Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 1 - 10 (61) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Darts-vb 2018

Senior Member Cesc18 avatara

Darts-vb 2018

Ide jöhet minden, ami a 2018-as PDC Darts világbajnoksággal kapcsolatos.

Sorsolás: https://www.hatharom.com/2017/11/28/...ra-vilagbajnok

Ágrajz: https://en.wikipedia.org/wiki/2018_P...s_Championship

Program:

program.jpg
    Bitmap likes this.

https://www.hatharom.com/2017/12/01/...gyik-favoritja

Remélem minél előbb rendbe jön, mert nagyon hiányozna a mezőnyből.

Senior Member Bitmap avatara
    Úgy néz ki, hogy long term fogadásnak megtettem, hogy Gerwen nyeri vb-t 1.70-ért. Viszont most néztem, hogy mit kellene még úgy tenni kombinak, tudom még sokára lesz de most igy volt kedvem ilyen dupla körülit szeretnék...

- Anderson & Barneveld & Taylor & Suljovic @ 1.95 ( esetleg wade valaki helyett ) vagy nagyobb szorzóért b.) Taylor, Anderson, Wade,Suljovic,Barneveld @ 2.35

érvek / ellenérvek a kombi mellet, esetleg játékos csere másra stb. javaslat ?
    Utoljára módosítva: Bitmap által: 2017.12.01 23:40

Member Sztrelok avatara
    Szia!

Szerintem Gary nem kérdéses, ha Wright nem tud indulni vagy esetlegesen elvérez az első körök egyikében akkor szerintem sima útja lesz a döntőig az más kérdés, hogy Gerwen ellen mire lesz elég.

Taylortól én egy picit félek, bár tudom, hogy utolsó VB-je meg nincs rajta nyomás de mostanában tudott gyengén is játszani, nem azt mondom, hogy Dobey ellen elvérzik, de nem tudom meddig juthat...

Én Wadet mindenképpen kihagynám, nálam ő a sötét ló, rapszodikus néha amit művelt itt az utolsó hónapokban iszonyatosan fogalmatlanul játszott néha azt sem tudtam valóban ő játszik vagy valami alteregója. Nagyon hullámzik a játéka valószínűleg a betegsége az ami kihathat rá és rontja a teljesítményét. Mondjuk Brown ellen van esélye mert még mindig csak egy tehetségnek van kikiálltva a volt junior VB-nok, de még kiugró teljesítményt nem láttam tőle.

Szerintem akit nyugodt szível berakhatsz és ajánlok az G. Price, M. Smith, D. Gurney és a meglepetés kategória ami természetesen kis téttel nem hosszú fogadásban az pedig meglátásom szerint a következők lennének:

K. Ratajski: a rettegett Lengyel akitől minden magyar Dartsosnak rémálmai vannak Szerintem az egész évi teljesítményének a megkoronázása a VB szereplés ez nem kérdés, biztos vagyok benne hogy az első körben tovább megy nem lesz gond J. Wilson legyőzése, nálam ez a fogadás value holott teljesen egyformának hozták ki őket a bukik (1,80-1,80)
    J. Clayton: szerintem nem kérdés, az ő következő körbe való jutása is letette a névjegyét ha tudja tartani a formát nálam ő is favorit az első körben
    Utoljára módosítva: Sztrelok által: 2017.12.02 11:29
    Bitmap and Cesc18 like this.

Köszönöm visszajelzésed, eddig akkor nálam akik " tuti " szereplők a kombiban .:

- Anderson
    - Gurney
    - Barneveld

bár, ez igy még eléggé gyenge szorzó, melléjük még egy játékost fogok keresni akit nyugodt szivvel tudok tenni Szerencsére még van idő, várok még Cesc18 reagálására / ajánlására is majd.

Senior Member
    Lesz játék a VB-re?

Idézet prigioni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Lesz játék a VB-re?
    Természetesen, nem is 1
    boby10 likes this.

Na.. már nem sok... várom melyek az az első körös tutitok...

Member Sztrelok avatara
    Én nálam Ratajski győzelme mellett van még egy megérzés, de persze csak próbából kis téttel...valahogy Beaton játéka sem meggyőző, benne lehet az, hogy a nagy öreg hibázik és nem lesz toppon, de láttam többször játszani amikor nagyon elkapta a fonalat ő is képes kimagaslóan jó teljesítményre de tud gyengén is dobálni. O'Connor jól nyomta az utolsó tornán meglepheti a "Bronz Adonist" 2,30-ért van benne érték szerintem.
    Cesc18 likes this.

Idézet Bitmap eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Na.. már nem sok... várom melyek az az első körös tutitok...
    Jövök holnap én is egy kis esélylatolgatással az első körös meccseket illetően

https://www.hatharom.com/2017/12/12/...power-nek-a-17

Mit szóltok Harrington véleményéhez?
    Bitmap likes this.

Oldal: 1 / 7 123 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •