Oldal: 9 / 16 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 81 - 90 (158) összesen
Like Tree12Likes

Téma: Gondolatok sportfogadáson innen és túl

Senior Member
    Tehát arról is beszélek, hogy ennyi erővel összedobhatnának nekem egy kis tőkét. Egy kis lóvét és akkor mégnézném az oldalon, hogy meg tudnám e csinálni, hiszen arról van szó!! Hogy én vagyok az egyik legnagyobb sportfogadó a világon.

Összedobna mondjuk 100 ember mondjuk 50 ezret mindenki. És akkor abból megnézném az oldalt és csinálhatnék fényképeket is, videókat mint a youtubeon is vannak videók stb....
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.07 22:19
    hhhgoku likes this.

Junior Member
    Feladom . Neked barátom könyvet kène inkább írnod ajánlom inkább arra gyűjtsd a pènzt .

hhhgoku
    Guest
    Én a helyedben megpróbálkoznék a tipplap nevű oldallal.
    Ott a látogatók és az adminok is hasonló képességekkel vannak megáldva, mint Te.
    Örök barátságokat szerezhetnél ott.

Member
    Olvashatatlan. Még csak nem is szórakoztató.

Senior Member
    Én azt nem tudom eldönteni, hogy ez egy rendkívül hosszú hatású, lassan kiürülő szer eredménye, vagy tényleg valamilyen kórház valamilyen osztályáról íródó kommenteknek vagyunk szemtanúi.....

Senior Member varin avatara
    Srácok, pls...

Akit nem érdekel a topic, ne olvassa, ne kommenteljen. Addig jó, amíg csak itt csinálja, nem árt vele senkinek. De kár reagálni, provokálni.

Senior Member
    Ez egy teljesen átlagos dolog, hogy néha idegesebb az ember, rosszabbul érzi esetleg magát, tehát a hangulata nem olyan jó.

Alapvetően nem vesznek komolyan, nem veszik komolyan az elképzeléseimet, ötleteimet, gondolataimat, vágyaimat. Úgy kezelnek mint egy "hülyét", ilyen lekezelően viselkednek velem az emberek. Én legalább is ezt tapasztaltam sokszor.

Nem igazán látom a változásnak a lehetőségét, olyan magányos típusú vagyok. Ezt tapasztaltam, hogy mások köpni, nyelni nem tudnak ezekre az ügyekre.

Nekem kell ezeket a dolgokat megtanulni kezelni, de nem igazán vagyok erre képes. Nem tudjuk ezeket a problémákat úgy megérteni, ahogyan kellene.

És hogy csak saját magamra számíthatok szinte.

Tehát hogy amit velem csinálnak, az egy ilyen internetes zaklatás, és magánéleti zaklatás.
    Bizonyítékom az nincsen erre, hogy magánéleti zaklatást követnek el, mert rafináltabbak ezek az emberek ennél, dehát ezt csak ilyen pszichésen érzem, és én érzem magamat úgy. Mondjuk buli ez, de azért szerintem a határt már túlléptük ezzel.

És milyen probléma van velem, milyen stresszeket okoznak, azokon a stressz helyzeteken kell keresztül mennem.
    Csak azt nem tudom, hogy olyan színvonalon ahogyan én azt megérdemelném, olyan szinten kellene hogy legyek én.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2019.01.18 14:18

Senior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Srácok, pls...

Akit nem érdekel a topic, ne olvassa, ne kommenteljen. Addig jó, amíg csak itt csinálja, nem árt vele senkinek. De kár reagálni, provokálni.
    Én éppenséggel komolyan gondoltam a kérdésem, mivel sejtettem, hogy valami ilyesmi van a háttérben. Éppen ezért nem is akartam kapásból letámadni az Urat. Igazából érdekelnek is ezek a sajátos meglátások.

Senior Member
    Idézet szabivill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően nem vesznek komolyan, nem veszik komolyan az elképzeléseimet, ötleteimet, gondolataimat, vágyaimat.

Úgy kezelnek mint egy "hülyét", ilyen lekezelően viselkednek velem az emberek.

Nem igazán látom a kiutat, a változásnak a lehetőségét, olyan magányos típusú vagyok.

Az emberek segítőkészsége és támogatása kb. 0. Ezt tapasztaltam, köpni, nyelni nem tudnak ezekre az ügyekre.

Nekem kell ezeket a dolgokat megtanulni kezelni, de nem igazán vagyok erre képes.

Nem tudjuk ezeket a problémákat úgy megérteni, ahogyan kellene.

És hogy csak saját magamra számíthatok szinte.
    Sajnálatos az emberek hozzáállása az ilyen problémákhoz. Szerintem nyugodtan írogasd le a gondolataid. Természetesen nem mindig könnyű átérezni a dolgokat, de majd igyekszünk
    hhhgoku likes this.

Junior Member
    Fel a fejjel Szabi ! Èn nem bántani akartalak tèged de be kell lásd azèrt tudsz nèha hülyesègeket írni, bosszantóan hosszan ès èrtelem nèlkül ! Ezeket mellőzd kèrlek ha negatív kritikád van èrtelmesen fogalmazd meg ès bíztos èrtèkelni fogják . Ez egy nagyszerű oldal szerintem, èn pèldául mindennap hasznát veszem annak, hogy hasonló èrdekeltsègi körű emberekkel társaloghatok, hasznos információkat szerezhetek stb .. Egy szó mint száz ne rontsuk már el az oldalt ilyen hülye dolgokkal Szabikám ! Szèp napot

Oldal: 9 / 16 ElsőElső ... 7891011 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •