Oldal: 12 / 16 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 111 - 120 (159) összesen
Like Tree45Likes

Téma: Darts

Member Sztrelok avatara
    Gyerekek Gary szemüvegben és új nyilall dobál (az már más kérdés, hogy eredménytelenül)

Gary Anderson glasses.jpg

Senior Member Cesc18 avatara
    Idézet Sztrelok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gyerekek Gary szemüvegben és új nyilall dobál (az már más kérdés, hogy eredménytelenül)

Gary Anderson glasses.jpg
    A Wade elleni gyalázatos teljesítménye után dönthette ezt el, kíváncsi vagyok mennyi idő amíg megszokja. De mindig fura így a megszokott arcokat egyszer csak szemüvegben látni.

Member Sztrelok avatara
    Idézet Cesc18 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    A Wade elleni gyalázatos teljesítménye után dönthette ezt el, kíváncsi vagyok mennyi idő amíg megszokja. De mindig fura így a megszokott arcokat egyszer csak szemüvegben látni.
    Whitlock is gyalázatos teljesítmény nyújtott először szemüvegesen, de fél év múlva látjuk hova jutott. Bár rövid ideig úgy tudom kontaktlencsét is használt, de most megint visszatért a szemüveghez. Hátha Garynek is jót tesz csak tényleg idő kell hogy hozzászokjon és itt a VB a nyakunkon. Most nem mernék Gary végső győzelmére rakni az biztos!

Big Ben esetében kicsit alacsonynak érzem azt a 2.5-ös line-t a 180-akra. Smith és Wade ellen 6 nyert legig tartó meccseken lehozta (3-3), most meg a negyeddöntőkben már 10-ig megy. És szerintem nem lesz egy elsöprő Taylor győzelem, de ha igen, és csak 2-3 leget fog, akkor is 12-13 leget játszanak, ami még mindig több, mint a tegnapiak.

Van de Pas o2.5 180 @ 1.66

(illetve egy megérzés, hogy Van Gerwenék meccsén lesz 9 nyilas @ 29.00)

Big Ben esetében kicsit alacsonynak érzem azt a 2.5-ös line-t a 180-akra. Smith és Wade ellen 6 nyert legig tartó meccseken lehozta (3-3), most meg a negyeddöntőkben már 10-ig megy. És szerintem nem lesz egy elsöprő Taylor győzelem, de ha igen, és csak 2-3 leget fog, akkor is 12-13 leget játszanak, ami még mindig több, mint a tegnapiak.

Van de Pas o2.5 180 @ 1.66

(illetve egy megérzés, hogy Van Gerwenék meccsén lesz 9 nyilas @ 29.00)
    Pipa, pont 3-at dobott

Aki esetleg lemaradt a tegnapi Wright-Taylor elődöntőről az gyorsan pótolja be, mert az év egyik legbrutálisabb meccsét játszották. Pazar színvonal, fordulatok, dráma.

Kötelező minden darts szerelmesnek, és eszedbe ne jusson belepörgetni
    mr.blonde likes this.

Member Sztrelok avatara
    Aki esetleg lemaradt a tegnapi Wright-Taylor elődöntőről az gyorsan pótolja be, mert az év egyik legbrutálisabb meccsét játszották. Pazar színvonal, fordulatok, dráma.
    Kötelező minden darts szerelmesnek, és eszedbe ne jusson belepörgetni
    Azért valjuk be, hogy a skót közönség nagyon Wright kezére játszott a kritikus pillanatokban rendesen pfujolták Taylort. Illetve szerintem Taylor is kicsit többet foglalkozott a közönséggel mint ahogy kellett volna; mutogatott, grimaszolt, magyarázott, ezt azért egy ilyen öreg rókától nem kéne szerintem.

Idézet Sztrelok eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Azért valjuk be, hogy a skót közönség nagyon Wright kezére játszott a kritikus pillanatokban rendesen pfujolták Taylort. Illetve szerintem Taylor is kicsit többet foglalkozott a közönséggel mint ahogy kellett volna; mutogatott, grimaszolt, magyarázott, ezt azért egy ilyen öreg rókától nem kéne szerintem.
    Ez borítékolható volt, mert egyébként sem szeretik. De Taylor ugyanezt csinálta Suljovic ellen is, ott is megtapsolta amikor a fújjolás miatt hibázott. De a PL-ben is láthattuk már, hogy nem egyszer foglalkozott a közönséggel, ami nyilván nem szerencsés.

Van de Pas-Wade
    Barney-Durrant

Szerintem mindkét meccsen lesz magas kiszálló, egyaránt 128.5 a határ. Wade-nél mindig benne van, de van de Pas is megdobhatja, amilyen formában van. Barneyéknél pedig pláne erős tippnek érzem, mindketten meggyőzőek voltak eddig és a hollandnak különösen nagy erőssége. 10 nyert legig mennek a meccsek, szóval bőven lesz rá lehetőség.

Senior Member varin avatara
    Előbb az irodában majdnem dobtam egy 170-es kiszállót, szóval nekik sima liba )

Oldal: 12 / 16 ElsőElső ... 21011121314 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •