Eredmény: 1 - 8 (8) összesen

Téma: Gondolatok sportfogadáson innen és túl

Senior Member

Gondolatok sportfogadáson innen és túl

Nem gondolnám, hogy a sportfogadással van így probléma. Ha délelőtt jön be a tipp meg minden akkor olyan eszközre volna szükségem amiről tudok tippelni például, mármint nekem.

Ezért szorongassam mindig az okostelefont a kezemben, hogy majd mikor jön be a tipp
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.02.08 15:17

Senior Member Bitmap avatara
    Idézet szabivill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ilyen egészségügyi dologgal kapcsolatban érdeklődnék, hogy most úgy azt csináltam múltor hogy fölkávéztam az agyamat így maximumra.

Régebben nem igazán kávéztam. Aztán rájöttem hogy milyen jó is az a kávé. Mások is isszák, 2-3 megisznak egy nap.

Aztán azóta már egy ideje így zsong az agyam. Meg úgy a fülem is úgy zsong.

Ettől is tartok, hogy ezt nagyon el**sztam, lehet hogy ezt nem kellett volna. Kimaradhatott volna ez így belőle. A Samsung TV-m is ezt csinálja.

Már egyre kevésbé érzem és javulást érzek ebben de még mindig van ez. Együtt tudok ezzel élni, de azért gond ez.
    Nem lehet, hogy valami más szer áll a háttérben ? Kicsit furcsa vagy...

Senior Member
    Szabivill ezt ne hagyd abba ilyen nsos sufuri meg a Google fordítos dárdait kommentelő szinten vagy. Komolyan sírok. Az ilyen trollok kellenek. Így tovább

Senior Member
    Reshfordról írjál még pár szót

Senior Member
    Ezt úgy kellett volna lejátszani, hogy Reshford szerzi az első gólt aztán erre válaszolt volna Coutinho, utána jött volna Lukaku. Utána betelálhatott volna Salah vagy valaki. 2-2 lett volna.

Azt is észrevettem, hogy a végén az első félidőnek Lukaku lövése kiattant a kapusról és akkor érkezett volna rá Reshford és megszerezte volna az első gólt. 40. perceben kellett volna becserélni Reshfordot.

Csatolás 320
    Eléggé be voltam tépve de ezen 15 percet visítottam, az év troll kommentje grat hozzá

Member
    Mág utolsó mondatnak azt is mondom, hogy másoknak nincsen bajuk. Teljesen normálisan tudják használni ezeket elektronikus eszközöket, számítógépet meg ilyenek.
    1st pillanatod lesz, hogy mindent kitörölni kék
    de nyugi csomhó rajongó hiányol mint Berkampot
    viszont ez tényleg egy másik fórum
    Utoljára módosítva: zoekkent által: 2017.10.17 06:16

Senior Member
    Csinálnék magomnak egy weboldalt, mert elvileg olyet lehet és ott tudnám közvetíteteni ezeket a mérkőzéseket

Member
    Neked amúgy mi bajod van? Viccet félretéve.. milyen mentális zavarral küzdesz?

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •