Oldal: 4 / 16 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 31 - 40 (159) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Darts

Senior Member Cesc18 avatara
    Napi piacok:

Délután hány 180-as dobás fog születni? Line: 21.5
    Este hány 180-as dobás fog születni? Line: 23.5

Tegnap 21 db-ot dobtak, úgy, hogy 3-1, 3-0, 3-0-ás eredmények születtek, és a két söprésnél, ha jól emlékszek csak a 3. szettben nyerte első legét a vesztes játékos. Ezek alapján simán overt kellene ma húzni, hiszen sokkal szorosabb meccsek várhatóak, viszont közel sem olyan erős pontgyárosok lépnek ma a tábla elé. Tegnap láthattuk, hogy Brown éppen 80-as átlagot hozott, de azért öt 180-at odavert.

Délutáni etap játékosai: Henderson, D. Webster, Pipe, Kist, M. Webster és a két selejtezős. Henderson és M. Webster a legjobbak, de ők sem hasonlíthatóak Andersonhoz vagy Wrighthoz, de még Brown is jobb 180-as menő náluk. Szóval én itt inkább egy undert húznék.

Este már neccesebb a helyzet, van Gerwen, Huybrechts és Anderson alkothat. Dolan és Pallett kezében is benne van pár 180, itt csak azért nem merek overt húzni, mert benne van, hogy a holland és a belga rövid meccset játszik.

Ki dobja a nap legmagasabb kiszállóját? Szintén délutáni és esti etapra van bontva. Itt egy megérzésem van, Pipe @ 6.00

Aki nagyon bátor az esti etapra behúzhatja 15-ös oddson, hogy lesz 9 nyilas, elvégre MvG és Anderson is dobott már a vb-n.

Csütörtöki játéknap összefoglaló: http://www.hatharom.com/2015/12/18/d...right-anderson

Pénteki játéknap tipp, előzetes: http://www.hatharom.com/2015/12/18/d...ael-van-gerwen
    Utoljára módosítva: Cesc18 által: 2015.12.18 12:14
    Andersson04 likes this.

Senior Member
    Mi volt ez Májkl? Kevés a győztesnek járó díj?

Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi volt ez Májkl? Kevés a győztesnek járó díj?
    Azért nem arról volt szó, hogy MvG 80-as átlagot hozott volna...le a kalappal az ellenfele előtt, aki a semmiből támadt fel és kezdte el szórni a tömeget meg a kiszállókat. Nem nagyon láttam még korábban én sem ilyet, hogy egy ilyen újonc kvalis a világelső ellen zsinórban 6 elveszített leg után annyira elkapja a fonalat, hogy még a győzelemre is legyen sansza.

Senior Member varin avatara
    Nem értek annyira a dartshoz, hogy el tudjam dönteni, hogy valóban nagy arccal tolta-e MvG, de Medárd nagyon ezt forszírozta. Te is így láttad?
    Persze én 125-nél gond nélkül rádobok háromszor a bullra, aztán kettő csak bemegy középre :P

Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem értek annyira a dartshoz, hogy el tudjam dönteni, hogy valóban nagy arccal tolta-e MvG, de Medárd nagyon ezt forszírozta. Te is így láttad?
    Persze én 125-nél gond nélkül rádobok háromszor a bullra, aztán kettő csak bemegy középre :P
    Kicsit szerintem túlpörögte azt a témát. 90-re bullal kezdett, nem ez a megszokott, de nagyképűségről nem hiszem, hogy beszélhetünk. Amikor valaki két duplát dob az sem nagyképűség, inkább zseniális megoldás. Ez is az lett volna, bull + D20, persze általában 20 + 20 + bull a megoldás, vagy T20 + D15. A nagyképűség nálam, ha 50-nél valaki bullra dob De amúgy meg a gyereknek is voltak érdekes megoldásai, amikor páratlan kiszállóra maradt és az elsőt elhibázta, akkor inkább kerekített páros kiszállóra és maradt egy nyila, hogy megcsinálja. Kétszer is eljátszotta ezt, ha azt nézzük, ez sem megszokott. Általában rámennek a páratlanra, aztán ha belülre sikerül majd kerekítenek a harmadik nyillal.

Senior Member
    Nem buktam rajta, ha esetleg valaki azt gondolná, hogy ezért kételkedem (sőt, így jött a +4,5 180-as), de azért furcsa volt ez a meccs. Az OK, hogy az ellenfele érdekesen feljavult a 2. szünet után, főleg, hogy láttam az első meccsét is, ahol a közönség konkrétan kiröhögte mindkettejüket, mert 1-1 leg valódi falusi kocsma színvonalú volt 20+ nyilas kiszállóval. Az első két szettben nem azért nyert MvG, mert az ellenfele elrontotta volna a kiszállókat, rosszul dobott volna, hanem mert többször nem is jutott el kiszállóig, mivel Májkl lehengerlő volt. Aztán hirtelen nem tud triplákat dobni folyamatosan, 26-al kezd a saját legben, stb. Az utolsó 2 leget megnézed, akkor megint óriási váltás lett és esélytelenné tette a német fiút. Azt gondolom, hogy végig MvG irányított, pontosan az történt amit ő akart. Az a kérdés, hogy mi volt a mérkőzés szorossá tételében a motivációja.
    Huybrechts-et is láttam előtte és ott egyértelmű volt, hogy elvesztette a fonalat, teljesen zavart volt a végén és megérdemelten kapott ki.

Idézet Bumbanas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem buktam rajta, ha esetleg valaki azt gondolná, hogy ezért kételkedem (sőt, így jött a +4,5 180-as), de azért furcsa volt ez a meccs. Az OK, hogy az ellenfele érdekesen feljavult a 2. szünet után, főleg, hogy láttam az első meccsét is, ahol a közönség konkrétan kiröhögte mindkettejüket, mert 1-1 leg valódi falusi kocsma színvonalú volt 20+ nyilas kiszállóval. Az első két szettben nem azért nyert MvG, mert az ellenfele elrontotta volna a kiszállókat, rosszul dobott volna, hanem mert többször nem is jutott el kiszállóig, mivel Májkl lehengerlő volt. Aztán hirtelen nem tud triplákat dobni folyamatosan, 26-al kezd a saját legben, stb. Az utolsó 2 leget megnézed, akkor megint óriási váltás lett és esélytelenné tette a német fiút. Azt gondolom, hogy végig MvG irányított, pontosan az történt amit ő akart. Az a kérdés, hogy mi volt a mérkőzés szorossá tételében a motivációja.
    Huybrechts-et is láttam előtte és ott egyértelmű volt, hogy elvesztette a fonalat, teljesen zavart volt a végén és megérdemelten kapott ki.
    Jó persze, kellett hozzá MvG is, de nem arról volt szó, hogy számtalan nyilat elpuskázott volna kiszállóra és megvárja míg nagy nehezen az ellenfele megcsinálja, az gyanús lett volna. Így ebben a formában szerintem csak a nagyon bundamániások gondolnak arra, hogy bunda volt

Senior Member mr.blonde avatara
    Hali! beírom a mai "min mehet el?" kombimat

3/3
    1.83@B iroda

Wade-Caven@Wade1.16
    Caven jó kis játékos, még szettet sem vesztett, de nem tartozik a topjátékosok közé, első kilenc nyila idáig kiváló volt, de Wade ellen a legek végjátékában szerintem kevés lesz. Wade nagyon meggyőző volt idáig, fejben úgy látszik rendben van, ő az iyen meccseket hozni szokta rutinból.

MvG-Barny@MvG1.12
    A kopasz brutális formában és Barney ugyan egy legenda, de tömegben most nem tudja felvenni a versenyt a legjobbakkal. Nagy csata lesz ettől függetlenül, de mivel kiválóan ismerik egymást, ezért szerintem MvG-t Barney most nem tudja megtréfálni.

Anderson - Van der Voort@over 4.5@1.40
    A bukik itt elég nagy esélyt adnak egy Anderson 4-0-nak, de szerintem azért a holland elég jó játékos ahhoz, hogy megnehezítse a skót dolgát. Gary jó passzban van, de nincs abban az ihletett állapotban mint tavaly ilyenkor, lehet esélye van der voort-nak egy-két szettre simán. Mindketten gyorsan dobnak, akár egy nagy adok-kapok is kisülhet a dologból, mindenesetre a söprés szerintem nem túl valószínű.

GL!

Majdnem
    Utoljára módosítva: mr.blonde által: 2015.12.30 14:39
    Javi Moreno likes this.

Banned
    Milyen tipperősséggel ajánlod?

Premier League 2016

pl_mezony.jpg

Naptár:

Február 4. Leeds, First Direct Arena
    Február 11. Newcastle, Metro Radio Arena
    Február 18. Dublin, 3Arena
    Február 25. Aberdeen, GE Gas @ Oil Arena
    Március 3. Exeter, Westpoint Arena
    Március 10. Nottingham, Motorpoint Arena
    Március 17. Glasgow, The SSE Hydro
    Március 24. Liverpool, Echo Arena
    Március 31. Cardiff, Motorpoint Arena
    Április 7. Sheffield, Sheffield Arena
    Április 14. Belfast, SEE Arena
    Április 21. Bournemouth, BIC
    Április 28. Birmingham, Barclaycard Arena
    Május 5. Manchester, Manchester Arena
    Május 12. Rotterdam, Ahoy
    Május 19. London, The O2

Összdíjazás:

Champion £200,000
    Runner-Up £100,000
    Semi-Finalists £75,000
    League Leader's Bonus £25,000
    Fifth Place £60,000
    Sixth Place £50,000
    Seventh Place £45,000
    Eighth Place £40,000
    Ninth Place £30,000
    Tenth Place £25,000
    Total £725,000

Előzetes: Kezdődik a Premier League!

Ki esik ki?

Thornton @ 1.40
    Barneveld @ 3.00
    Wade @ 3.25
    Smith @ 3.40
    Chisnall @ 4.33
    Wright @ 5.00
    Lewis @ 9.00
    Taylor @ 12.00
    Anderson @ 34.00
    Van Gerwen @ 151.00

Ketten búcsúznak majd 9 forduló után. Thornton szerintem szinte biztos, hogy kiesik, neki idén is 1-1 jó tornája lesz, nem gondolom, hogy ennyi héten át képes lesz felvenni a harcot a világ legjobbjaival. Viszont 1.40-ért nem biztos, hogy érdemes lekötni a pénzt több hétre. Smith a másik aki adja magát, de attól, mert újonc nem biztos, hogy rosszul fog szerepelni, azért szerzett már annyi rutint és van annyira jó játékos, hogy képes legyen eredményes lenni. Inkább Wade-re tenném a zizit, tőle nem várok semmi nagy dobást. Persze most még elég lutri jósolgatni, nem sokat tudunk a formákról.

Első állomás: február 4, Leeds
    Beharangozó:
    Taylor-Barneveld és Anderson-Lewis csúcsrangadók a nyitófordulóban!

Ki dobja a legtöbb 180-at az est folyamán?

Chisnall @ 5.50
    Van Gerwen @ 6.00
    Anderson @ 6.00
    Smith @ 7.00
    Wright @ 7.50
    Lewis @ 7.50
    Thornton @ 11.00
    Barney @ 15.00
    Taylor @ 15.00
    Wade @ 29.00

Tavaly hat olyan forduló is volt, amikor MvG-nek volt a legtöbb (valamikor holtversenyben), őt Chizzy és Anderson követték 4-4-gyel, de Lewis, Barney, Taylor és Wright is volt az est legeredményesebb 180-as dobogója. Taylor egyébként éppen Barney ellen szórta a maximumokat, ez a csata ugye most is lesz. De azt gondolom, hogy Chizzy oddsában van value, nagyon ment neki a múlt hétvégén a The Mastersen. Persze az sem mind1 milyen hosszú egy meccs, ilyen tekintetben Smith is tetszik, Wright ellen kijátszhatják a maximum 12 leget.
    Andersson04 likes this.

Oldal: 4 / 16 ElsőElső ... 2345614 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •