Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 11 - 20 (55) összesen
Like Tree19Likes

Téma: Darts-vb 2017

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet mr.blonde eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Régóta tervezem, hogy kipróbálom egy nagy versenyen, de a vb-n nem is találhattam volna erre jobb alkalmat a terv az, hogy az első körös meccsek közül mindenhol megrakom az underdogot, ahol viszonylag nagy az eltérés a két odds között. Ez itt a vb, dartsról beszélünk, nüanszok és napi formák dönthetnek, évről évre komoly csillaghullást szoktak hozni a korai körök, hátha sikerül egy kis profitot csinálni ez elsősorban egy fun challenge, szóval a téteket is ehhez mérten igazítom természetesen.

az első napra mind a 4 meccset kivettem. Caven és Lewis meccse nálam totál 50-50. Frostról nem sokat tudok, de a világbajnoknak az első kör mindig izgulós, Gary meg hajlamos szétesni, 13-szeres oddsért megnéztem. Smithben sem érzem az erőt annyira, hogy 1.40 körüli oddsa legyen. jó meccsnézést, szurkolást mindenkinek

Jamie Caven (ENG) - Kevin Painter (ENG)
    1x2 - Full Time - PDC World Championships
    @ 2.190

Jamie Lewis (WAL) - Mick McGowan (IRE)
    @ 2.340

Michael Smith (ENG) - Ricky Evans (ENG)
    @ 3.000

Gary Anderson (SCO) - Mark Frost (ENG)
    @ 12.280
    Van benne fantázia. Én pedig csak teszt szintjén, tehát nem élesben, azt nézem meg, hogy jobban jövök-e ki a végére ha mindennap kiveszek egy tutit, ahol nem fogadok a favorit ellen. Ma ez Anderson.

GL!

Senior Member varin avatara
    Na, akkor csatlakozom a system tippekhez Én egy van két vb-vel ezelőtt figyeltem meg, hogy az első 1-2 fordulóban baromi gyengén kezdtek a játékosok, így minden meccsre megfogadom egy ideig, hogy a legelső nyíl nem 20 vagy t20 lesz. 5-6-os oddsszal bír. Az első meccsen szerencsére már jött is. Csak apróval tolom ezeket, de bizakodom
    Molni82 likes this.

Négy meccs után máris +7 egység a dolog, tegnap két 5.5-ös odds jött. Reméljük így folytatódik

Senior Member Molni82 avatara
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Négy meccs után máris +7 egység a dolog, tegnap két 5.5-ös odds jött. Reméljük így folytatódik
    Ez nagyon tetszik. Ebbe beszállok én is

Junior Member
    Kicsit őrült elképzelés, hogy ilyen szintű dartsosok szektort hibázzanak és úgy tudom, nem szokás 19-esre kezdeni. De majd eldönti az idő, hogy van-e benne ráció

Senior Member mr.blonde avatara
    J. Pipe - C. Dobey over 3,5 szett@1.33
    V. van der Voort - M. Hopp - over 3,5 szett@1.36

2/2@1.82

Dobey oddsa folyamatosan esik, immáron ő a meccs favoritja, de Pipe egy rutinos róka, egy egészen sajátos stílussal. Ezen a meccsen bármi lehet, nem hiszem hogy valamelyik játékos simára tudná hozni ezt a meccset. Ugyanezt érzem a másik párosításban is, a holland elvileg magasabban jegyzett játékos, de a fiatal német már bőven rendelkezik nagyszínpados rutinnal.

Röviden: ouch...
    Hosszabban: azóta egy huncut eltévedt nyíl nem volt, így a projekt kapott egy mélyütést

Jelenleg ott tartunk, hogy két nyertes tippre jutott 12 vesztes tipp, így ha jól számolom, -3 egység a balance ebben a témában. Nem gond, megyünk tovább, aztán lesz, ami lesz.

Junior Member
    Hajrá, kitartás
    varin likes this.

Senior Member Molni82 avatara
    Röviden: ouch...
    Hosszabban: azóta egy huncut eltévedt nyíl nem volt, így a projekt kapott egy mélyütést

Jelenleg ott tartunk, hogy két nyertes tippre jutott 12 vesztes tipp, így ha jól számolom, -3 egység a balance ebben a témában. Nem gond, megyünk tovább, aztán lesz, ami lesz.
    Nyugi, ez miattam történt. Beszálltam 6 egyseggel, 6 meccsre gondoltam kiprobalom. Nem jott be
    Inkabb hanyagolom, igy viszont h kiszálok nyugodtan fogadhattok mert jonni fog.
    Egyébként nem lepődnék meg ha 4/3 vagy akár 4/4 jönne ezután

Inkább maradok a kézilabdánal
    Utoljára módosítva: Molni82 által: 2016.12.19 12:12
    varin likes this.

Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nyugi, ez miattam történt. Beszálltam 6 egyseggel, 6 meccsre gondoltam kiprobalom. Nem jott be
    Inkabb hanyagolom, igy viszont h kiszálok nyugodtan fogadhattok mert jonni fog.
    Egyébként nem lepődnék meg ha 4/3 vagy akár 4/4 jönne ezután

Inkább maradok a kézilabdánal
    Nem szabad ezt komolyan tolni, én 1k-t dobtam minden meccsre. Tesztnek jó, de aligha nyereséges taktika hosszútávon. Inkább csak a kíváncsiságomat elégítem ki

Oldal: 2 / 6 ElsőElső 1234 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •