Oldal: 6 / 16 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 51 - 60 (159) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Darts

Senior Member Cesc18 avatara
    Ez több, mint meggyőző volt Wrighttól Kíváncsi vagyok a második meccsére visszaesik-e, meglepne, ha nem...

Senior Member Cipolla avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ez több, mint meggyőző volt Wrighttól Kíváncsi vagyok a második meccsére visszaesik-e, meglepne, ha nem...
    Jaja. Az a 7/8-as kiszálló elég embertelen Mondjuk épp ezért lesz jó Gary, kétszer ezt nem lehet megcsinálni szerintem.

Idézet Cipolla eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Anderson mostanság akkor játszik jól amikor kell. Nálam ez a mai nap ilyen, meglepne ha nem legalább 3 ponttal zárná. Ettől még tényleg várjuk meg mi lesz az első meccseken, de ott inkább érzek egy pontvesztési lehetőséget, mint a Wright ellenin.
    3 pontot hozta csak rossz sorrendbe

Összejött a Van Gerwen-Klaasen. Tegnap írtam róla, hogy rühellik egymást, már csak emiatt is érdemes lesz megnézni Az biztos, hogy odateszik magukat, szerintem sok 180 lesz, egy 5.5 over bepróbálható.

Győzelmi kényszerben a Kobra
    kispaszti likes this.

Összejött a Van Gerwen-Klaasen. Tegnap írtam róla, hogy rühellik egymást, már csak emiatt is érdemes lesz megnézni Az biztos, hogy odateszik magukat, szerintem sok 180 lesz, egy 5.5 over bepróbálható.

Győzelmi kényszerben a Kobra
    Sima, tíznél álltak meg. Kézfogás természetesen elmaradt. Gyönyörű lesz, hogy ők képviselik majd Hollandiát a csapat vb-n, biztos támogatják majd egymást
    varin likes this.

Sima, tíznél álltak meg. Kézfogás természetesen elmaradt. Gyönyörű lesz, hogy ők képviselik majd Hollandiát a csapat vb-n, biztos támogatják majd egymást
    Sajnos nem jön össze a buli
    https://joshsdartistry.wordpress.com/2016/05/17/jelle-klaasen-withdraws-from-the-world-cup-of-darts/

Nagy kár, pedig megnéztem volna, hogy oldják meg. Mondjuk én még azzal is számoltam, hogy Klaasen szándékosan nem előzi majd meg Barneyt, de végül is az csak egy szebb megoldása lett volna ennek. Így viszont jobban járt, mert top 10-ben van és keresett egy kis lóvét is. Mondjuk nem hiszem, hogy saját döntés, valakinek biztos az volt az érdeke, hogy ő lépjen vissza és még véletlenül se MvG. A kopasz utálja Klaasent, utóbbi nem egyszer próbált már békülni. Tehát jó eséllyel, ha nem lépett volna vissza, akkor MvG tette volna meg...Ami nyilván sem a PDC-nek, sem a holland szövetségnek nem tetszett volna.

Junior Member
    Sziasztok!

Úgy látom rég volt itt bejegyzés, ezért írok ma egyet.

A. Lewis - R. van Barneveld A mérkőzés győztese A. Lewis 1,45
    M. van Gerwen - J. Wade A mérkőzés győztese M. van Gerwen 1,09
    G. Anderson - D. Chisnall A mérkőzés győztese G. Anderson 1,30
    C. Cadby - P. Wright A mérkőzés győztese P. Wright 1,10

Indoklások:

Lewis/Barneweld: Rögtön az első a legneccesebb. Az összesített mérleg 20-2-29. Idén 2-0-2. Barni az utóbbi időben nincs csúcsformában. Az idei Távol Keleti túrán még nem sikerült elődöntőbe jutnia. 1 hete Sydneyben még az első ellenfelet sem tudta megoldani. Ezzel szemben Lewis csak Sanghaiban nem tudott legalább elődöntőt játszani. Úgy gondolom, hogy ma javítani fog a Barni elleni mérlegén.

Gerwen/Wade: Az első pillantásra egyértelmű találkozón, azért nem ennyire sima a helyzet. Összesített: 20-0-14. Idén 3-0-3. Gerwen egy kivétellel minden Távol-Keleti tornán döntőt játszott. Azon az egyen azonban éppen Wade ütötte ki a 8 között. Wade teljesítménye hullámzóbb. Az első körben Wade 6-0 ra nyert a gyengén játszó Rob Szabo ellen, míg Gerwen 6-4 el lépett túl Kyle Andersonon. Utóbbinak volt nehezebb dolga, de megoldotta. Meglepő lenne, ha nem a holland menne tovább.

Anderson/Chisnall: Összesített mérleg: 12-0-3. Idén:3-0-0. A 3-ból kétszer a tavalyi premier ligában tudott nyerni Chizzy, ahol kiemelkedően jól szerepelt. Mindketten 95 fölötti átlagot hoztak az első fordulóban. A Távol-Keleti versenyeken is Anderson szerepel jobban. Szerintem az 1,30-as odds ajándék Gary győzelmére.

Cadby/Wright: Egymás ellen még nem mérkőztek. Cadby egy 21 éves Ausztrál srác, aki az első fordulóban nem kis meglepetést okozva Taylort búcsúztatta 6-2 vel. Nagyon magabiztos volt. Dobott 100 feletti kiszállókat. Két leg végén remegett meg kicsit a keze, de ezt nem tudta Taylor kihasználni, így megérdemelten nyert. A továbbjutók közül az egyetlen 100 feletti átlaggal. Wright ugyanakkor eléggé megszenvedett Adam Rowe ellen. Ő is azon a szinten játszott, mint az ausztrál ellenfele. Néhány tizeddel sikerült csak 90 fölé vinni az átlagát. Ha ugyanezt mutatja mint az első körben, akkor megégetheti magát. Wright egyébként a kötelezőket hozta eddig a Távol-Keleten, de a nagyobb nevek ellen rendre alulmaradt. Ez elvileg kötelezően megoldandó feladat.

Üdv.:

Igor
    mr.blonde and varin like this.

Egy Chizzy ellen 1.30 nem nagyon tud ajándék lenni, nálam az a meccs nobet, de a többivel egyetértek.

Senior Member mr.blonde avatara
    egyetértek, Chizzy sztem feljövőben van, ennyiért nem talán nem éri rizikózni. ezzel együtt sok sikert a kombihoz, mindjárt kezdődnek a meccsek

Oldal: 6 / 16 ElsőElső ... 45678 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •