Oldal: 19 / 20 ElsőElső ... 917181920 UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (195) összesen
Like Tree15Likes

Téma: Gondolatok sportfogadáson innen és túl

Senior Member
    Egyébként a Chelsea - Leinchester jelenleg 0-0 és már ez az 50. perc. Most is ez a helyzet hogy ezen a másik top csapat mérkőzésén jön be az elképzelés a Chelseán, hogy gólok száma 3,5 alatt van eddig bőven.

Tehát amit a City-re gondoltam, hogy ott bejön a kevés gól, ott sok gól esett, itt meg a Chelseán egy sem. Ezért nehéz ezen kiigazodni hogy akkor melyikre is tippeljen az ember. Egyszerűen lehetetlen kitalálni és kiválasztani azt a mérkőzést ahol jönni fog a tipp, itt még a 2,5 alattat is be lehetett volna próbálni, valószínűleg be fog jönni.

De én a City mérkőzést választottam a magas underes line miatt. A Chelseára csak 2,5-nél volt 2es szorzó, de miket beszélek mert pont most kapott gólt a Chelsea 0-1 az állás, lehet hogy ez is el fog menni overre (?)

Erről viszont már többször írtam, hogy valahogy ezek az elképzelések a Chelsea csapaton általában bejönnek, míg a többi nagy csapat esetében nem biztos, ezt már észrevettem.

Ezért nagyon nehéz jól tippelni, jól választani mérkőzést.

Hát a City már 1-3 ez is hihetetlen, úgyhogy már csak imádkozni lehet hogy ennyi maradjon és akkor tét visszajár. Ezt el sem hiszem, hogy ennyi az eredmény, ki gondolta volna ezt(?)

Úgyhogy a Chelsea innen még fordíthat 0-1-ről a Leichester ellen, ezért érdemes élőben megnézni.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.22 18:17

Senior Member
    Chelsea - Leinchester élőben 0-1 61. perc

Chelsea győz 3,75
    Chelsea vagy döntetlen 1,6

Ennek jönnie kell!!

Senior Member
    A 85. percben a tuti tippem elment (gólok száma 4 alatt), mert szépített a Manchester City 2-3 a Crystal Palace ellen. Még van pár perc, de a Chelsea-n is 0-1 az állás, még nem sikerült egyenlíteniük sem a Leichester ellen. Úgyhogy az élő tippek is elmentek, ha mégis bejön akkor javítom a kommentemet.

Úgyhogy ez eléggé elgondolkoztató, hogy 4 tippem is elment amiket az előbb írtam, de most lett egy Chelsea kapufa amit Marcus Alonso lőtt, majdnem jött.

Hát nem értem hogy miért nem jönnek a tippjeim.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.27 18:43
    hhhgoku likes this.

Senior Member
    Csak ennyit fűznék még hozzá, hogy győzött a Tottenham 2-6-ra az Everton ellen.

Ráadásul olyan eredmény, ami gyakorlatilag nem is létezik a fociban, ki hallott még ilyet 2-6

Olyan over volt ezen mint annak a rendje, és páran ezt gondolták is!! Ez már valami, gratulálok nekik
    Tottenham -2 meg ilyenek
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.27 18:43

Senior Member
    És lássátok, most volt a Crystal Palace - Chelsea mérkőzés és 0-1 lett az eredmény.

Tehát ez egy érdekesség, hogy itt a gólok száma az under bizonyosodott be, amiről írtam is nemrégen, hogy a Chelsea-ra a következtetés bejön általában, a többi nagy csapat esetében nem biztos. És be is jött az under itt idegenben. Illetve kapott gól nélkül győzött a Chelsea, ami elég jó magas szorzó volt..

A Manchester City-vel játszott nemrég a Crystal Palace és ott a gólok száma alattat következtettem ki a mérkőzésre amiről írtam is, de ott nem jött be mert 2-3- lett a vége a mérkőzésnek. Itt meg kb. 1 hét múlva a Chelsea ellen jött az under, és még a 0-1-et sem lett volna nehéz megtippelni....

Csak ezt vettem észre érdekességképpen, majd megpróbálom ezt megjegyezni, és hasznosítani ezt a tapasztalatomat, nem tudom mennyire érthető, hogy miről beszélek. Ezt kellett volna észrevenni, én utólag vettem ezt észre, mikor már a mérkőzés befejeződött. A tippelők közül nem sokan értették ezt meg úgy láttam a tippekből, felettet tippeltek és hogy mindkét csapat betalál.

Úgyhogy ez eléggé érdekes, ezért megért egy bejegyzés megemlítést, hogy ez is hozzá legyen véve az előzőekhez.

A darts mérkőzés közben nézegettem a mérkőzés eredményeket Aspinall - Smith és most meg már Van Gerwen - Gary Anderson játszik

Tehát ezt is figyelembe kellene venni a tippeléskor, így is kell nézni ezt, mikor még a City-re gondolkoztam a mérkőzést, már akkor eszembe kellett volna hogy jusson ez, hogy a Chelsea ellen is megy a Palace és arra lett volna érdemesebb tippelni az undert, mert azon bejött..

Gyakorlatilag erre nem jött rá senki a tippelők közül, azt sejtették sokan hogy győzni fog a Chelsea. De azt hogy kapott gól nélkül azt már senki nem gondolta, és hogy 2,5 alatt lesz azt sem gondolta senki, nem jönnek erre rá az emberek pedig nem egy bonyolult dolog..
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.30 23:31

Senior Member
    A bettingexperten is utánanéztem, ott is eltippelték az over/undert a Crystal Palace - Chelsea 0-1 mérkőzést:
    (azok a bettingexperten is rosszul gondolták, hogy over lesz, mert csak 1 gól lett)
    (viszont sokan gondolták, hogy győz a Chelsea)
    Tip Summary

Over Under Home Draw Away
    9 2 6 3 24

Viszont a Manchester United - Bournemouth mérkőzést jól gondolták, ott mindenki overt tippelt és 4-1 lett a mérkőzés:
    Tip Summary

16 0 46 2 4

A Southampton - Manchester City mérkőzésre is jól gondolták hogy a gólok száma felett lesz 1-3:
    Tip Summary

18 0 11 0 32
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.31 00:02

Senior Member
    Amit Varin mondott, (ez eszembe jutott) hogy érdemes felvenni idő előtt a nyereményt, mondjuk táj bréknél Carreno Busta - Struff mérkőzésen mikor 3-0-ra vezetett Carreno Busta Auckland. Úgy meglett volna a tipp, úgy nyerő lett volna.

Utoljára módosítva: szabivill által: 2019.01.18 13:57
    Andersson04 likes this.

Senior Member
    Elgondolkoztam már egy párszor, hogy miről beszélek itt ezen az oldalon, hogy tanítgatni akarom az embereket, hogy ebből okuljanak, vagy próbálok "érdekes" dolgokról beszélni.

De ara is rájöttem, hogy nem is kellene hogy itt legyek.

Tehát hogy hihetetlen ez az egész dolog, hogy hogy működik. Tehát ilyen ufó emberek vagyunk.

Több milliót nyerhettem volna arról van szó itt folyamatosan hogy ennyit meg annyit lehet nyerni..
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2019.01.18 14:00

Member
    Nagyon érdekes dolgokon elmélkedsz! Nekem is sokszor eszembe jut, hogy vajon ki és hogyan számol engem ki és, hogy ufóember is lehetek csak nem tudok róla... :/

Junior Member
    Te amúgy jól vagy?

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •