnek, szerencsére a 63 is egyre jobban foglalkozik az iparággal. Így hát miért is ne nyissunk egy topicot. Ide jöhet minden, ami e-sport!

Member
    Sziasztok!

Csak találtam erre is topicot és mivel engem érdekel valamennyire az E-sport, itt osztanám majd meg tapasztalataimat a témával kapcsolatban. Szerencsémre megfogadtam "Thanatos" tanácsát, amelyet írt az EU LCS-cikk alatt és kizárólag az EU meccseit fogadtam meg, az NL-ét nem. Ahogy nézem, az NL nem is sikerült jól, viszont az EU-ban 6/6-tal zárt, ami még az alacsony szorzók ellenére is +2.51 egységet jelentett.

Igazából egyelőre csak elméleti szinten érdekel a dolog, mert azt sem nagyon tudom, hogy mire fogadok, de szent meggyőződésem, hogy hatalmas előny, ha van egy olyan szakértő, mint ezen cikkek írója, mert nem kételkedem benne, hogy ő akár jobban is ért ezekhez, mint az oddsmester - még ha LoL-fan, talán akkor is. Márpedig az ilyen, még kevésbé ismert piacokon talán könnyebb elkapni az irodákat.

Így én továbbra is teszem majd az EU LoL-tippeket, aztán meglátjuk, mi sül ki belőle. Legrosszabb esetben "csak" megszeretem a játékot

Nektek van valamilyen tapasztalatotok, fogadtok ilyesmire?

Idézet Lord Mikkamakka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sziasztok!

Csak találtam erre is topicot és mivel engem érdekel valamennyire az E-sport, itt osztanám majd meg tapasztalataimat a témával kapcsolatban. Szerencsémre megfogadtam "Thanatos" tanácsát, amelyet írt az EU LCS-cikk alatt és kizárólag az EU meccseit fogadtam meg, az NL-ét nem. Ahogy nézem, az NL nem is sikerült jól, viszont az EU-ban 6/6-tal zárt, ami még az alacsony szorzók ellenére is +2.51 egységet jelentett.

Igazából egyelőre csak elméleti szinten érdekel a dolog, mert azt sem nagyon tudom, hogy mire fogadok, de szent meggyőződésem, hogy hatalmas előny, ha van egy olyan szakértő, mint ezen cikkek írója, mert nem kételkedem benne, hogy ő akár jobban is ért ezekhez, mint az oddsmester - még ha LoL-fan, talán akkor is. Márpedig az ilyen, még kevésbé ismert piacokon talán könnyebb elkapni az irodákat.

Így én továbbra is teszem majd az EU LoL-tippeket, aztán meglátjuk, mi sül ki belőle. Legrosszabb esetben "csak" megszeretem a játékot

Nektek van valamilyen tapasztalatotok, fogadtok ilyesmire?
    Jó hír! Íme Thanatos heti tippjei az EU LCS-re Most én is veled tartok, hátha most is jön egy laza 6/6

Member
    Szégyenletes, hogy nem sikerült eltalálni a H2K pontos végeredményét és csak a Misfits 2-1 jött be... Kiábrándító!!!! DD

Viccet félretéve, ismételten köszönöm szépen a tippeket, egészen parádés, amilyen szériában van a szakértő srác. És még az is simán jött, hogy az UOL-MISFITS meccsen három meccs lesz. Óriási bravó!

Member
    Gratulálok!

Én kíváncsian, csendben szemlélem a továbbiakat egyelőre! De ha így folytatódik, ebbe bizony érdemes beszállni

Délután megy ki az oldalra egy statisztika az eddigi E-sport tippeket illetően. Annyit elárulhatok, hogy igen érdekesek a számok!

Hétvégén Thanatos a hat európai E-sport meccsből négyet talált el. Különösen a Team Vitality-Giants Gaming, ami fájdalmas volt, hiszen a GIA 1-0-ra vezetett és a második mapen is hatalmas fölényük volt, ám azt végül újra kellett játszani egy hiba miatt és innen nyert a Vitality. Oda tehát a 100%-os mérleg, ám még így is aprócska pluszban végeztünk az EU LCS-vel.

Íme az összesített mérleg:

EU LCS 22/24 (16 telitalálat) +6.59

Az amcsiknál ezúttal is eléggé random eredmények voltak, sajnos az 5/5-ös mérleg is mínuszt jelentett, miként ezúttal azt sem volt kifizetődő, ha valaki kizárólag az underdogokat tippelte végig, a hatból négyszer nyert az esélytelenebb, ami szintén aprócska mínusz.

NA LCS 20/35 (7) -9.22

Underdog-projekt az NA LCS-re: 19/36 +10.78

Hétvégén LCS Week 8 mindkét régióban és ahogyan mindig, csütörtökön és pénteken jövünk a tippekkel!

A héten nem lesz NA LCS beharangozó cikk, Thanatos ugyanis beteg. Jobbulást kívánunk neki

Addig is szemezgessetek az EU LCS-ből, ha már a tegnapi két tipp simán jött!

Hát, ez nem volt igazán jó hét fogadási szempontból, Thanatos hat EU LCS-tippjéből három zöldült, ez -1.35 egység volt. Kár a számokért, mert az UOL jóval magasabb szorzón is elkapható volt, míg a ROCCAT-Fnatic meccs bőven jöhetett volna.

Íme az összesített mérleg:

EU LCS 25/30 (17 telitalálat) +5.24

NA LCS-beharangozó a héten nem volt Thanatos betegsége miatt, de természetesen a 9. héten már ismételten lesz. Itt az underdog-projektet érdemes így megvizsgálni, ám ezen a héten komoly pofont kaptak a számok, hiszen a tíz meccsből kilencszer is a favorit nyert. Lehet, hogy így a szezon végére magukhoz térnek az amcsik is?

Underdog-projekt az NA LCS-re: 20/45 +4.18

Újabb héten vagyunk túl, lássuk a számokat.

Érdekes volt az EU LCS, hat atomsima mérkőzés is volt, amelyeknek az összes eredő szorzója kb. 2 volt, ám a hatból egy elbukott, így természetesen hiába talált el Thanatos öt meccset is (négyet ráadásul telibe), a mérleg így is kisebb mínusz lett.

EU LCS 30/35 (21 telitalálat) +4.97

Az NA LCS-ben habár a beharangozóban csak hat mérkőzésre volt odds, természetesen úgy korrekt, ha mind a tíz találkozó alapján mérleget vonunk. Itt Thanatos a tíz mérkőzésből hatot talált el, -0.88 egység a végeredmény.

NA LCS 20/35 (7) -10.10

Végezetül pedig következzen az underdog projekt, ahol ugye az NA LCS-ben minden mérkőzésen az esélytelenebbre fogadunk. A hét kiegyenlítettségére jellemző, hogy öt esetben is 1.90-1.80-as oddspár volt. A tíz underdog tippből négy zöldült be, ám köszönhetően anna, hogy a Team Liquid óriási bravúrral legyőzte a Team Solomidet, az underdog projekt a héten pluszban végzett.

Underdog-projekt az NA LCS-re: 24/55 +6.88

A héten természetesen ismét jelentkezünk beharangozókkal!

Oldal: 1 / 4 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •