Oldal: 14 / 16 ElsőElső ... 41213141516 UtolsóUtolsó
Eredmény: 131 - 140 (159) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Darts

Senior Member Cesc18 avatara
    Kyle Anderson vízum problémák miatt kihagyni kényszerül a vb-t, pedig ő korábban 9 nyilast is dobott az Ally Pallyben. Sajnálom, mert remek játékos és a bukik is szeretik alulértékelni.

Junior Member
    Cesc ha szabad kérdeznem ki az az inas az avatarodon?

Junior Member
    Huu de fincsi kis derbyk lesznek a vb-n a büdösüristenit neki .Dec24-31 ig részeg leszek ugy követem lehet ide is felnézek hörögni, de jan1.tól szemem a képernyőn csak ennyit mondok "Wright" jegyezéttek meg ezt a nevet.

Idézet DOMOKOSLAJOS eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Cesc ha szabad kérdeznem ki az az inas az avatarodon?
    Az, aki anno beárazta Phil papát is

Member Sztrelok avatara
    Nem tudom ti hogy vagytok vele, de a tegnapi újabb Gerwen győzelem után szerintem megéri már most az idei PL és akár a 2018-as VB-re is megfogadni, hogy nem talál legyőzőre a "Zöld Ogre".
    És hogy miért mondom, ezt? Hát jelen pillanatban nem látom ki lenne képes egyáltalán megszorongatni a hollandot, mert a hétvégén bebizonyosodott újfent, hogy Gerwent csak Gerwen tudja legyőzni. Amikor az elődöntőben Lewis arcán láttam azt a tanácstalanságot, hogy most mit is csináljak hogy győzzem le őt akkor tudatosult bennem, hogy jelen pillanatban nincs senki aki elhinné hogy a világelső legyőzhető -e. Gerwent meg szó szerint ez jobban motiválja, hogy ha valaki el is kapja a fonalat ellene, mint mondjuk tavaly Webster aki 5-0-ra vezetett ellene tud még olyasvalamit előhúzni amit egyelőre senki más nem tudott az utóbbi időben bemutatni. Szerintem megint eljöhet egy újabb olyan éra a Dartsban mint a korábbi hegemónia a Taylor korszak idején akérdés csak az, hogy lesz e olyan mint amit a nagy öreg csinált azért a még gyúrni kell pár VB címre hogy ez megvalósuljon. A kora megvan hozzá, ha ne adj isten nem történik semmi a kezével és fejben is rendben lesz akkor tényleg megdölhet akár a Taylor által elért 16 cím.
    Apropó Taylor, most hogy bejelentette a visszavonulást, hatalmas teher gördült le róla. A hétvégén sokkal felszabadultan, mosolyogva dobált, többször kimosolygott, kommunikált a közönséggel, pacsizott Wright-al szóval még a végén lehet jót tesz neki, hogy igazi teher már nem lesz rajta nem kell mindenáron megverni mindenkit, ő már le tett eleget az asztalra. Szerintem fog ő még sok kellemetlen percet okozni a Gerwent üldözőknek úgyhogy kíváncsian várom a következő tornákon mit fog előhúzni akár a PL-ben esetleg.
    Gary-ről meg annyit, hogy látszik most már nincs probléma a szemüveggel hozzászokott, de ez már a VB alatt is látszott, de neki ahhoz, hogy Gerwent legyőzze sokkal-de sokkal többet kell letennie az asztalra hiába a jó tömeg és kiszálló ha ezt is felülmúlják. Én szurkolok neki (kedvenc játékosom) de idén mint tavaly nem sok tornagyőzelem fog jutni szerintem.

Senior Member Molni82 avatara
    Srácok mit szóltok ahhoz a stratégiához, h a premier liga meccsek 4.75@ döntetlenjeit játszuk meg?
    Azért szokott döntetlen lenni bőven... Persze nem minden meccset megjátszani, csak ami elsőre is szorosnak igérkezik.
    Ma 3 mérkőzést választottam ki döntetlenre, próba képpen apróval...

Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Srácok mit szóltok ahhoz a stratégiához, h a premier liga meccsek 4.75@ döntetlenjeit játszuk meg?
    Azért szokott döntetlen lenni bőven... Persze nem minden meccset megjátszani, csak ami elsőre is szorosnak igérkezik.
    Ma 3 mérkőzést választottam ki döntetlenre, próba képpen apróval...
    Lehet egy próbát tenni, de tavaly például ez biztosan nem lett volna kifizetődő, az első hét fordulóban összesen 3 döntetlen volt, abból kettő pedig szerintem nem volt várható. De ha meg 2015-öt nézzük és ugyanúgy az első hét fordulót, akkor 9 X volt.

Én azt mondom, ahol érzi az ember az X-et ott be kell húzni
    Molni82 likes this.

Member Sztrelok avatara
    Én személy szerint bármilyen meglepő De az Anderson-Gerwenre mondanák x-et, ill. a Barney-Lewis meccs nagyon X-re áll.
    Szerintem a megtippelhetetlen kategória a Wright-Klassen meccs mindkét versenyző pocsékul kezdte a szezont nem tudni milyen formában lesznek szerintem az x itt is szóba jöhet simán. Tényleg a nap egyetlen favoritja Taylor papa lesz meg szerintem a meglepi kategória az Wade veresége lesz. Hybrechtsben látok potenciált....

Senior Member Molni82 avatara
    Hú ez a Barney meccs
    Dobtam 20 ropit Barneyra, de 4-1-nél már keresztet vettem rá...
    Mekkora fordítás

Idézet Molni82 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hú ez a Barney meccs
    Dobtam 20 ropit Barneyra, de 4-1-nél már keresztet vettem rá...
    Mekkora fordítás
    1-2 sörrel tartozol Lewisnak

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •