Oldal: 18 / 25 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 171 - 180 (244) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Gondolatok sportfogadáson innen és túl

Junior Member
    Olvasgattam itt az üzeneteidet egy kicsit ès fel merült bennem egy komoly kèrdès .. Veled egyèbkènt úgy amúgy minden rendben van ? Egyedül irkálsz ilyen hülyesègeket ide a hatharom.com-ra vagy segít valaki neked a háttèrből ezeknèl az úgymond okfejtèseidnèl ?!

Senior Member
    Végül is válaszolhatok ezekre a reagálásokra, csak egy kicsit hosszabb lesz az okfejtésem. Tehát a Madridról beszéltem ugye és akkor azzal kapcsolatban voltak elképzeléseim:
    Mikor már Ronaldó elhagyta a Madridot és kikaptak az Atletico Madrid ellen a nyár végén hosszabbításban, és ekkor már úgy edzője volt a Reálnak. kb. ezt is gondoltam hogy ez nagy Reál Madrid sikerkorszak kb itt ért véget. (Mert eddig is sokszor gondolkoztam, hogy a Reál kerete nem is olyan nagy cucc, nincsennek benne olyan sokan akik nagy egyéniségek lennének és mérkőzéseket dönthetnének el). Inkább olyan játékosok vannak, akiknek a teljesítményét már többször megkérdőjelezték, pl. Bale (akiről azt tartják hogy nem is ide való a Reálba, illetve többször játszott gyengébben), akkor ott van Toni Kroos aki elég jó játékos de ő is ilyen átlagos szintű, semmi extrát nem tud nyújtani. Tehát Modric van a középpáján aki a támadójátékot tudja szervezni, nem is tudok más játékost mondani aki olyan volna a teljesítménye, hogy felfigyelnének rá. Esetleg Casemiro, de ő védekező középpályás. Illetve Benzema van még a csatársorban, de ő sem játszik mindig, sérült néha vagy nem tudom mi baja van.
    Tehát egyértelműen, Ronaldó volt a Madrid kulcsjátékosa, ő döntött nagyon sokszor, és voltak páran akik még hozzá tudtak rakni a teljesítményhez (Isco, Asensio, Lucas, Ramos) kb ennyi, ezek még akik számítanak egy Reálban. Hát ha megnézzük igazából ez elég kevés, hogy 3-4 játékos vitte előre a Reál-t ez elmúlt 3-4 évben és mindent megnyertek!!
    Egy Juventus szintű csapat, kivégezné ezt a Reált 5-0-ra. Azt a 3-4 játékost ha levennék a pályáról, akkor onnantól kezdve hallott a Madrid.
    Gondoljátok már végéig hogyha a Man City-vel találkozna a Reál? Értöd, 20 perc alatt 0-3 volna a Citynek. Lemosnák a pályáról ezt nagy Reált.
    Arról is beszélek, hogy mi van mikor az első félidőben már 2,5 felett van a gólok száma, ertőd. Most is az volt a Reálon 3-0 a Melilla ellen az első félidőben.
    Arról beszélünk, hogy felett van a gólok száma Madridon, 6-1 lett. Arról kell beszélni. Mikor a Madird elkezd játszani, nem amikor nem csinál semmit, arról nem kell beszélni, az szégyen és gyalázat, gyorsan kirúgták az edzőt, meg is lett az eredménye. Mikor már 6-0 van a Madridon az már valami. Azt kellene megértenetek bazdmög. Hogy nem vagytok képesek ezt felfogni és megérteni bazdmög. Hogy arról van szó, mikor nyolcat vág a Madrid, arról van szó. Azt magyarázom nektek itt lelkesen.
    Arról kellene beszélni, miért 9 gól volt a Madridon vagy 10. Azt kellene kielemezni.
    Azt akartam mondani, hogy észrevettétek már, hogy a Reál az nem is tud focizni? Szét van esve a csapat, olyan mint a Chelsea, az is eléggé olyan szétesett csapat benyomását kelti, nem olyanok, egyszerűen gyengék és ki is kaptak most hétvégén a Wolvestől 2-1-re. és hogy a Chelsea is tele van spanyolokkal, ha megnézitek a keretet. Már fele spanyol, tehát van valami összefüggés köztük. A Manchesterről ne is beszéljünk ugye, az is olyan semmilyen, olyan ötlettelen, ott vannak, tele van sztár játékosokkal, és semmi eredmény, Murinchót is lehet hogy ki fogják rúgni hamarosan, ha ez így folytatódik. Tehát ez a Man United már nem a 10-15 évvel ezelőtt korszakot idézi, ezt a csapat már régóta másról szól, más szellemisége van, tele van négerrel azt már észrevettem.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.07 12:09

Senior Member

Tehát ezen is lehet röhögni, hogy rendeljek egy ilyet a neten, és akkor kiragasztom a falamra, és akkor majd hátha észreveszik a többik, hogy a kedvenc játékosaim-ról is vannak fényképeim.
    Csatolt képek Csatolt képek

Senior Member
    Visszatérve a Reál Madridhoz, voltak még Szeptember körül olyan elképzeléseim, hogy lehet hogy megérné megpróbálni hogy kevesebb gól születik a Madrid mérkőzésein, tehát hogy nem fogják elérni a 3,5-ös gólhatárt!!
    Ezt egy idegenben lejátszott mérkőzés alakalmával gondoltam, hogy érdemes megpróbálni, mert idegenben még kevesebb gólt lőnek.
    8. hó 26. án a Girona ellen gondoltam, hogy 3,5 alatt lesz a gólok száma. Ezen a mérkőzésen 1-4-re győzött a Reál Madrid tehát a tippem vesztes lett volna.
    De az év eleji mérkőzés alapján: Real Madrid - Getafe 2-0, Atletic Bilbao Reál Madird 1-1, Alaves - Reál 1-0, Reál - LEvante 1-2 stb......
    A következtetés hogy a gólok száma alatt lesz, több mérkőzésen is bejött volna, kivéve a Girona ellen, amikor tippelni akartam. A többire már nem tippeltem volna, mert csak azt az egy tippet adta volna rá vagy hogy mondjam.
    Tehát hosszabb távon 5 mérkőzésből 3-szor meglett volna a Reálon a gólok száma 3,5 alatt, olyan jó oddson adta, ez sem titok, hogy az volna a lényege az egésznek.
    De kihangsúlyozom még egyszer, amikor ezt gondoltam a Girona ellen hogy érdemes lenne megpróbálni, akkor 1-4 lett, tehát a tippem és a következtetésem vesztes lett volna.
    Ez is elég érdekes.
    És hogy egyszerűen ez akassza ki az embert, hogy vesztesként számolná el a tippemet, arra akar rávezetni az oldal, a következtetések alapján. Úgy hogy 5-ször egymás után ugyanazt a tippet megpróbálom, úgy nem lehet, mert csak 1 alkalommal tudok rá tippelni, és akkor vagy be jön, vagy nem jön be. De kb. 100% az esélye olyankor, abban időben, azon a mérkőzésen, hogy az tipp nem fog bejönni, mert valahogy így működik ez.
    Akkor megkérdezem, hogy mi értelme van ennek, hogy mikor tippelek, akkor bukok mondjuk egy csomó pénzt, mert nagyobb tétet raknék fel, mert azon lehetne jól keresni, jobb oddson. De gyakorlatilag, olyan lehet hogy nem is létezik, tehát a lehetséges nyeremény, nem is létezik.
    De hát hogy lehet ez hogy az a szám az nem létezik tovább. Tehát eltünik az a szám.
    Tehát a pénz az eltünik.
    Holott azzel a stratégiával lehetett volna nyerni, még óvodás is ki tudná talán ezt számolni, csak 5 mérkőzés alatt. Abban az esetben nyereségemnek kellene hogy legyen rajta. Ha már arról beszélek.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.07 12:38

Junior Member
    Állj ! A feltett kèrdèsre megint nem válaszoltál csak elkezdtèl össze vissza hadobálni itt valamit a Reálról . Írd le inkább egy, ismètlem 1 mondatba mi is a problèmád jelenleg mert ha túl komplikálod abból az van, hogy ember legyen a talpán aki megèrti mi a tökömről beszèlsz .

Senior Member
    Ezen is gondolkoztam, hogy ennyi erővel a Black Jack-en is megnézhetném. Múltkor megnéztem hogy ugyan mit ad.
    3-at nyertem 2-őt vesztettem 5 leosztásból volt a egy black jack-em is. 20 ezerből csináltam 30 ezret, tehát 50%-át nyertem a pénzemnek. Ha ezt 1 millós tőkével csinálom meg, akkor 500 ezret nyerhettem volna, 5 leosztásból.

Gyakorlatilag ugyan az, és gyakorlatilag megadta, csak éppen 10 ezret nyertem csak. És hogy ez is probléma.
    Lehet ha nagy téttel mentem volna, akkor úgy kellett volna hogy számolja, hogy éppen bebukom, mert nekem azt úgy számolta volna ki. De nem biztos, lehet hogy bejött volna és csak én vagyok kishitű ezzel kapcsolatban.

Senior Member
    Tehát arról is beszélek, hogy ennyi erővel összedobhatnának nekem egy kis tőkét. Egy kis lóvét és akkor mégnézném az oldalon, hogy meg tudnám e csinálni, hiszen arról van szó!! Hogy én vagyok az egyik legnagyobb sportfogadó a világon.

Összedobna mondjuk 100 ember mondjuk 50 ezret mindenki. És akkor abból megnézném az oldalt és csinálhatnék fényképeket is, videókat mint a youtubeon is vannak videók stb....
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.07 22:19
    hhhgoku likes this.

Junior Member
    Feladom . Neked barátom könyvet kène inkább írnod ajánlom inkább arra gyűjtsd a pènzt .

Member hhhgoku avatara
    Én a helyedben megpróbálkoznék a tipplap nevű oldallal.
    Ott a látogatók és az adminok is hasonló képességekkel vannak megáldva, mint Te.
    Örök barátságokat szerezhetnél ott.

Junior Member
    Olvashatatlan. Még csak nem is szórakoztató.

Oldal: 18 / 25 ElsőElső ... 81617181920 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •