Oldal: 3 / 4 ElsőElső 1234 UtolsóUtolsó
Eredmény: 21 - 30 (32) összesen
Like Tree2Likes

Téma: Téli sport kibeszélő, tippek, hírek, infók

Senior Member Cesc18 avatara
    Sífutás, Davos - férfi 15 km
    H2H: Halfvarsson-Heikkinen V @ 2.50 (Pinnacle) 2/10

Mindketten remek formában kezdték a szezont, Halfvarsson, ha nem is sokkal, de rendre a finn előtt végzett az eddigi versenyeken, viszont van egy olyan érzésem, hogy a mai nap egyik meglepetésembere Heikkinen lesz. Egyik kedvenc pályája a davosi, mindig jól megy itt.

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sífutás, Davos - férfi 15 km
    H2H: Halfvarsson-Heikkinen V @ 2.50 (Pinnacle) 2/10

Mindketten remek formában kezdték a szezont, Halfvarsson, ha nem is sokkal, de rendre a finn előtt végzett az eddigi versenyeken, viszont van egy olyan érzésem, hogy a mai nap egyik meglepetésembere Heikkinen lesz. Egyik kedvenc pályája a davosi, mindig jól megy itt.
    Egy ilyen tippet miért nem a protippbe teszel ki, ha meg szabad kérdezni? Ajánlott irodában is van az erősséget/tétet ott is be tudod írni, nem?

Idézet hatvanharom.hu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy ilyen tippet miért nem a protippbe teszel ki, ha meg szabad kérdezni? Ajánlott irodában is van az erősséget/tétet ott is be tudod írni, nem?
    Mert ez csak egy megérzés, "...van egy olyan érzésem, hogy a mai nap egyik meglepetésembere Heikkinen lesz...".

Senior Member
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert ez csak egy megérzés, "...van egy olyan érzésem, hogy a mai nap egyik meglepetésembere Heikkinen lesz...".
    Értem, köszi.

Biatlon, Pokljuka - Férfi 15 km
    Johannes Bö nyer @ 13.00 (bet365)

Bö a mezőny egyik, hanem a legjobb futója, nyert már idén Világkupát, méghozzá a múlt héten Hochfilzenben. Ha nem hibázik a lőtéren akkor ő a legnagyobb favorit a győzelemre. Ritka, hogy ne hibázzon, de az előző héten összejött neki. Talán még 1 hiba belefér, annyit a pályán képes ledolgozni. Ezen a szorzón nem tudom kihagyni.

Nem könnyű az alpesi sízők élete, a hétvégén Scheiber, Sejersted és Moser is csúnyát bukott. Előbbi kettő egy-egy képet is posztolt magáról:

sejersted.jpg14597_757250927696686_2953252762535031547_n.jpg

Scheibert egyébként mentő helikopterrel szállították el.

LIVE

Sífutás - Toblach 25 km
    Northug-Sundby H @ 1.85 (Bet365) 5/10

Pár km ment le, eddig minden a papírforma szerint alakul. Négyen alkotják az élbolyt, Sundby fog a legtöbbet melózni az élen, Northug pedig a legkevesebbet. Várhatóan együtt érkeznek majd meg, akkor pedig Northug a legnagyobb esélyes, neki van a legjobb hajrája.
    Utoljára módosítva: Cesc18 által: 2015.01.08 13:16

Imádom, amikor ennyire rosszul olvassák a versenyt a bukik Simán ledurrantotta a többieket Northug, nem csak Sundby-t

Senior Member Cipolla avatara
    Én is raktam Northugot csak én győzelemre de én megvártam az utolsó felfele tetejét. Igaz ott már az odds csak 1,65 volt, de féltem, hogy esetleg a felfelében megrogyik aztán leakad. Végül nem és simán esett mindkettőnknek

Sikerült egy elég szép fogadással zárni a faluni világbajnokságot, köszönhetően annak, hogy a bukik megint nem jól olvasták a versenyt...Petter Northug szokásos taktikáját alkalmazta, vagyis végig az aktuális élboly végén ment és mindig pont annyit adott ki magából, hogy ne szakadjon le. Ezzel rengeteg erőt spórolt, viszont kockáztatta azt, hogyha elöl lesz egy ritmusváltás, akkor könnyedén lemaradhat, hiszen 20-25 főből állt az élboly. Olsson féltáv után nem sokkal meg is próbálta, kicsit nagyobb tempóra kapcsolt és elkezdett a mezőny szétszakadozni. Northug nem ijedt meg, bízott abban, hogy összezár a sor, hiszen rengeteg volt még hátra. A bukik viszont leírták és 18-as oddsot adtak rá. Ez abban a helyzetben irreálisan magas volt, így nem lehetett kihagyni. Néhány km után szépen összeállt a mezőny, a norvég szorzója pedig 11-re majd 10 alá esett. Az utolsó kör előtt már 4-es oddsal ő volt a favorit, hiszen nem szakadt le, sok erőt spórolt és a végén neki van a legjobb hajrája. Még az utolsó körben is eléggé hátul volt, gyakorlatilag az utolsó kaptatón jött fel az ötödik helyre, majd onnan a harmadikra, a célegyenesben pedig ledurrantott mindenkit. Benne volt, hogy elmegy a tippem, hogy őszinte legyek az utolsó körben sokszor annyira hátul volt, hogy egy lyukas garast nem tettem volna akkor rá, viszont amikor megjelent a végén, akkor meg már tuti volt, bár a hajránál azért reszketett mindenem

petter_northug_kasza.jpg

Elképesztő egyébként amit Northug a vb-n művelt. Nyert sprintben és a leghosszabb távon, vagyis 50 km-en is!

Nem az orosz kommentátoron múlt Vylegzhanin érme
    Andersson04 likes this.

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •