Oldal: 13 / 16 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 121 - 130 (158) összesen
Like Tree12Likes

Téma: Gondolatok sportfogadáson innen és túl

Member
    Hm. Először azt hittem valami webfordítós dolog van itt kérem szépen, de aztán kiderült, hogy nem.
    Régen totóztam, ahol ugye fix meccseket kellett eltalálni jövögetett is. Amikor bejött a tippmix, nem is értettem a dolgot. Hülyék ezek? Arra a meccsre tippelek amelyikre akarok? Szénné nyerem magam!
    Nem. Nem így lett.
    Elég sok időnek kellett eltelnie ahhoz, hogy rájöjjek bizonyos dolgokra ezzel kapcsolatban. Pl nem mindig az nyer, akinek kell a pont. Ha így lenne, senki sem esne ki, mindenki bejutna a BL-be, mindenki feljutna...
    Most már, hogy a neten játszom, azért lényegesen jobban alakulnak a dolgok, de 3 esélyes tippeket ritkán rakok. Megy hendivel, over, under, btts...

Member
    Ha tovább marad,kereshetünk mi is egyet.:-)

Senior Member
    Southampton - Arsenal (dec. 16. 14:30)

Sziasztok!
    Ezt a mérkőzést néztem ki a nap tutijának, szerintem érdemes az Arsenál győzelmére fogadni.
    (De az eddigi tapasztalatom azt mutatja, hogy az ilyen teljesen egyértelműnek tűnő mérkőzés lesz csak döntetlen, vagy hazai győz).

Szerintetek legyőzi az Arsenál idegenben a 19. kieső helyen álló, nagyon gyenge formában levő Southamptonot, esetleg hendikeppet érdemes e rá behúzni 3 feletti oddsért?
    Az Arsenál jó formában van az utolsó 10 mérkőzésén nem kapott ki, 6 győzelem és 4 döntetlen a mérlege.

Az a baj, hogy az döntetlen vagy Arsenál tipp az csak 1,2-es oddson van ami nagyon alacsony, de az kockázatmentes.

Esetleg milyen tippet lehetne még rá mondani, hogy Arsenál nyer kapott gól nélkül talán,? Köszi a válaszokat, elég jó odds van rá, hogy Arsenál győz én nem szerez mindkét csapat gólt, 3 feletti szorzón fut

Szerintetek képes ezt a mérkőzést a Arsenál kapott gól nélkül lehozni, úgyhogy legalább 1-et rúg vagy kettőt, esetleg 3 at?

Az utolsó 5 mérkőzésen amit játszottak a csapatok az Arsenál 10 gólt lőtt és 6-ot kapott, A Southampton 6 gólt lőtt és 10-et kapott. Ez inkább azt mutatja hogy mindkét csapat betalálhat, de az Arsenál többször.

Érdekesség hogy a Southampton az utolsó 5 hazai mérkőzésén 4 döntetlent játszott és csak 1-szer kapott ki és 3-szor betalált, 2-szer nem. A Man Uniteddel 2-2-őt játszott.

Bjani az lehet hogy tudná erre a választ..
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.13 19:21

Messiás bjani55 avatara
    Idézet szabivill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Southampton - Arsenal (dec. 16. 14:30)

Sziasztok!
    Ezt a mérkőzést néztem ki a nap tutijának, szerintem érdemes az Arsenál győzelmére fogadni.
    (De az eddigi tapasztalatom azt mutatja, hogy az ilyen teljesen egyértelműnek tűnő mérkőzés lesz csak döntetlen, vagy hazai győz).

Szerintetek legyőzi az Arsenál idegenben a 19. kieső helyen álló, nagyon gyenge formában levő Southamptonot, esetleg hendikeppet érdemes e rá behúzni 3 feletti oddsért?
    Az Arsenál jó formában van az utolsó 10 mérkőzésén nem kapott ki, 6 győzelem és 4 döntetlen a mérlege.

Az a baj, hogy az döntetlen vagy Arsenál tipp az csak 1,2-es oddson van ami nagyon alacsony, de az kockázatmentes.

Esetleg milyen tippet lehetne még rá mondani, hogy Arsenál nyer kapott gól nélkül talán,? Köszi a válaszokat, elég jó odds van rá, hogy Arsenál győz én nem szerez mindkét csapat gólt, 3 feletti szorzón fut

Szerintetek képes ezt a mérkőzést a Arsenál kapott gól nélkül lehozni, úgyhogy legalább 1-et rúg vagy kettőt, esetleg 3 at?

Az utolsó 5 mérkőzésen amit játszottak a csapatok az Arsenál 10 gólt lőtt és 6-ot kapott, A Southampton 6 gólt lőtt és 10-et kapott. Ez inkább azt mutatja hogy mindkét csapat betalálhat, de az Arsenál többször.

Érdekesség hogy a Southampton az utolsó 5 hazai mérkőzésén 4 döntetlent játszott és csak 1-szer kapott ki és 3-szor betalált, 2-szer nem. A Man Uniteddel 2-2-őt játszott.

Bjani az lehet hogy tudná erre a választ..
    Szia szabivill! Mivel feltettél egy kérdést reám címezve leírom mire gondoltam!

Az Asenal ma Európa liga mérkőzést játszik igaz már továbbjutott és elég csak egy minimális győzelem de egy döntetlen is!

Ugye vasárnap (12.16) pedig mérkőzik a Southampton csapatával idegenben!

A Southampton csapatának nagyon kellene a pont,hogy kilábaljon a kieső helyről!

Ezért én úgy gondolom szerez gólt mindkettő csapat és ezért a szorzóért (1.75) és (2.5) gól felet éri meg!

De ugye meg is játszod ha már felkértél a tippre?!

Senior Member
    Igen megjátszom, köszönöm a a választ!

Ez is egy érdekes statisztika amit találtam, hogy az Arsenal góaránya idegenben a legmagasabb a Premier Ligában! 4.3-as gólarány, 7-ből 7 mérkőzés 2,5 gól felett volt és egy sem alatt!

Úgyhogy én is az over felé hajlok, hogy Arsenal és 2,5 felett a gólok száma, talán egy Arsenal hendikepp benne lehet a mérkőzésben! 3.2-es oddson,

Olyan 0-3 1-3 körüli eredményt várok a mérkőzésen! Lehet ennek a Southamptonnak gólokat lőni és az Arsenal erről híres, a támadó játékáról! Én legalább is úgy látom, hogy kezd az Arseal formába lendülni az utolsó 5 mérkőzésükből 3-at megnyertek és csak a Man Untieddel x-eltek és a Wolves csapatával x-eltek.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.13 21:06

Senior Member
    Lássátok a Hannover - Bayern Munchen mérkőzésen jött le az első félidő hendikepp a Bayernre mert 0-2-re vezet az első félidő végén. Én barom, hogy erre nem is gondoltam! Pedig a Hannover az utolsó előtti helyen van a 17. a bajnokságban.

Különben senki nem tippelt ilyet, 1 tipp volt az első félidőre gólok száma 2,5 felett de az már nem jött be, senki nem gondolta volna ezt sem...

2.2-es oddson volt az első félidő ázsiai hendikep a Bayern győzelmére.. Az első félidős győzelmére pedig 1,5 az sem olyan rossz odds.

Tehát mégiscsak lehetne itt oddsot emelni és el is lehetne ezt találni, tehát csak lehetne ezen nyerni is! Csak ezt akartam mondani!

1 tippelő tippelt Bayern -2 hendikepett, és 1 tippelő tippelt -1,5-ös hendikeppet teljese játékidőre, azt is érdemes lett volna bepróbálni, mert már 0-3 van.

Ó Pauli Tomihaun miért nem bombáztad az Atletico Madridot hendikeppel! Láttam a tippjét hogy nyer az Atletico és jó meglátás volt mert már 0-2 az Atletico Madridnak az első félidőben, ki gondolta volna ezt is... hát senki sem,

Hihetetlen egyszerűen ez mikor elkezdenek jönni a meccsek egymás után mind bejön.. Ha oda tudnék figyelni, tudnék ezzel normálisan foglalkozni és ki tudnám válogatni a nyerő mérkőzéseket, akkor dőlne a lóvé, jönnének a nyertes meccsek egymás után....

Csak az a lényeg hogy ésszel és higgadt fejjel kell ezt csinálni, vérprofinak kell lenni ehhez, de nem lehetetlen ezt napról napra nézni...
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.15 18:19

hhhgoku
    Guest
    Különben senki nem tippelt ilyet
    De, Én tettem. A tabellára ránézve szerintem nem volt nagy mágia.

Senior Member
    Bazdmeg most nézem az Atletico Madrid mérkőzése már 2-2-re áll, 0-2-ről kapott 2 gólt az Atletico. ÁÁÁÁ, Na erre ki gondolt, a Tottenham sem bír hazai pályán a Burley ellen csak 0-0 jelenleg és mindjárt vége... Gyerünk Atletico nehogy már innen 0-2-ról x-eljenek..

A 91. percben betalált Eriksen és 1-0-ra vezet a Tottenham..

Griezmann is betalált szóval 2-3 megint az Atleticonak, akkor talán meglesz ez is! Ki gondolta volna ezt is hogy 2-3 lesz a mérkőzés és még nincsen vége... Akkor csak bejön úgy néz ki..

Csak ennyit akartam közölni, köszönöm a lehetőséget, hogy megoszthattam az elképzeléseimet és gondolataimat itt nálatok a fórumon.
    Utoljára módosítva: szabivill által: 2018.12.21 18:03

Member
    Idézet szabivill eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Bazdmeg most nézem az Atletico Madrid mérkőzése már 2-2-re áll, 0-2-ről kapott 2 gólt az Atletico. ÁÁÁÁ, Na erre ki gondolt, a Tottenham sem bír hazai pályán a Burley ellen csak 0-0 jelenleg és mindjárt vége... Gyerünk Atletico nehogy már innen 0-2-ról x-eljenek..

A 91. percben betalált Eriksen és 1-0-ra vezet a Tottenham..

Griezmann is betalált szóval 2-3 megint az Atleticonak, akkor talán meglesz ez is! Ki gondolta volna ezt is hogy 2-3 lesz a mérkőzés és még nincsen vége... Akkor csak bejön úgy néz ki..

De azért rá kellett hogy jöjjek, hogy ez az online sportfogadás, sokkal bonyolultabb és nehezebb mint ahogyan én azt az elején gondoltam ,sokkal több időt kell rá áldozni. Csak ennyit akartam közölni, köszönöm a lehetőséget, hogy megoszthattam az elképzeléseimet és gondolataimat itt nálatok a fórumon.

Nincs mit.

Member
    Azt írod... megoszthattam... múlt időben.
    Akkor most elbúcsúztál?

Oldal: 13 / 16 ElsőElső ... 31112131415 ... UtolsóUtolsó

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •