Oldal: 19 / 25 ElsőElső ... 91718192021 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 181 - 190 (244) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Gondolatok sportfogadáson innen és túl

Senior Member
    Én azt nem tudom eldönteni, hogy ez egy rendkívül hosszú hatású, lassan kiürülő szer eredménye, vagy tényleg valamilyen kórház valamilyen osztályáról íródó kommenteknek vagyunk szemtanúi.....

Senior Member varin avatara
    Srácok, pls...

Akit nem érdekel a topic, ne olvassa, ne kommenteljen. Addig jó, amíg csak itt csinálja, nem árt vele senkinek. De kár reagálni, provokálni.

Senior Member
    Ez egy teljesen átlagos dolog, hogy néha idegesebb az ember, rosszabbul érzi esetleg magát, tehát a hangulata nem olyan jó.

Alapvetően nem vesznek komolyan, nem veszik komolyan az elképzeléseimet, ötleteimet, gondolataimat, vágyaimat. Úgy kezelnek mint egy "hülyét", ilyen lekezelően viselkednek velem az emberek. Én legalább is ezt tapasztaltam sokszor.

Nem igazán látom a változásnak a lehetőségét, olyan magányos típusú vagyok. Ezt tapasztaltam, hogy mások köpni, nyelni nem tudnak ezekre az ügyekre.

Nekem kell ezeket a dolgokat megtanulni kezelni, de nem igazán vagyok erre képes. Nem tudjuk ezeket a problémákat úgy megérteni, ahogyan kellene.

És hogy csak saját magamra számíthatok szinte.

Tehát hogy amit velem csinálnak, az egy ilyen internetes zaklatás, és magánéleti zaklatás.
    Bizonyítékom az nincsen erre, hogy magánéleti zaklatást követnek el, mert rafináltabbak ezek az emberek ennél, dehát ezt csak ilyen pszichésen érzem, és én érzem magamat úgy. Mondjuk buli ez, de azért szerintem a határt már túlléptük ezzel.

És milyen probléma van velem, milyen stresszeket okoznak, azokon a stressz helyzeteken kell keresztül mennem. Olyan stresszt kaptam már párszor ez miatt is.

Csak hogy már rég kinyomozták ezeket velem kapcsolatban, már rég tudnak rólam mindent.

Csak azt nem tudom, hogy olyan színvonalon ahogyan én azt megérdemelném, olyan szinten kellene hogy legyek én. (nem pedig az utolsó senki helyén, és hogy már mindenki le van fizetve, mindenki jól járt körülöttem, aki velem kapcsolatban bármit is hallott ) .
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.13 02:37

Senior Member
    Meg hogy van egy öcsém, és ő a league of legends internetes játékban van benne, már egy jópár éve. Élőben játszik ott benne, napi 4-5 órákat, van mikor egész éjszaka azzal játszik. Ő még erre nem jött rá, hogy nem egészen úgy működik.

Azt a kapcsolatot nem nagyon lehet rajta megszakítani, hogy azt hagyja abba, hát benne van a ligában. Már olyan erős szinten van, hogy lehet hogy évek múlva majd őrá fogjátok az oddsot nézni, az e-sportoknál.

mert hogy a csapata majd bejut a league of legends Európa Bajnokságra és akkor majd azokra is mondják az oddsot, mert annyi már kb. lesz rajta pár év múlva.

A slussz poén az az, Tehát hogy benne vagyunk a ligában.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.13 02:38

Senior Member
    Idézet varin eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Srácok, pls...

Akit nem érdekel a topic, ne olvassa, ne kommenteljen. Addig jó, amíg csak itt csinálja, nem árt vele senkinek. De kár reagálni, provokálni.
    Én éppenséggel komolyan gondoltam a kérdésem, mivel sejtettem, hogy valami ilyesmi van a háttérben. Éppen ezért nem is akartam kapásból letámadni az Urat. Igazából érdekelnek is ezek a sajátos meglátások.

Senior Member
    Idézet szabivill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Alapvetően nem vesznek komolyan, nem veszik komolyan az elképzeléseimet, ötleteimet, gondolataimat, vágyaimat.

Úgy kezelnek mint egy "hülyét", ilyen lekezelően viselkednek velem az emberek.

Nem igazán látom a kiutat, a változásnak a lehetőségét, olyan magányos típusú vagyok.

Az emberek segítőkészsége és támogatása kb. 0. Ezt tapasztaltam, köpni, nyelni nem tudnak ezekre az ügyekre.

Nekem kell ezeket a dolgokat megtanulni kezelni, de nem igazán vagyok erre képes.

Nem tudjuk ezeket a problémákat úgy megérteni, ahogyan kellene.

És hogy csak saját magamra számíthatok szinte.
    Sajnálatos az emberek hozzáállása az ilyen problémákhoz. Szerintem nyugodtan írogasd le a gondolataid. Természetesen nem mindig könnyű átérezni a dolgokat, de majd igyekszünk
    hhhgoku likes this.

Junior Member
    Fel a fejjel Szabi ! Èn nem bántani akartalak tèged de be kell lásd azèrt tudsz nèha hülyesègeket írni, bosszantóan hosszan ès èrtelem nèlkül ! Ezeket mellőzd kèrlek ha negatív kritikád van èrtelmesen fogalmazd meg ès bíztos èrtèkelni fogják . Ez egy nagyszerű oldal szerintem, èn pèldául mindennap hasznát veszem annak, hogy hasonló èrdekeltsègi körű emberekkel társaloghatok, hasznos információkat szerezhetek stb .. Egy szó mint száz ne rontsuk már el az oldalt ilyen hülye dolgokkal Szabikám ! Szèp napot

Senior Member
    Én a Civilization 5 nevű játékkal szoktam mostanság játszani, az év játéka volt 2010-ben. Nagy élményt tud nyújtani, mindenkinek ajánlani tudom, azt is lehetne hálóban játszani, akkor érné el a játék a minőségének a tetőfokát, mert a számítógépes ellenfelek azok olyan hülyék, olyan hülyén rakja le a városait, amelyik meg jól rakja le, az meg szinte legyőzhetetlen benne, hogy csalnak benne.
    Más szabályok vonatkoznak a mesterséges intelligenciára ennyit elárulhatok.
    Olyan 3 éve már ezzel játszok kb. meg régen Fifáztam is sokat. Majd online majd azon lehet hogy rajta leszek, meg snookeren is indultam online még 8 évvel ezelőtt. Az elég megnyugtató játék.

Member
    Az illetékes elvtárs tehetné már a dolgát. Más felhasználót ennél kevesebb hülyeségért is kiraktatok.

Senior Member
    Én tényleg látom, hogy itt ezen az oldalon profi szintű szakértők vannak, akiknek már nagy tapasztalatuk van stb.... (Tehát gondolom, hogy ezek az emberek, már nagyon régóta ezzel foglalkoznak). Tehát már van mire alapozniuk a kijelentéseiket.
    És hogyha én nekem nincsen akkora tapasztalatom, akkor mi van? Ők tényleg nagy jó elemzők, de akkor mi alapján elemezzek, vagy az majd kialakul bennem, hogy egy ilyen szisztémát kellene kitalálnom, ami alapján elemzek.
    Csak ezt igazából meg is lehetne beszélni, és meg lehetne osztani egy közös fórumon, és egy más gondolatit lehetne minősíteni, hogy helytálló-e az a szó, illetve a fogalmazása.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.10 15:32

Oldal: 19 / 25 ElsőElső ... 91718192021 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •