Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (61) összesen
Like Tree14Likes

Téma: Darts-vb 2018

Senior Member varin avatara
    Taylor 1.80??? Azt hittem, 1.30-1.40 körül lesz maximum...

Azért ez mégis egy világbajnoki döntő lesz, eddig a pillanatig pedig nem nyomta szerintem a teher Cross vállát sem, hiszen az MvG elleni meccsnek is úgy futott neki, hogy itt ő az esélytelen, de egy csoda segíthet rajta. Végül meg is kapta a csodát a kihagyott meccslabdákkal.

Egész tornán szenzációsan dobott, de egy Taylor elleni vb-döntőben, ahol ha nem is ellene, de legalábbis Taylornak fognak szurkolni a helyiek, nem hiszem, hogy képes lesz átmenteni a szenzációs formájá.

Nálam sokkal magasabb ez az odds a reálisnál. Nem vagyok igazán oda Taylorért és valljuk be, szerencséje volt bőven Lewis ellen, de hazai pálya neki a vb és az utolsó évében mégiscsak úgy lenne méltó, ha győzelemmel vonulna vissza.

Vélemények?

Messiás bjani55 avatara
    Szia varin! Mondhat itt bárki bármit búcsúzni csak szépen lehet! Phil Taylor győzelmet várok! Üdv,Jani!

Member Sztrelok avatara
    Hát azért én nem látom ennyire egyértelműnek a helyzetet, Taylor eddig messze a tudása alatt játszott a régi önmagához képest, azért nem nagyon kellett extra a nagy öregnek, hogy döntőbe jusson, ráadásul ehhez 100 alatti átlaggal ami a ő szintjén gyengének számít, szóval szerintem egyértelmű Cross győzelme én nem hiszem, hogy ezt innen elengedi ha hozza a Gerwen elleni formát szerintem Taylor ki fog kapni. Függetlenül attól, hogy utolsó Vb-je, visszavonul stb. szerintem ő már nagy tettet hajtott végre azzal is, hogy a döntőbe jutott. Itt a generáció váltás ideje, Cross pont ezt képviseli, J. Lewis is ezt képviselte, de őt agyon nyomta a teher a végén nem bírta el a ránehezedő nyomást. Cross végig tudta, hogy ha döntőbe szeretne jutni ahhoz Gerwen testén vezet az út és idén a 8 mérkőzésükből jó páron nüanszokon múlott Gerwen győzelme, most végre a legfontosabb meccsen kijött Crossnak a lépés és ha ugyan a halálból is de visszahozta a mérkőzést. Ez kb. olyan volt mint Wright-Gerwen PL döntőben meccsnyilakat hibázott Wright amit végül Gerwen megbüntetett, itt Cross volt aki kihasználta a hibákat ezt Gerwen cseszte el és nem a szerencsén múlott, aki ezt írja az nem fogott nyilat még soha a kezébe........
    outlaw512 likes this.

Senior Member
    Cesc18 ? Szerinted kinyeri a dartsot ? Cross vagy Taylor

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Borg eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cesc18 ? Szerinted kinyeri a dartsot ? Cross vagy Taylor
    Nálam ez full 50-50, még megérzésem sincs. Rengeteg a "ha".

Taylornak szurkolok, mert zseniális lenne, ha vb-címmel vonulna vissza.

Senior Member PetoPisti avatara
    Nálam az a fura, hogy Taylor a meccs esélyese. A mutatott teljesítmények alapján Cross nyeri a döntőt. Nem fog megremegni szerintem a kopasz, tömegben nem lehet vele tartani a tempót, így mindig több nyila lesz kiszállóra.

Senior Member
    Valaki nem tudja megírni, hogy hol lehet megtalálni, ki nyerte a TV-t? Én felmentem a sport tv face oldalára de ott nem találtam semmit erről.
    ???

Member
    A PDC Hungarian Fan Club facebook oldalán írták ki a játékok eredményeit, nem a SportTV-én.
    boby10 likes this.

Senior Member boby10 avatara
    Idézet prigioni eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Valaki nem tudja megírni, hogy hol lehet megtalálni, ki nyerte a TV-t? Én felmentem a sport tv face oldalára de ott nem találtam semmit erről.
    ???
    Gergely László nyerte a tévét.

Senior Member
    Köszönöm a segítséged boby10.

Oldal: 6 / 7 ElsőElső ... 4567 UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •