Oldal: 17 / 25 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 161 - 170 (244) összesen
Like Tree17Likes

Téma: Gondolatok sportfogadáson innen és túl

Senior Member
    És erről akartam még beszélni különben, hogy miért van az hogy ilyen rossz negatív vélemény alakul ki velem kapcsolatosan az emberekben. Ez a rosszindulatúság, ami megmutatkozik az emberekben. Ezt hívják így. Merthogy nektek van problémátok és ezeknek az embereknek főként.

De azért eddig itt kellett hogy legyek, mostmár nincsen rá szükségetek igaz.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.02.15 12:59

Member
    Idézet szabivill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    És erről akartam még beszélni különben, hogy miért van az hogy ilyen rossz negatív vélemény alakul ki velem kapcsolatosan az emberekben. Ez a rosszindulatúság, ami megmutatkozik az emberekben. Ezt hívják így. Merthogy nektek van problémátok és ezeknek az embereknek főként.

De azért eddig itt kellett hogy legyek, mostmár nincsen rá szükségetek igaz.
    Azért, bazdmeg, mert a kibaszott depressziódról és hülyeségeidről hadoválsz egy kicseszett Juve-Tottenham cikk alatt, 10 kommenten át. Ezért.

Senior Member
    qwertt
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.05.18 08:07

Senior Member
    Ne kevert a pszichológust a pszichiáterrel.
    Egyébként minden jót!

Senior Member
    És hogy ezért is nagyon nehéz bármit mondani vagy közölni. Mert hogy félreértelmezhető egyrészről, meg hogy kinek mit jelenthet, érted. De én már sokszor próbálkoztam itt ott és szóltam, aztán szerintem itt is ezt csinálom. De hogy én ezt a saját ügyeimben gondoltam, de nyilvános fórum is ez egyben aztán bárki elolvashatja.

Tehát én ilyen politikai jellegű dolgokról is próbálok szólni, de nem igazán hallottam még politikai fórumról, ahol elmondhatnám a véleményemet meg ilyenek...

Senior Member
    Én megállapitottam, hogy nem is ezzel kellene foglalkoznom, hogy ezekről tintázok itt mindenfélét, illetve hogy ezt mondták itt pár napja, ez volt a tanácsuk, csak hogy nekem kell ezt felfognom, mondjam azt is hogy nem világos másoknak az intézkedéseik... És hogy erről is van szó, tehát hogy miért erről vagy ezekről hadoválok.

Módositottam és érthetőbbé tettem egy-két bejegyzésemet ha valakit érdekel ez. Biztosan nagyon izgalmas, és jó ezt olvasgatni.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.02.16 21:53

Senior Member
    Persze jól vagyok, köszönöm szépen!

Annyit hogy vannak itt jó tippek, magasabb oddsokon is, aztán bejönnek persze. Vannak itt egy jópáran akik ehhez elég jól értenek.

És hogy ugye ezt kellene valahogy megcsinálni, hogy ezeket a jó tippeket megjátszani, és akkor még talán volna is értelme ennek az egésznek és nyereséges is lehetne vele az ember hosszabb távon.

Tehát televizíó is van és ott is közvetítik ezeket a mérkőzések, meg ugye élőben is megy az oldal. Úgy ezt már megfigyeltem, hogy a televízióval is kapcsolatba van ez az egész oldal. Ott is lehet nézni, és sokmindent lehet látni benne, és olyankor is meg lehet figyelni ezt azt.

Ja tudom már még azt akartam mondani, hogy ennyi erővel ilyen magyar mérkőzésekre is tippelhetnék, olyan 1,2 és 1,3 -as oddsokon, 50-100 ezer forintokkal, persze, vagy hogy papír alapú tippmix is van persze

Tehát Fradi is van azt annyi is elég volna, még lehet hogy a mérkőzésre is el tudnék menni, csak nehogy majd én is olyan bunyóba keverdjek ott, mert néha mikor értem már hogy Fradisták miért szoktak úgy őrjöngeni néha, meg rendőrségi kíséretet kapnak néha stb... persze

Egyszer voltam egy Pécs-Fradi meccsen, az is 0-0 lett. Ott láttam a Fradistákat, az Újpestieket is láttam már a metrón itt-ott. Biztos akkor ment át ugye, kb akkor úgy ment rám.

Meg van még Gera Zoli is ugye, aki West Brom-ba játszott, szinte az egyetlen magyar játékos aki bejutott a Premier Ligába.

Meg volt még egy koma, valami Dávid Kornél aki régen a Chicago Bulls-ban is játszott, NBA kosárlabda csapatban.

Tehát nehéz ilyen helyekre bekerülni, ilyen más ligába stb.. magyar játékosként
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.05 17:47

Senior Member
    Real Madrid - Melilla

Na tessék, ennek aztán volt értelme megint, itt van. 5-0-ra vezetett már a Madrid aztán a 80. percben csak kaptak egy gólt. Tehát akkor megint elúszott a tipp ami ki volt írva, hogy kapott gól nélkül nyer a Madrid.

Csak egy kupamérkőzés ez aztán olyan örömjáték van, hagy legyen egy ki sikerélménye is a kis csapatnak már 9 vagy 10 bekapott gól után... Egyet azért csak berúgnak, tehát akkor hogy mert berúgni egy gólt ennek a nagy Reálnak, hogy merték ezt megtenni? Ez a hülye kis csapat ugye.

Valami Merilla vagy mi, életemben nem hallottam róla, érted. Hazai pályán játszott a Reál, szórják a gólokat újra, ez egy nagy önbizalmat adhat a Madridnak viszont ez a két mérkőzés, mert mostanság nem nagyon voltak formában.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.06 19:13

Junior Member
    Tizi volt!

Junior Member
    Idézet szabivill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Real Madrid - Melilla

Na tessék, ennek aztán volt értelme megint, itt van. 5-0-ra vezetett már a Madrid aztán a 80. percben csak kaptak egy gólt. Tehát akkor megint elúszott a tipp ami ki volt írva, hogy kapott gól nélkül nyer a Madrid.

Csak egy kupamérkőzés ez aztán olyan örömjáték van, hagy legyen egy ki sikerélménye is a kis csapatnak már 9 vagy 10 bekapott gól után... Egyet azért csak berúgnak, tehát akkor hogy mert berúgni egy gólt ennek a nagy Reálnak, hogy merték ezt megtenni? Ez a hülye kis csapat ugye.

Valami Merilla vagy mi, életemben nem hallottam róla, érted. Hazai pályán játszott a Reál, szórják a gólokat újra, ez egy nagy önbizalmat adhat a Madridnak viszont ez a két mérkőzés, mert mostanság nem nagyon voltak formában.

Te beteg vagy.

Oldal: 17 / 25 ElsőElső ... 71516171819 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •